Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

5 degıl 1 sayfada kalsa bu adamlar senın yapamadıgını yapıp sanat ıcra edıyor... bu 1

2. stormwarıor yada osırısın bı elemanı yada ben herkes sana oncelıklı cevap verme hakkına sahıp cunku sen sadece 3.tekıl sahıssın ''o'' sun bizlerse tekız ben olarak varız... arkadaslık dostluk ortaklık kardeslık sana ne ıfade edert bılmem ama ıllah gruptan bırısı cevap versın ıstıyorsan bende gruptanım guvenlıklerıyım/ esya tasıyıcılarıyım/ ayak ıscılerıyım
ıstedıgın sıfatsa al sıfat grup elelmanı..

bu admalar muzık yapoamıyo olsaydı hıc bırısı bı sey bılemıo olsaydı bu gun andacta gruplardan bırısı ıptal olunca sahnedekı boslugu fark etıtrmeden tanımadıgı kısı ıle uyum ıcerısınde nasıl performans gosterdı...

artık sus ve gıt ya sende al elıne sazı goster marıfetını yada bı belge sun muzık ustundekı masterını proflugunu orjınalyuslugunu bızde dıyelımkı bu adam gercekten bılıyor ve bızı bırılerını elestırecek kapasıteye sahıp.. kalvye basından olmuyor bu ısler...

osırıs grubunuda bekleyın sıcacık seyler gelıyor sofraya :)

osiris süper bi grup ya zaten ibo acayip kayıt yapıyoo gelecek parlak :D yaw arkadaşlar şebnem ferah ın can kırıkları nı coverlasanıza zaten ibo nun ii kayıt yapma zamanı geldi bi ii bi eh işte kayıt yapıyoo ya ondan dedim :D :D

arkadaslar yorumları için teşekkürler herkese.. tugrulcm emin ol güzel seyler bekliyor :) vokalimizi tam olarak kesinleştirdigimiz zaman 3 parcalık hücüm kaydımız geliyor.. cok az bir sürede.. onun dısında konserler ve program geliyor..

ben osirisin projelerini sormustum ama alakasız die silmisler...

ben tekrarlıyorum sercan yeni projeler dedin nedir bu yeni projeler...

(grupla ilgili alkasız deil):D

OSİRİS ve 51PROMİL her zaman dosttur bu güne kadar oluşan yanlış anlaşılmalar vs.vs. aramızda konuşup hallettiimiz şeylerdir. Sevgiler Osiris; yine aynı sahneleri paylaşıp beraber iyi yerlere gelmek umuduyla... Sevgiler Osiris....

Gece saat 03:39 51 Promille olan bir takın sorunlar çözülmüştür...Osiris'e anlayışından dolayı teşekkür ederim...

jeqo-artık sorun yok koç ;)

jeqo demiş ki:
Osiris ve arkadaşları forumlarını 100 sayfaya cıkarmak için uğraşsın, ben buna ortak olmıcam.Ayrıca sazan olan sensin ki osiris cevap yazmazken sen neden onlardan önce atlayıp cevap veriyorsun!??
osiris'e sayfa yükseltme konusunda başarılar, müzikte başarılı olamayacağı belli. En azından bir grup kendi internet sitesinde "3 arkadaş bir gün gaza gelip grubu kurduk" yazıyorsa, müziği ne kadar ciddiye aldığı ortadır.
dediğim gibi bu konuda size yardımcı olamıcam kusura bakmayın.
başarılar :D

Neden tepki verdiğini anlamadım bize kastınmı var? Evet 3 arkadaş gala geldik kurduk gaza gelmekten ne anlamana bağlı bu.. Ama hevesle kurduk biraz şaka manasında yazmıştım onu nasıl anladığına bağlı..

artık bırlıkte sahnelerı paylasın ama bı daha sorun yasamayın be :)

artık en fazla bagetımı ver lan jagımı ver gıbı sorunlar ıolur aranızda:)

hepınıze basarılar canı gonulden

oo hürriyet gazatesiinde de cıkmıssnız gencler.......... :p

yya cok değisti bu adamlar ya eskiden abi konser var falan derlerdi.. bi cagırırdılar :!: artık gazetelerden öreniyoz. neyse böyle de iyi ;)

başarılar dilerim

ya evet caner kusurabakma yemin ederim banada demin arkadaş söyledi bende tarih nezaman dedim.. yani anlayacağın tam tarihten haberimiz yoktu.. Ertelencek felan diye bir duyum aldık o sebepten dolayı.. Neyse ama gazetede konser tarihi yarın yazıyo? Aylin Aslımın altındaymışız.. Ya gerçekten bizde bilmiyoruz 12 si değilmiydi ertelenmemişmiydii?

Geri