Endorphine

sağol gary dün gelemedim ama haberlerinizi aldım bütün elemanlara selamlar
vocalimizide bulduk artık bizi kimse tutamaz en kısa zamanda sahnelere dönüyoruz
görüşmek üzere...!

arkadaşlar endorphine büyük bir süratle çalışmalara başladı 1-2 hafta içinde sahnelere dönüyoruz herkese duyurulur...
endorphine hakkındaki tüm gelişmeleri daha hızlı ve kapsamlı bir şekilde burdan öğrenebilirsiniz

saygılar...!

gelişmeleri, yakından takip ediyoruz sevgili endorphine.
kısa bir zaman içinde yeni bir bar programına başlama gibi bir duyum aldık? sabırsızlıkla bekliyoruz....

bakalım abi çalışmaları başlattık ama programa başlamadan kesin bi açıklama yapmak istemedik programa başlayacağımız gün hepiniz davetli olacaksınız zaten en kısa zamanda görüşmek üzere bütün kırmızı bülten elemanlarına selam larımıı iletiyorum...!

sanırım bekliceksiniz bi süre daha ali rıfat ya...
biçok insandan bööle istekler geliyor,
ancak bekleyin bakalım,
biraz hazzı erteleyelim!... :)

Selam Furkan ,Giray, Doğukan :)
Yok mu konser yeni vokalinizi de merak ediyorum zaten ... fazla nete giremiyorum Ayberke söylerseniz haberdar eder beni :) ..Hadi bakalım bekliyoruz..Başarılar

Arkadaşlar Üstün arkadaşımız müziğe derslerine yeterince zaman ayıramadığından ara verme kararı aldı.Üstün'e ENDORPHINE ailesi olarak derslerinde ve müzik kariyerinde yürekten başarılar dileriz.

Arkadaşlar klavyecimiz olan Üstün'ün ayrılması sonucu grup aldığımız ortak karar,grubun ilk kurulduğunda olduğu gibi çift elektrolu bir düzene dönmesi oldu.Grup olarak aklımızdan ve gönlümüzden geçen ilk isim olan Gestapo ve Olympos gruplarından tanıdığımız Soyhan Abca kardeşimiz de sağolsun ricamızı geri çevirmedi.Arkadaşlar özetle grubun yeni kadrosunu tanıtmaktan gurur ve mutluluk duyarım:

ENDORPHINE

VOKAL:TAYFUN ERDAL
GİTAR:SOYHAN ABCA
GİTAR:GİRAY BAYER
BASS:DOÐUKAN ÖCAL
DAVUL:FURKAN YILDIRIM

Geri