JokerMG - İzmir

Sağol dostum :)

Bazı şarkıları farklı türde denemeler olarak koydum.

Yine de yorumlar yol gösterici olacaktır.

Görişmek üzere

En başta yazmıştım ama tekrarlamakta fayda var sanırım :)

Hoca sevdiğim bir şahsiyettir.
Bilge, zeki, esprili.

Maya çalması da ayrı hikaye. Boşa kürek çekmek gibi ama bir umut var, "Ya tutarsa..."

Bence anlamlı :)

Olayı abartıp bir şarkı daha ekledim, aşağıdaki linkten (alttaki) dinlemek mümkün.

Bu şarkıları canlı dinleyip yorum yapma şansınız yok, bari bu şekilde besliyeyim dedim.

Faydası Yok (2000). Kendi sesimden, farklı bir yorum.

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Bu arada gitarast buralara hiç takılmıyor anlaşılan, yoksa kesin yorum yapardı ;)

Akinu'ya şarkı eklemeyi dolaylı da olsa öğrettiği için bir kez daha teşekkür :elsalla

slm Murat öncelikle yardımlarından dolayı teşekkür etmek isterim.bakıyorum yeni bir başlık açmışsın. henüz şarkıları yeni dinledim, ilk olarak gayet güzel geldi ama bence sen daha iyisinide icra edersin diyorum.sen genede bakma bana öle, cok annıyom ya bu işlerden ağzı olan konuşuyor işte ,eminimki bu işlerden anlıyanlar gerekenleri yazacaklardır, yinede güzel olmuş diyor devamını diliyorum.

Sağol üstad :)

Sonuçta bunları bilimsel çalışma niyetine yapıp tez yazmıyoruz.
Sen gibi dinleyip keyif alan insanların düşünceleri de gayet önemli.
Duyguları doğru aktarmışsak ne mutlu bize.
Gerisi çok da önemli değil benim açımdan.

Görüşmek üzere :)

meraba burdayım....aslında insanın kendi yaptığı denemelere ve yarattıklarına bişey söylemek çok tarzım değil sadece kızdığım zaman takılıyorum:)
illa ki bişeyler yazmamı istiyorsan esirgemem....
new look 'u pek tutmadım ve aslında yarısına kadar bile dayanamadım....teknovari bişeyler olmuş....stay with me için ise sadece şunu söylesem yeter heralde....bi dire straits parçası havasında olmuş.....bu sadece parçayı dinlediğimde bende uyandırdığı his....bi eleştiri değil yani...bu arada resmini değiştirmeni öneriyorum çok itici geldi bana.:) şaka yaptım....(her nekadar her şakada bi gerçek payı olsa da)

Selam :)

Teşekkürler yorumların için.
Saygı duyuyorum.

Bu arada Dire Straits benim müzik geçmişimde özel bir yer tutar. Cenk ve diğer arkadaşlarımızla sadece DS şarkılarından oluşan konserler bile vermişizdir zamanında. (Cenk'e çok selam bu arada :elsalla )
Dolayısıyla DS'e benzetmiş olmandan gurur duydum ve sevindim, teşekkür ederim.

New look, Fight Club ve bir kaç filmin müziklerini dinledikten sonra gaza gelip yaptığım tekno-rock denemelerimdendi. O ara Apollo 440, Prodigy ve Chemical Bros. filan çok dinlerdim (hala da severim).

Fotoğraf konusunda henüz değişiklik yapmayı düşünmüyorum, üzgünüm.

Düşüncelerini paylaşmaya devam edersen sevinirim.

Görüşürüz :)

Yeni şarkıyı tuttum. Ama New look bence de fazla tekno olmuş. Gerçi kendi türü içinde dinlenir ama bana pek hitap etmedi.
Yinede eline sağlık. başarılar

Joker forumunda 666. yazıyı ben yazmışım, lanetli miyim neyim :)

Üzerine de kimse yazmaya kıyamamış anlaşılan, o yüzden ben de buradan yazayım dedim.
İlginç bir durum...

Tüm çocukların ve hepimizin bayramını kutluyorum :elsalla

Sağol genç :)

Sevindim 666'da kalmadığımıza. Bir an korktum ilelebet kalacağız diye valla.

Neyse, mutlu oldum şarkıları beğendiğine.
Zamanla yeni şeyler de eklerim herhalde.

Yorumları esirgemeyin.
Görüşürüz :)

Geri