Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@Colitas Mehmet Abi ile çok güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Süreç içerisinde çok özenli ve bir o kadar kibardı. Her alışverişimi buraya yazmam ama bu ciddi ciddi çok güzel bir süreçti. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.

@z_berepe ile alisveris gerceklestirdik. Sagolsun Duzce'den Ankara'ya kadar gelip elden teslim etti gitari. Cok beyfendi ve durust bir insan. Gerek nezaketi gerekse fiyat konusunda yardimci oldugu icin buradan ayrica tesekkur ediyorum

Futurism kişisinden hughes kettner amfi aldım perşembe günü saat 23:59 da. Amfiyi alır almaz sırra kadem bastı forumada giriş yapmadı

Umarım @Futurism 'in başına bir iş gelmemiştir.

Sizin açınızdan maddi bir kayıp yok onu bilmenizi isterim. Karşı tarafa da size bir kargo gelip de siz onay vermedikçe zaten ödeme yapılmıyor.

Daha önce benim başıma benzer bir durum geldi. Haber beklediğim arkadaştan haber gelmesini bırakın telefonu çalmasına rağmen açmadı bile. Ben de aynı ürünü 100 TL. fazla ödemeyi göze alıp başkasına yöneldim. Hatta o kişiyle de anlaştık ve ben 1 saat kadar sonra ödeme yapacakken telefonunu bile açmayan arkadaş arayıp "abi kusura bakma çok acayip işler geldi başıma ama atlattım. Paketi hazırladım. Yarın kargoya veriyorum. Sen ne zaman istersen ödemeyi yap." dedi.

Umalım ki benzer bir durum söz konusu olsun.

Umarım @Futurism 'in başına bir iş gelmemiştir.

Sizin açınızdan maddi bir kayıp yok onu bilmenizi isterim. Karşı tarafa da size bir kargo gelip de siz onay vermedikçe zaten ödeme yapılmıyor.

Daha önce benim başıma benzer bir durum geldi. Haber beklediğim arkadaştan haber gelmesini bırakın telefonu çalmasına rağmen açmadı bile. Ben de aynı ürünü 100 TL. fazla ödemeyi göze alıp başkasına yöneldim. Hatta o kişiyle de anlaştık ve ben 1 saat kadar sonra ödeme yapacakken telefonunu bile açmayan arkadaş arayıp "abi kusura bakma çok acayip işler geldi başıma ama atlattım. Paketi hazırladım. Yarın kargoya veriyorum. Sen ne zaman istersen ödemeyi yap." dedi.

Umalım ki benzer bir durum söz konusu olsun.
Başına bişey gelmiş olmasın çocuğunda amfi bulunur yine. Ama bu bi sorumsuzluk ise zamanımı çaldı

@tothestars 'tan pedal aldım.Yolunu uzatıp arabasıyla Kadıköy'e kadar gelip teslim ettiği için teşekkür ediyorum , sorunsuz güzel bir alışverişti.(Bu arada kutunun altından kullanım kılavuzu da çıktı dediğin gibi gerek olmasa da:))

@mego1'den adaptör aldım. Daha önceden de ben kendisine English Muff'n satmıştım. İyi bir arkadaş, ne olursa olsun, imkasız şartlarda daki sözünde durmak için elinden geleni yapıyor sağolsun.

@antbalci ' Ant abiden , Güzel bir pedal board aldım , gayet uygun fiyata, Bankamatigin azizligi yüzünden ufak bir meblayı kendine ulaştıramadım , en kısa zamanda onuda halledicem

Eline sağlık abi bu arada board hem hafif hem sağlam. Bcb60 eşşek ölüsü gibiydi.

Geri