Catafalque

catafalque grubunu güven erkin erkalın bir radyo da yapmış oldugu programında tanıdım ve orda dinledim.şarkıları,ritm leri güzel ben cok beğendim ve bu son albümünü kesinlikle alıcam! :)

ilginctir catafalque'i 6 ya da 7 ay kadar dinledikten sonra onlarin turk olduklarini ogrendim.. internet dunyasi iste, gormemislik bi de, yaptim bir hata, kapagina bile bakmadan indirip dinledim.. ama guzel bir hataymis..
hele hele "lust and innocence" isimli parcalari var, aklimdan silemem hic..

dalaylama demiş ki:
ilginctir catafalque'i 6 ya da 7 ay kadar dinledikten sonra onlarin turk olduklarini ogrendim.. internet dunyasi iste, gormemislik bi de, yaptim bir hata, kapagina bile bakmadan indirip dinledim.. ama guzel bir hataymis..

hata yaptığını anlamak da birşeydir :) şimdi de gidip albümün cd sini satın alırsan bu hatayı fazlasıyla telafi etmiş olursun kanaatindeyim ;) bari severek dinlediğimiz yerli gruplarımızı download etmeyelim, ettirmeyelim.

dalaylama demiş ki:

bende download ederek tanıdım grubu şu anda cd si müzik setimde canım sıkıldığında rahatlamak için dinlerim

Borknagar demiş ki:
dalaylama demiş ki:

hata yaptığını anlamak da birşeydir :) şimdi de gidip albümün cd sini satın alırsan bu hatayı fazlasıyla telafi etmiş olursun kanaatindeyim ;) bari severek dinlediğimiz yerli gruplarımızı download etmeyelim, ettirmeyelim.
gercekten turk olduklarini ve bu kadar iyi olduklarini bilseydim download etmezdim, ama bursum yatsin alacam cd'sini :D soz, hatta tanittigim bir arkadasim aldi bile..

Borknagar demiş ki:
al_capone demiş ki:
grubu ilk olarak geçen temmuzda studio liveda izlemiştim..iyiydi gerçekten performansları..
lakin,
http://www.acunilicaliproduction.com/modules.php?name=Reviews&file=viewarticle&id=18

olmadı bak şimdi..
olmuş olmuş :LOL: alper'i de kanaryalar tarafında görmek istiyoruz :LOL:

Ooo gencler, biz album ciksin diye bekleyelim abiler survivor modunda dolassin : )) Ya yeni albumu bir arkadasa dogum gunu hediyesi olarak alacaktim adam bir sene daha yaslandi neredeyse album daha cikmadi iyi mi : )) Bu arada metehan abimize basarilar tabi: ))

En son "Barışa Rock"ta dinledim grubu.Başarılılar ve çok rahatlatıcılar.Belirtikleri tarz adı altında müzik yapmayı beceremeyenler çok..ülkemizde gothic metal adı altında albüm yapmış ve bunu becerebilmiş bi grup daha olmasından ötürü mutluyum..

Catafalque, Türkiye' nin müzik adına ihtiyacı olan şeylerden bir tanesiydi. Biraz geç olmuştu ama ben onları Yüxexes' te tanıdım. Çok başarılılar. Gothic herkese & her yere lazım. Umarım bunu başarırlar ..

Geri