Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Sevgili fonurb hazır foruma girmişken niye yazmıyosun Melatonin'in nokiasupersound'a katıldığını he gülüm :D varsa yoksa 440 :twisted: iyice popçu oldunuz çıktınız be :LOL: ne kadar da rahat söylüyorum :D neyse efendim Time After Time isimli bestemizle malum yarışmaya katıldık.Alanyaaaaa, destek bekliyoruzzzzz hehe! Şaka şaka beklemiyoruz bi şey :LOL:

wastelander demiş ki:
Sevgili fonurb hazır foruma girmişken niye yazmıyosun Melatonin'in nokiasupersound'a katıldığını he gülüm :D varsa yoksa 440 :twisted: iyice popçu oldunuz çıktınız be :LOL: ne kadar da rahat söylüyorum :D neyse efendim Time After Time isimli bestemizle malum yarışmaya katıldık.Alanyaaaaa, destek bekliyoruzzzzz hehe! Şaka şaka beklemiyoruz bi şey :LOL:

kızma canım kızma güzelim evet melatonin diye bi grup varmış nokyada güzel oolanlarmış, iyi de çalıyolarmış diye duydum kesinlikle tanımıyorum.

wastelander demiş ki:

bekle canım niye beklemiyorsun ya aaa askolsun :twisted:
bu yarışma olayına çok sevindim umarım bekledigim sonuç gerçekleşir...yaw aslında bu yarışma da öle sms ile falan belirlense a.q kontuurun :)

Melatonin Yolcu programına bir süre ara vermiştir. İki üç hafta kadar Yolcu'da yokuz. Ondan sonra bi güzellik olacak, buradan duyururuz. Biz de bu arada kolları sıvayıp biraz beste kasarız umarım :twisted:
Uğurcum geç oldu biraz ama saol iyi dileklerin için, Cin Seddi'ne de başarılar nokia'da :elsalla

slmm melotoninn...yaww özledimm sizii izlemeyiii gelicemm ama sözz...bu arada koçç gitaristimee kimsee popçuu demesinnnnn :LOL: neyseee zatenn başarılı olan metall grubuuu ;daha daa başarılarr....

sinemsay demiş ki:
slmm melotoninn...yaww özledimm sizii izlemeyiii gelicemm ama sözz...bu arada koçç gitaristimee kimsee popçuu demesinnnnn :LOL: neyseee zatenn başarılı olan metall grubuuu ;daha daa başarılarr....
Slm 440, konseriniz varmış :D görelim bakalım canlıda nasılsınız(o uzun saçlılarla nasıl olcak bakalım :LOL:) Sinem de geldi turkrock'a hepimize hayırlı uğurlu olsun :p ilk konsere veya programa bekliyoruz Sinem en önde kafa sallıycan ama hehe :metal
phicoz demiş ki:
abi cd'yi ne ile yolladın ne zamana gelir o ?
walla en ucuz yolla yolladım, mektup müessesesine başvurdum, bugün yarın gelir merak etme yarın bi hafta olacak.

phicoz demiş ki:
abi senle konuşurken mesaj gelmiş farketmedim...cd gelmiş :) gidip alayım ben hemen....
Şimdi efendim şu cd meselesine açıklık getireyim : Şöyle ki internet sitesi için dökümanlar var içerisinde. "phicoz" arkadaşımız ilgileniyo sağolsun(ulan bu nasıl nick ya, içim bi tuhaf oluyo yazarken :LOL: )Yakında Melatonin'in de bir internet sayfası olacak, hadi bakalım hayırlısı.

Geri