Yabancı Diziler

Aslında ilk başta insanda Rocky 6 veya Operation Mindcrime 2 gibi başarısızlık hissi uyandırır gibi oluyor, izlemeden. Ama gerçekten çok eğlenceli bölümdü. Benim nazarımda ara sıra baştan izlenip de sıkmayacak dizilerin arasına girmiştir bunu söyleyebilirim.

Bu arada, herkes izlemeden söylemeyi bırakmamalıyız bence, Black Mirror izleyin arkadaşlar. 6 bölüm zaten.

Richmond'u koymazlar diye üzülüyordum ama görünce bayağı bi sevindim.

Friends'in 20.yılı münasebetiyle özel bir bölüm çekilecekmiş sanırım. Gerçi diziyi hiç izlemedim. Ayıp etmiş olur muyum? :D

Son düzenleme:
Richmond'u koymazlar diye üzülüyordum ama görünce bayağı bi sevindim.

Friends'in 20.yılı münasebetiyle özel bir bölüm çekilecekmiş sanırım. Gerçi diziyi hiç izlemedim. Ayıp etmiş olur muyum? :D
richmond ın kendi dizisi var. "the mighty boosh" imbd puanı 8.7 gibi bir şey. divxplanet te eski diziler bölümünde dolanırken keşfettim ve yazın 3 sezonunu da indirdim 1 günde. izlemeye kıyamıyorum ama ilk izlenimim öyle uçuk ki community yanında stv nin dini dizileri gibi kalır.

mighty-boosh-s1-due-20090423012044489.jpg

the_mighty_boosh.jpg

Aslında ilk başta insanda Rocky 6 veya Operation Mindcrime 2 gibi başarısızlık hissi uyandırır gibi oluyor, izlemeden. Ama gerçekten çok eğlenceli bölümdü. Benim nazarımda ara sıra baştan izlenip de sıkmayacak dizilerin arasına girmiştir bunu söyleyebilirim.

Bu arada, herkes izlemeden söylemeyi bırakmamalıyız bence, Black Mirror izleyin arkadaşlar. 6 bölüm zaten.

black mirror ilk bölüm varya. burada yapılsa rte astırır dı emeği geçenleri. :D

başbakana domuz siktiriyorlar,edep yahu! :D

How Not to Live Your Life beklediğimden de keyifli çıktı :D

Ayrıca bugüne kadar hiç bir sarışından hoşlanmışlığım yok fakat bu Laura Haddock gördüğüm en güzel sarışın olabilir. Hatun çok tatlı gülümsüyor.

How Not to Live Your Life beklediğimden de keyifli çıktı :D

Ayrıca bugüne kadar hiç bir sarışından hoşlanmışlığım yok fakat bu Laura Haddock gördüğüm en güzel sarışın olabilir. Hatun çok tatlı gülümsüyor.

istanbula gelmişliği var onun. missing dizisi için. ayrıca da vinci's demons ta ki sarı hatun da o. ama ilk kız abbey daha güzel.

edit: bunun özel final bölümü efsane.

Teeallam modellere bak ya. Lan ben o güzel değil dedim mi? Esmer/kumral bunlardan bahsetmeme zaten gerek yok. Got a nice rack. Genelde pek beğenimin olmadığı saç rengine sahip birini ön plana çıkardım. Geldiğinde de alandan ben aldım kendisini, Moda deniz kulübüne götürdüm. Hemen üstteki banklarda içenlere bakıp onlarla dalga geçtik, çok güzeldi. Inbetweeners'da da oynamış zaten, bol bol konuşmuştuk... Delirtmeyin adamı.

Geri