ZıwanA (Alternatif) - Bursa

Eyvallah Turgut'um..Bakalım sağ salim bir dönelim,Garage devam bu sezon..Bol bol paslaşırız..Bu arada bugün saat 17:00'de Radyo Frekans'ta Canlı Yayında ZIWANA programa katılıyor..Hatta şu an yola çıkıyoruz..Görüşmek üzere..

bu hafta acaip eglendirdiniz boynum başım hala ağrıyor üstüne 2 gün geçmesine rağmen özellikle sağdaki gitar ( hocam muhabbet var ama ismini bilmiyorum inan :) ) yani bi insan seyirciyle bu kadar iletişim içinde olursa böylede gaza geliriz... seviyoruz sizi aynen devam..

Hako'ya

Bana delimisin tatile doğu'ya mı gidilir diyene bak!Düştün mü benim gibi urfa mardin yoluna.Ne demişler büyük konuşmayacaksın.İyi oldu sana :LOL:

Aslında o kadar şanslısınki o güzel yerleri görebileceğin için...tabi anlayana ;)

yeaah!!eet uzun araştırmalar sonucunda cuma günü bizi hayvan gibi gaza getiren gitaristin adının erkan olduğunu öğrendik :D biran önce doğu turnesinden dönünde garajda hep beraber kuduralım delirelim
:sniper :metalhead :kicsalla :metal :dan :beer

Arkadaşlar herkese selamlar..24 saatlik Doğu Turnesi donus yolculugu sonrası az once eve ayak basmıs durumdayız..Kelimeler yetersiz gecen bir haftayı anlatmak icin..Sanlıurfa ve Mardin'de ilk Rock konseri verildi..İlgi nasılmıydı!! Orda olup,o meydanlarda toplanan yuzlerce kisiyle birlikte bizi izlemenizi isterdim..Mardin'de Suryaniler,Diyarbakır'da teror korkusuyla dolduruldugumuz turne oncesi (yok oyle bişi,yalan hepsi) ve inanılmaz anılarla dondugumuz bir turne..Bu turneyi anlatmak icin yeni bir baslık gerek :roll: Star ve TGRT Ana Haber'in de genis yer verdigi organizasyon hem grubumuz hem de ulkemiz icin buyuk bir adımdı :arrow: Bu tecrube Zıwana grubuna cok sey kazandırdı..Ve bu Cuma kultur catısmasıyla beraber Ankara Garage Bar devam ;) Gorusmek uzere :twisted: :twisted:

***Can paşa Cuma devam :metal

***Şu an internetten bulabileceginiz bir sarkımız yok,biz biraz politik yaklasıyoruz olaya,ama zamanı gelince :dans

***Wendy ne diyim..İlk kez ciddi ciddi sen haklısın..İyiki gittim oralara ve iyiki gordum ;)

heyt be zıwana yeni keşfettim burayı,gayet hoş sohbet bi yer olmuş:)nese hakancım sağ salim döndünüze sevindim!eğlenceli bi turne olmuş,izledim stardan da bi kaç bişi helal olsun demekten başka bişi bulamadım!
zıwana.....seviyorum sizi sana iletiyorum hakan tüm sevgilerimi sen ulaştırırsın tüm grup takilere de uğuru es geç:)
bide bi dileğim olacak,
umarım bu sene ayarlarsınız şu eskişhir baraka işini de şu alem grup görür!bırakmayın bizi eskişhrin artık fosilleşmek üzere olan gruplarının ellerine...

Eskişehir'düşünmüyoruz değil..Bakalım kısmet,teklif gelirse değerlendiricez büyük ihtimal..Bi de kendini tanıtsan paşam :bilmem

ya şimdi nasıl tanıtsam ki:) dur özelinde anlatım bari....
şu eskşehir işi olursa en çok ben sevincem valla!bursaya uzun bi süre gelmeyi düşünmüyorum,ankarada zor....en güzeli tam ortası es es.....bu arada nette olan bi foton var senin tek sen,onu galiba ben çektim:)bak o geceyi hatırlarsan benide hatırlarsın!hatta doğu ya gitmeden yapmıştık geyiğini,baya eğlenmiştk o gece...zıwana.garaj.org taki foto lardan bahsediyom!

Geri