Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Teşekkürler, gerçektende sevgili @Grundar ile çok sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik ve alışverişten çok keyif aldım. Listemde herzaman, düşünmeden direkt sorunsuz alışveriş yapacağım insanlar arasında. Ben de buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. (y)

Güzel bir Voltran'ı oluşturma çalışması oldu... Bu vesile ile bende hem Hackeliommi adlı şahsiyet ile şahsen tanışma şansını buldum hem de Sattığı üzerinde tozu yok denecek kadar temiz Blackstar HT1RH amfiyi edindim ve elimde fazla olup ne yapacam bu kadar gitarı diye kara kara düşündüğüm bir anda SX i geri dönüşüme uğratma imkan elde ettim. @Clamper in SX telecaster kaşıntısını gidermiş olduk. Uzun lafın kısası herkes mutlu mesut.. Asayiş berkemal...

İki güzel insan @Ezo @hackeiommi abilerimden sikayetciyim durduk yere gitar aldirdilar :D saka bir yana, güzel görüşleri , ilgi ve samimiyetlerine tesekkur ederim :D kendilerini "havale gelmeden gönderi yapacağım insanlar " listesine ekliyorum :D

Asıl ben senden şikayetçiyim. Bloku köprü ile yollamışsın, senin yüzünden tekrar köprüden entonasyon ile uğraşmak durumunda kaldım :) ( Hoş, aslında aldığım dükkan uğraşıyor ben değil :ROFLMAO:)

EKLEME: Tele de hayırlı olsun :) Yanlış anlaşılma olmasın, paketinde sapasağlam Vintage köprü ve sustain blok tam takım geldi.

Son düzenleme:
@hakaramisu ile bir alışveriş yaptık ve sattığı malın sonuna kadar arkasında durdu, istemeyerek çıkan problemleri tamamen kendisi karşıladı. Bunun yanında iyi bir insan. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Güncelleyelim.

Son 1 ay içinde :
novacustomguitars (Fatih Abi) ----> 2 adet WD harddsik ----> Parasını aldım henüz göndermedim -----> Sorunsuz,Fatih abi(Luthier Fatih Yılmaz) 'ye sevgiler selamlar
depositorr (Sinan) ----> Add+ Soul Drive pedalı ----> Sorunsuz
cenkcakmakci
(Cenk) -------> ernie ball askı,fender tweed kablo penalar ıvır zıvır -----> Sorunsuz
zencikapici
(Berhan) --------> WD harddisk ------> Terbiyesiz bir insan kendisi.Nickinden de anlaşılcağı üzere zaten..Şaka şaka.Aile babası.Sorunsuz.
ChordSolo
(Cenk)---------> Fender Gigbag -------> Sorunsuz

Öncesi :
tongouch (Selahattin) nickli üyeyle ---> Fender 1973 Vibro Champ amfi ---> Sorunsuz
dumanistx
(Veysel) nickli üyeyle ---> RP50 Processor ---> Sorunsuz
cabwaystar
(Birol) nickli üyeyle ----> Fender Meksika Standart Stratocaster ----> Sorunsuz
bensunaf
(Nafi) nickli üyeyle ----> Seymour Duncan Hot Rails manyetik ---> Sorunsuz
hakimamca
(Bülent) nickli üyeyle ----> Ernie Ball 2 takım tel ----> Sorunsuz
spectre
(Yusuf) nickli üyeyle ---> Ms Kompresör-sustainer pedalı + Ms adaptör ----> Sorunsuz
kaansanli
(Kaan) nickli üyeyle ---> Ms Delay + Ms Scream pedalları ---> Sorunsuz
hipertansiyon
(Özgür) nickli üyeyle ----> Seymour Duncan hot rails + cool rails + vintage rails manyetikler ----> Sorunsuz
suphiba
(Suphi) nickli üyeyle ----> Line 6 Pod HD400 Processör ----> Sorunsuz
aykanKK
(Aykan) nickli üyeyle ----> Epey bir şeyler aldım aykan'dan ama hatırladığım Cry Baby 95Q Wah Pedalı var ----> Sorunsuz
northerner
(Hamza) nickli üyeyle ----> Joyo Tuner Pedalı ----> Sorunsuz
Aslan Bey
nickli üyeyle ----> Boss CH-1 pedalı ----> Sorunsuz
ozangenc
(Kenan) nickli üyeyle ----> MS Dual Rectifier pedalı ----> Sorunsuz
incarnate
(Çağlayan) nickli üyeyle ----> Fender Meksika Standart Stratocaster ----> Sorunsuz
TBaris
nickli üyeyle ----> Boss DD3 + CH1 pedalları ----> Sorunsuz
Ergin U.
(Ergin) nickli üyeyle ----> Xotic BB+ pedal ----> Sorunsuz
Seulb
(Uğur) nickli üyeyle ----> Joyo Tuner pedalı ----> Sorunsuz
KoNt87
(Sergen) nickli üyeyle ----> Ms Adaptör ve ara kablolar ----> Sorunsuz
ogulkoker
(Oğul) nickli üyeyle ---> Fender Jam amfi ----> Sorunsuz
JazzRockBlues
(Mustafa) nickli üyeyle ---->Cry Baby 95Q Wah pedal + Planet Waves Kablo + Ara Jaklar + Stand + Askı + Adaptör----> Sorunsuz
wareyha
(Vedat) nickli üyeyle ----> Fender logo decal -----> Sorunsuz
smackhood
(Muhammed) nickli üyeyle ---> 1973 Fender Vibro Champ amfi ----> Sorunsuz
Fender_Usa
(Köksal) nickli üyeyle ----> Fender Highwayone Stratocaster ----> Sorunsuz
ymym
(Yiğit) nickli üyeyle ----> Roland Micro Cube amfi ----> Sorunsuz
BugraKezan
(Buğra) nickli üyeyle ----> Add+ Phaser & Vibrato 2 pedalı ---> Sorunsuz
zencikapici
(Berhan) nickli üyeyle ----> Presonus Ses Kayıt Seti ----> Sorunsuz
Aseilus
(Asil) nickli üyeyle ----> Add+ Ratortion 3 v2. Pedalı ----> Sorunsuz
Telecast
(Berhudan) nickli üyeyle ---> Fender 1957 Reissue Strat + Mxr Dynacomp + Mxr Distortion + Cry Baby GCB95 Wah + Fender Frontman 10G ---> Sorunsuz
KrulH
nickli üyeyle ----> Mxr Distortion pedalı ----> Sorunsuz

