Endorphine

Furkany demiş ki:
Arkadaşlar klavyecimiz olan Üstün'ün ayrılması sonucu grup aldığımız ortak karar,grubun ilk kurulduğunda olduğu gibi çift elektrolu bir düzene dönmesi oldu.
Üstün'ün ayrılmasına üzüldüm. :( Çok iyiydi.

Furkany demiş ki:
Grup olarak aklımızdan ve gönlümüzden geçen ilk isim olan Gestapho ve Olympos gruplarından tanıdığımız Soyhan Abca kardeşimiz de sağolsun ricamızı geri çevirmedi.
Endorphine Biziz'de çalıyordu, sonra Rest diye bir grup çalmaya başladı. Soyhan o grupta mıydı? Öyleyse, iki harika gitaristiniz var artık. :D Hayırlı olsun.

Bende çok üzgünüm ancak durum bunu gerektirdi... Endorphine'in hızını baya düşürecektim bunu farkedince biraz kendimden fedakarlık etmem gerektiğini düşündüm... Ancak şöyle bir durum var ki ben gitmeden önce Tayfun kadroya alındı, şimdi de ikinci gitar gelmiş, sonuçta sağlam bir altyapı oluştu, bu yüzden benim gruptan çıkmamın Endorphine'in kaderini değiştirmeyeceğinden eminim ve içim rahat...

Programlarınıza artık seyirci olarak gelip bira yudumlayacağım...

için rahat olsun abi bu davranışınla doğru olanı yaptın bence programlarda seni orda görmek isteyeceğimizden emin olabilirsin derslerinde başarılar diliyorum

umarım biraları birlikte yudumlarız

tekrar sağol...!

senle calışmak ayrı bi zevkti üstüncüm,
bakarsın yine karşılaşırız bi planda! :)
ama önce derslerini güzelce hallet de ööle cık karşıma... :):):)

AluminiumBass demiş ki:
Furkany demiş ki:
Arkadaşlar klavyecimiz olan Üstün'ün ayrılması sonucu grup aldığımız ortak karar,grubun ilk kurulduğunda olduğu gibi çift elektrolu bir düzene dönmesi oldu.
Üstün'ün ayrılmasına üzüldüm. :( Çok iyiydi.

Furkany demiş ki:
Grup olarak aklımızdan ve gönlümüzden geçen ilk isim olan Gestapho ve Olympos gruplarından tanıdığımız Soyhan Abca kardeşimiz de sağolsun ricamızı geri çevirmedi.
Endorphine Biziz'de çalıyordu, sonra Rest diye bir grup çalmaya başladı. Soyhan o grupta mıydı? Öyleyse, iki harika gitaristiniz var artık. :D Hayırlı olsun.
Evet üstad ta kendisi :p

ohooo ben baya bi geri kalmışım ya en kısa zamanda açığı kapamam lazım rodisiz Endorphine olmamalı haksız mıyım şu an herşey yolunda gibi tam gaz devam Endorphine...

sağolasın ender valla sahnelerde sana çok ihtiyacımız oluyo biliyosun işler sayende aksamıyo
seni herzaman yanımızda görmek isteriz irtibatı kesmeyelim hadi eyvallah...!

güzeeel güzeeelll.
Endorphine sahnelere hazır yani.Sevgili Endorphine biliyorsunuz birçok organizasyon planlarımız vardı ama kadroyu bir türlü halledememiştiniz şimdi kadro tamam olduğuna göre konserler bizleri bekliyor hadi bakalım hayırlısı

bakalım inşallah
kadro hazır bizde doğru zamanı bekliyoruz
sıkı bi konserle başlamak istiyoruz bu sezona
umarım aynı sahneyi paylaşırız yine
kendine iyi bak eren...!

Sizi dinlemek için sabırsızlanıyorum :) Soyhanla beraber mükemmel işler yapacaksınız bence,hakettiğiniz noktaya bu sene geleceksiniz. Endorphine'i dikkatle takip edenler adına konuşuyorum,artık bu sene şanssızlık istemiyoruz! ;)

İyi çalışmalar,kendinize iyi bakın!

abi ilginize teşekkür ediyoruz valla abi gates of babylon konusunda haklısın zaten çok sevdiğimiz bi parça ama hakkını vermek gerekir diye düşünerek pek bulaşmak istemedik aslında ama belli olmaz tabi çalışınca olmaz diye bişey yok bu arada bütün kırmızı bülten elemanlarına selamlar sağolsun bu aralar kıvanç bol bol arayıp mahçup ediyo bizi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

YÖNETİCİ UYARISI:İmzanızı düzeltiniz,max. 3 satır,boşluksuz : ))

CaGDaSH demiş ki:
Sizi dinlemek için sabırsızlanıyorum :) Soyhanla beraber mükemmel işler yapacaksınız bence,hakettiğiniz noktaya bu sene geleceksiniz. Endorphine'i dikkatle takip edenler adına konuşuyorum,artık bu sene şanssızlık istemiyoruz! ;)

İyi çalışmalar,kendinize iyi bakın!
Arkadaşlar canımızsınız ciğerimizsiniz,destekleriniz için minettarız
Valla ne yalan söyleyeyim biz de bu sene şanssızlık istemiyoruz ama malum bedevi geldik bedevi gidiyoruz

davulcunuz furkan'la tanismak ve sohbet etmek benim için çok keyifliydi. her ne kadar yol boyu kafasini sisirdiysem de kusuruma bakmasin, alkollüydüm, olacak o kadar. :oops: en kisa zamanda sahnede izlemek istiyorum sizi. görüsmek dilegiyle ;) (anil)

internalhealing demiş ki:
davulcunuz furkan'la tanismak ve sohbet etmek benim için çok keyifliydi. her ne kadar yol boyu kafasini sisirdiysem de kusuruma bakmasin, alkollüydüm, olacak o kadar. :oops: en kisa zamanda sahnede izlemek istiyorum sizi. görüsmek dilegiyle ;) (anil)
Anılcığım estağfrullah,benim için de keyifli bir sohbetti
İlk konserde biz de seni sahne önünde görmekten mutluluk duyarız ;)

Geri