Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

lucipher demiş ki:
sentenced ha:) iyi bakalım kolay gelsin de...artık bir killing me killing you patlatırsınız belki
Artık çok geç sanırım, ben zamanında çok istedim ama çaldıramadım :D Noose çaldık Suicider çaldık o da yetti bana. Çok sevdiğim grubun çok sevdiğim bir şarkısıdır, yeri apayrıdır, ağlatmıştır, daha da ağlatacaktır :) ama bugün Death ve Kreator söylerken de acayip zevk aldım stüdyoda :twisted: umarım şenliklere de yansıtırız bunu...

dhresden demiş ki:
wastelander demiş ki:
Kesinleşen bir konser haberini daha vermek istiyorum. Melatonin 6 Mayıs 16:00 ODTÜ panayır alanından sonra 8 Mayıs 20:00'da TOBB Üniversitesi şenliğinde sahne alacaktır. Sevgiler & Saygılar

TOBB ETÜ Bahar Şenliklerinde bizlerle beraber olacağınız için teşekkürler..
başarılar..

Asıl biz teşekkür ederiz anlayışınız ve davetiniz için, 8 Mayıs'ta görüşmek üzere :)

"Die hard :LOL: " fanlarımız için üzücü bir haberi bildirmek zorundayım. Daha önce ilan ettiğimiz 8 Mayıs tarihli TOBB Üniversitesi şenlikleri konserimiz, konser programının değişmesi ve yeni programın grubumuza uymaması yüzünden iptal olmuştur. Katılacak gruplara ve organizasyona başarılar dileriz.

melatonin konserlerden biraz bıktırmıştı ama artık özletti kendini gazide izleyecez bi aksilik olmazsa yeni şarkılarda varmış(beste de var)

bi de bi konser yapalım altlı üstlü angarya ruhunu yaşatalım sayın abilerim :D

bi de abi çok boşladın hukuh fahültesi rah gulübünü :D

anti-social demiş ki:
melatonin konserlerden biraz bıktırmıştı ama artık özletti kendini gazide izleyecez bi aksilik olmazsa yeni şarkılarda varmış(beste de var)

Valla şöyle bi MindCrime(ex-angarya) Melatonin konseri çok şık olur, biz de özledik yeminlen :twisted:
Ya, manita yaptım bırahtım rakı makı, kulübü mulübü, rah da neymiş :LOL: zaten ben müzüğe kız bulmak için başladım :p
Maalesef topluluğa zaman ayıramadım ve artık faal bir topluluk değil bildiğim kadarıyla :(

wastelander demiş ki:
anti-social demiş ki:

Valla şöyle bi MindCrime(ex-angarya) Melatonin konseri çok şık olur, biz de özledik yeminlen :twisted:
Ya, manita yaptım bırahtım rakı makı, kulübü mulübü, rah da neymiş :LOL: zaten ben müzüğe kız bulmak için başladım :p
Maalesef topluluğa zaman ayıramadım ve artık faal bir topluluk değil bildiğim kadarıyla :(

ya değitir şu avatarı pis herif zaten cenabettik iyice bahtımız kapandı :evil:

Burank demiş ki:
ya değitir şu avatarı pis herif zaten cenabettik iyice bahtımız kapandı :evil:
Asıl sen değiştir be, gören de Melatonin'i anarşik bi grup sanacak :LOL:
Biz grupça bi hamama gidelim, tellağa diyelim , abi böyle böyle... kes cezamızı :mrgreen: yoksa sittin sene geçmez bu uğursuzluk :twisted:

hem de ne uğursuzluk... bir bahar şenliği kapsamında hem hard luck, hem magick, hem de melatonin sahne alıyorsa rekor bir uğursuzluk olacak demektir. zaten yağışlar da bunu gösteriyor...
hadi bakalım yine de belli olmaz... :)

wastelander demiş ki:
lucipher demiş ki:
sentenced ha:) iyi bakalım kolay gelsin de...artık bir killing me killing you patlatırsınız belki
Artık çok geç sanırım, ben zamanında çok istedim ama çaldıramadım :D Noose çaldık Suicider çaldık o da yetti bana. Çok sevdiğim grubun çok sevdiğim bir şarkısıdır, yeri apayrıdır, ağlatmıştır, daha da ağlatacaktır :) ama bugün Death ve Kreator söylerken de acayip zevk aldım stüdyoda :twisted: umarım şenliklere de yansıtırız bunu...
suiciderden ziyade neverlasting daha iyi olabilir bence ama yinede sizin kararınız... :twisted:

Hatırlatma yapayım dedim konsere bir gün kaldı. 6 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00'da ODTÜ Panayır alanındayız, bizden sonra 17:00'da Magick sahne alacak lütfen gelin ve destek olun, bizi si**ir edin en azından Magick dinlersiniz, hava şartları ne olursa olsun :?

-PurPLe- demiş ki:
sarhoşkene beni eve kadar götürebilecek saygı değer arkadaşlar bulabilsem ölüyorum gelmek içüünn... :twisted: :p
Valla sen orda sarhoş olursan seni eve götürmek için kolunu bacağını verecek en az 1000 tane sap bulursun :LOL: tabi dişi bir mahluk olduğunu ve nefes alabildiğini varsayıyorum :mrgreen:

Geri