Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

alamut nickli arkadaşın yardımıyla yurt dışından musıc man jp signature gitar aldım. sorunsuz bi şekilde söylediği gün elime ulaştı ve herhangi bi sıkıntı cıkmadı.yurt dışı alış verişleriniz için güvenebileceğiniz en doğru kişilerden biri. teşekkürler

@Dragonchaser Emre'den manyetik aldım. Zaten fiyatı uygundu. Bir de götürdüm gitara montajını yaptı sağ olsun.
Gerçi ne oldu, haftasına gitarı sattım, manyetiği de geri söktüm, stok manyetikle almak istediğinden arkadaş. yani manyetiği düzgün kullanamadım.

Kadıköy'de hayvan gibi stüdyo açmış, 10 numara yer yapmış, feci imrendim. Stüdyonun prova kısmına Ağaoğlu 1+1 daire sığdırır.
Hem kendi süper, hem mekanı... Zaten eskilerden, adamın referans ihtiyacı pek yok buralarda ama yazmadan edemedim.

@Dragonchaser Emre'den manyetik aldım. Zaten fiyatı uygundu. Bir de götürdüm gitara montajını yaptı sağ olsun.
Gerçi ne oldu, haftasına gitarı sattım, manyetiği de geri söktüm, stok manyetikle almak istediğinden arkadaş. yani manyetiği düzgün kullanamadım.

Kadıköy'de hayvan gibi stüdyo açmış, 10 numara yer yapmış, feci imrendim. Stüdyonun prova kısmına Ağaoğlu 1+1 daire sığdırır.
Hem kendi süper, hem mekanı... Zaten eskilerden, adamın referans ihtiyacı pek yok buralarda ama yazmadan edemedim.

Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim değerli yorumların için.. En azından Turkrock'taki eski-yeni arkadaşlar için de vesile olur stüdyoma uğramak, herkesi beklerim.

https://www.facebook.com/voxstudyo

Fil gibi hafızam var 2008 dönecek olursak @misurulu dan zoom gfx707 2 almıştım :) bir de kendisinden 2012'de ovation cs 253 8t ve marshall avt 50 karşılığında focusrite liquid saffire 56 almıştım.sonra yine forumdan birine gitti ama nickini hatırlayamamakla birlikte teşekkür ederim her ikisine de.Forumda çok fazla alışverişim olmadı ( bunların haricinde belki 3-4 sefer ) ama hepsi sorunsuzdu..Online dolandırıcılığa maruz kalmamla birlikte son günlerde bu başlığa fena halde sarmış durumdayım. Şu an 186.sayfadayım bitireceğim umarım.

@marazzi Batuhan adlı arkadaşımızdan takas+nakit yoluyla Vintage 52 telecaster aldım , Hiç bir şekilde fiyatta yardımcı olmadı filan demek isterdim ama :D , Efsane indirim yaptı üstüne ileri tarihlere erteledi alacagı parayı saolsun çok iyi bir satıcı.

Buralara kadar getirdin. Asıl ben teşekkür ederim. Takas benim icin de mantıklı oldu. Özellikle Fender burgular çok sevdiğim yıllarca kullandığım gitarımın parçalarıydı. Ruhu senin gitarına geçsin amen :)

@sacthres ile amfi takasına girdik. Girmez olaydım. Niye mi? Yolladığı Blackstar HT-1R amfi az önce elime ulaştı. Ha Do-Re'den almışım ya adamdan, farkı yok. Kabloların bile naylonu mevcut yahu. O kadar temiz. Şimdi korkuyorum, ya adam benim yolladığım amfiyi beğenmezse diye. Beğenmemek hakkıdır hani :)

Kısacası bu adama güvenin, ne diyorsa onu yolluyor. Umarım benim amfi hakkıyla işine yarar.

Sevgili @hackeiommi, duygularımız karşılıklı (ben de sana karşı boş değilim, dermişimmm:D:D).

Modlanmış harika bir amfim oldu, yedek lambalar da cabası. Asıl ben memnun kaldım alışverişten. "Alışverişten çok memnun kaldım, herkes @hackeiommi ye güvenip, alışveriş yapabilir" diye bir tavsiyede bulunmaya gerek duymayacağım. Zira, bu forumda @hackeiommi Hakana'a güvenmeyen çarpılır töbe haşa. :D Gerçekten 10 numara adam. (y)

Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanmanı dilerim.

@mmukoza nickli Mustafa ile arkadaşım için bir pedal alışverişine girdik. Ben sadece aracılık yaptım. Üşenmedi, sıcağın alnında hiç bilmediği yerlere gelip elden teslimatı yaptı. Rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz, çok efendi, güvenilir bir arkadaş.

Sevgili @OsmanBurak dan Ibanez JS1000 aldım, adam tutturdu ucuza verecem diye zar zor arttırdım fiyatı...Gitarı al sende kalsın birkaç ay, beğenmezsen geri verirsin, beğenirsen öder alırsın felan dedi...Sonra kalktı bir de kahveleri ısmarladı...Artık size bırakıyorum alışveriş yapar mısınız, yapmaz mısınız? ;)

Kendisine buradan da aleni ve büyük bir teşekkür sunuyorum...

Sevgiler ve saygılar..

Geri