Satılık - Gibson Les Paul Std 60's Neck... | turkrock.com Wiliam nickli arkadaşa bu ilan üzerine bir teklif sundum
Elımdekı studıo Artı 1800 tl nakit olarak kendısıde tamam dedi ama kendısı ıle 2000 üretimi oldugunu ilandada belirttiği gibi banada aynı şekilde belirtti bende kendısının sözüne güvenerek nakiti ve gitarı gönderdim fakat arkadaşın satılığa koyduğu gitar elime geçtiğinde içi boşaltılmış gibson istemediğimi Açıkça belirttiğim halde Hiçte anlattığı gibi olmadığını farkettim birincisi gitar 2000 değil 2007 yapımıydı ve sap kısmı tamamen tekrardan boyanmıştı bunun üzerine hemen arkadaşı aradım ve durumu anlattım william nickli arkadaş kesınlıkle öyle bişey olmadığını iddaa ediyordu bizim ısrarlarımız üzerine bende bilmiyorduma döndü mevzu peki kardeşim bilmiyo olabılırsın paramı ve gitarımı gönder bende sana gitarını yollıyayım teklıfı üZerine aldığımız cevap ben o parayı harcadım artık geri Dönüşü yok oldu telefon Konuşmasının sonunda ben daha fazla sinirlenmemek için telefonu yüzüne kapattım bu arkadaş bunu bahane edip kendi telefonunu kapattığı gibi beni Facebook tan engelleyip yıne turkrocktan benım studıoma yaptığı ılanıda kaldırdı su an halen telefonu kapalı olması sebebıyle bende konuyu buraya taşımaya karar verdim yukardaki ılanla bana gelen gitarın hiç uyuşmadığına dair fotoğraflarıda burdan paylaşıyorum alakaniz için şimdiden çok teşekkür edıyorum saygılar

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    185.6 KB · Gösterim: 309
  • image.jpg
    image.jpg
    214.9 KB · Gösterim: 492
  • image.jpg
    image.jpg
    104.7 KB · Gösterim: 271
  • image.jpg
    image.jpg
    75.6 KB · Gösterim: 286
  • image.jpg
    image.jpg
    142.8 KB · Gösterim: 513
  • image.jpg
    image.jpg
    111 KB · Gösterim: 517
  • image.jpg
    image.jpg
    126.1 KB · Gösterim: 285
  • image.jpg
    image.jpg
    100 KB · Gösterim: 258
  • image.jpg
    image.jpg
    89.2 KB · Gösterim: 373
  • image.jpg
    image.jpg
    185.6 KB · Gösterim: 277
  • image.jpg
    image.jpg
    214.9 KB · Gösterim: 382
  • image.jpg
    image.jpg
    104.7 KB · Gösterim: 277
  • image.jpg
    image.jpg
    75.6 KB · Gösterim: 269
  • image.jpg
    image.jpg
    142.8 KB · Gösterim: 260
  • image.jpg
    image.jpg
    111 KB · Gösterim: 458
  • image.jpg
    image.jpg
    126.1 KB · Gösterim: 464
  • image.jpg
    image.jpg
    100 KB · Gösterim: 500
  • image.jpg
    image.jpg
    90.1 KB · Gösterim: 241
gitarı fatih beyin adına denemeye gidecektim . kar sebebinden yolculuğumu sabaha almam gerekti ve şehir dışına çıktım , gidemedim. Fatih bey de telefonda bana gitarı dolu gövde ye sahip olduğu chambered olmadığı için heyecan duydugunu ve alacağını söylemişti. keşke gidebilseydim de deneme şansım olsaydı Fatih hocam. çok geçmiş olsun umarım geri dönüşünü sağlar bir şekilde arkadaş zaten aksi hali düpedüz dolandırıcılıktır. fotolarda gördüğümüz sapın arka kısmındaki prüzler bile biri beni boyadı diye bağırmakta ,bilmemenin imkansız olduğu kanısındayım. (yanılıyorsam düzeltin lütfen @dthakankoca hocanın arkadaşısınız sanırım )

Son düzenleme:
Geri