Nefes (Rock) - İzmir

Herkese merhaba.
Öncelikle dinlemeye hasret kaldigim(iz) Nefes'e (ex Pacmen) sonsuz basarilar diliyorum. Izmir / Kemanci performansiza gelemedim. (Madii ve manevi imkansizliklar) Eminim cok basarili bir program olmustur.
Aylardir sizin tinilarinizdan uzak, melodilerinizden yoksun yasiyoruz buralarda. Ozze, sizden sonra gidilesi bi mekan olmaktan cikti artik. Bu bizler icin pek de hos bisey olmasa da sizler adina güzel gelismelerin oldugunu duydukca seviniyoruz fazlasiyla. Albüm calismalarinizde ve programlarinizda sonsuz basarilar diliyorum. Umarim Izimr'de daha fazla görebiliriz sizleri. Burayi unutmazsiniz herhalde :p
Son sözüm ; ÖZLEDIK SIZI . . .
Eywallah...

Ahaaa..Kimi buldum bu forumda...İşte grup budur abiiiiiiiiiiiiiii.Bu adamlar bir zamanlar İzmirde ortalığı kasıp kavurdular.Buralar dar geldi İstanbula gittiler.Eminim oralarda dar gelir ama nerye giderler bilemiyorum.Beyler şaka bi tarafa siz gidince buraların tadı tuzu kalmadı.Bundan böyle İzmire gelirseniz mutlaka burdan bildirin.Acayip özledim sizi dinlemeyi.Hele hele Anıl'dan Pearl Jam -Black dinlemek çok ama çok keyif verici.Umarım hala çalıyorsunuzdur.

iZMiRDE her hefta gittigim ve önlerde onlari pür dikkat izleyen biri olarak SiMDi onlar yok diye evimden çikmaz oldum!!!
Niceleri geldi onlardan sonra ama onlar gibisi olmadi!!
Nefes'e bundan sonra müzik hayatinda basarilar dilerim!!Yolunuz açik olsun basarilar!!!!
Anil'a slm beni hatirlar:)))) :utandim

Katiliyorum. Onlar ilk ve sondu. Buralardan sevgili NEFES üyelerine ''Kimler Geldi Kimler Geçtiiii, Hiçbirisi Hasretini Gidermediii'' adli sarkiyi gönderiyoruz. Saygilar... :p :p

Ya beyler ! Ya albüm yapın yada dönün artık İzmire buraları siz olmadam çekilmiyor.Saçma sapan işlerle doldu taştı buralar.

Kardeşim gidin kendi müzisyenlerizi keniniz yetiştirin yaw :) .Zaten buralar kıt .Hem koca İstanbulda yok mu başka grup :) .Şaka bu laflar tabi onların başarısı bizim gururumuz olur

NEFES deki arkadaşlara selamlar kendi sitenizde neden forum linkiniz yok ! Burası amatör grublar bökümü siz amatör degilsiniz ! Arkadaşlar ben athena volvox... bircok grubun albümleri isimleri bilinmeden onları takip ederdim anlıyacagınız cok eski rockcılardanım. İstanbulda ve yurtdısında bircok bar ve konserlere gittim uzun zamandan sonra ilk defa kadıköye geldigimde tesadüfen sizi dinledim ve Marliyn Mansonın enjoy the silence coverını duydugumda kulaklarıma inanamadım cok ama cok iyisiniz arkadaslar yolunuz acık olsun

Geri