Seyduna (Alternatif) - Ankara

lostin1289mt demiş ki:
cover beste karışık mı olacak?yeni vokal var mı?ve başka gruplar da olcakmı?? çok soru sordum yahu..:)neyse azimle cevap vermenizi umuyorum,hehe:)kendinize iyi bakın.
cover beste karışık bu defa bizimle birlikte DEM 51 PROMİL FAS-ON TNK sahne alacaktır

arkadaşlar bi yanlış açıklamayı düzelteyim, bizle birlikte üç grup sahne alcak ve 51 PROMİL in çıkıp çıkmayacağı daha sonra belli olacak.. Şimdilik 51 PROMİLDEN haber bekliyoruz...FAS-ON, 51 PROMİL çıkmazsa çıkcak

haa evet onların işi belli değildi dimi pardon ba arada TNK nin işi de pek belli değilmiş duyudğuma göre bakalım artık hazırlanalım...

evet demle çıkcaz içini sevsinler... :) 28 OCAKTA SEYDUNA DEM FAS-ON IF ROCK BARDA SAHNEDE ...

vokal de yetişicek tunç düşündüğün vokal değil ama... benim işim var hallettim...

shitty demiş ki:
geliyoruz canlarım...orda olucaz sizi yalnız bırakırmıyız heç..herkesi bekliyoruz...güzel olacak...
teşekkür ederiz yeni coverlar eklendi playliste bakalım besteleride daha özenli hallettik 28 ocakta seyduna tüm çıplaklığıyla sahnede :D ehehehe

28 ocakta herkes if'de

FAS-ON
SEYDUNA
DEM

Şimdilik olağan gruplar bunlar özellikle DEM ile sahne alacagımız için çok mutluyuz.. :D

hala doğru düzgün bir vokal bulamadığımız için konserde parçaları ben sölemeye çalışacağım sizlere layık olmaya desem daha doğru olur :)

5 6 cover ve 4 beste çalcaz 28 ocakta herkesi bekleriz

sevgilerle saygılarla...

toplam 11 parça çalcaz:) can da sölemeye çalışmıcak açıkça söylicek. zaten besteleri özellikle cana söyletiyoruz; çünkü ii oldugunu düşünüyoruz.. eh cover larda fena olmuyor hani :LOL:

Bİ HATIRLATMA DA BEN YAPAYIM İSTEDİM
ARKADAŞLAR HEKESİ 28 OCAK CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 15:00 DE İF BARA BEKLİYORUZ.

SAHNE ALACAK GRUPLAR

FAS-ON
SEYDUNA
DEM

3grup5ct.png

arkadaslar bugün stüdyomuz vard1.bence çok verimliydi..evde yap1lan bi bestenin müzii ve stüdyoda yapian yeni bi besteyi çok ii bi sekilde otutturdugumuza inan1orm:) konserde herkese basarilar:)

Geri