Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

konser ilginçti hakikaten, gruba yardımcı olan herkeze çok teşekkür ederim.

ama söylenmesi gereken başka şeyler var.

24 nisan itibariyle osiristen ayrılıyorum, osiris e müzik hayatında başarılar dilerim, umarım bundan sonra gruba katılan insanlara değer verirler...

baran harbi kopmussun bıran once gırde mesajını sil...

bu gruptakı herkesı tanıyorum uzunca suredır ıclı dıslıda olduk bırlıkte ıctıkte yedıkte gezdık tanıyorum yanı hepsını...

eger muzıkte bı yanlıs yaptıysan sert yada yumusak bı dılde elestrımıslerdır muzık ıca ederken cok cıddı oluyorlar kı en guzelıde bu..

ama kısılıggıne yada san karsı bırebır bı hakaret asla etmezler.. kavgadan sonra bıle arkasından kufur ettıklerını duymadım ben...

melıhın dedıgı gıbı belkı bıraz abartıyposun yada baska sekılde anlayıp gurur yaptın bılemıcem ama senın anlattıgın osırısle benım tanıdıgım farklı..

bu arada gıtarını kullanama muhabbetınıde soyle soylıyım ankaradakı her muzısyenı benım kadar onlar onlar kadar bende tanıyorum... bu adamlar bırısınden rıca etse kalkar getırırı gıtarını en kral marka gıtarıda anfıyıde getırırler.. oda olmadı ben b.ktan cortumu ve anfımı verırım.. senın olay kullanılmak degıl yardım etmıs olmak...

Grubum ve kendim adına konuşuyorum.. Daha sonra Sercan ve Adilcan Eklemek istediğini ekler zaten. Bizde seni dostumuz olarak gördük.. Gayet küfürlü konuştuğumuzda oldu ama arkandan değil yüzyüze ve bunların ciddi olmadığını sende biliyosun.. Aksine seni arkadaşımız olarak gördük grup dışındada arkadaşımızdın bizim eğer kullanıldığını düşünüyorsan devam et sen bilirsin.. Ama konser çıkışı konuşulanları diyorsan senin için söylenmiş şeylerdi onlar bizle alakası yok yoksa.. Kendi seçimini yapmışsın sen bilirsin bizide bilen bilir yaptığımız şeyide inkar etmeyiz Mineyle olan herşeyide buraya yazabilirim. Biz suçluysak bile adam gibi yazarım. Ama öncelikle bunları buraya yazman ayıp.. Güvenimizi sarstın resmen söylenilmesi ve söylenilmemesi gereken şeyler var değilmi bunu kaç kere yaşadık. İyiliğin için yaptık ama sen göremedin sende bana bikere s..trm seni lan die boğazıma yapışmıştın küçük bi şaka yaptım diye ben hiç birşey demedim sana ama maşallah her sözü tutmuşsun aklında ve saptırmışsın neye uğradığımı şaşırdım ya! Bunu sadece örnek olsun diye söyledim bozmak gibi bi amacım yok Anlayan anlar tanıyan tanır.. Bir laf gelirsede haklı yada haksızsak açıklamasını yaparız! sanada müzik hayatında başarılar..

Kayıt konusuna gelince gerçekten böyle düşündüğüne üzüldüm! Yazık olmuş kayıttaki basları ben çaldım ne var bunda?? Davuluda Sercan çalmadı bu kayıt.. üztelik hücum felan değil gecemi gündüzüme katıp ben uğraştım bu kayıtlarla sana zorluğunu anlattım nedenlerinide hala ben çalmadım diyosun 4 akorluk şeyi çalmadın diye gruptan saymıyoruz diye birşey yok! Kimin çaldığı önemli değil orda Sonuçta senin grubundan biri çaldı Ve zaten canlısını çalabildiğimiz birşeydi Davuluda Sercan çalmadı Ama adam gelip mızmızlanmıyo senin gibi imkanlarımız bukadardı ne yapalım kaydı sen yaptında ben sana mızmızlandımmı aksine gel tamam acele yapalm dedim sende geldin bi kaç kere bize ama olmuyo 1 gün uğraşmak gerekiyo beğenmiyosan kendin yapsaydın anlamandamı bi sorun var? defalarca anlattım sana bunu..Sinirden yazamıyorum nasıl biliyorsan öyle yap..

onu bunu geçtim, ama bundan sonra ne desem boş, suçlu ilan edilmişim zaten ve söylediğiniz her kelime de beni insanlara suçlu göstermek için... siz bilirsiniz ne söylerseniz söyleyin artık umrumda değil.

ama tabi eklemem de gerek bu güne kadar mine, ilay, adil bana bir kötülük yapmadı, yaş dallar da kurular ile birlikte ateşe atılmasın...

sonuncu çıktnz arkadşlar solist te yoktu zaten herkes solist oldu sayenzde ama iyi çaldz ya adilcan ın sesi dışardan daha ii gelio :D:D bn çok eelendim dün valla darısı dier konserlere gittkçe iyi olcak sanırm

bu arada yeni fark ettim baranla olaylar yaşanmış forumlarda objektif olmak güzel bişey ama sanırm baran kendisine hakaret edildini sölerken dier grup arkadaşlarınada hakaret etmiş bi nevi !! ben az çok tanıyorm art niyet güdücek insanlar değiller ama olsn neyse mzk hayatnda başarılar grup oolark dnkü konser içnde tbrkler

baran canım yolun acık olsun.. adam sandık biz seni senin görünüşün adammış.. bizi bizim arkadaslarımıza kötülemeye calısma .. seni o arkadasın sandıgın elemanların arasına biz soktuk .. bakalım.. bidaha arkadasım diyebilcekmisin. birilerine.. baran sana o kadar cok sans verdik o kadar alttan aldık ama.. hepsini tükettin.. burda gayet güzel herseyi acıklamıssın.. ben herseyi acıklasam seni burda yerin dibine sokarım.. pişmanım sana inanıp grubuma aldıgıma. bu forumda bu meseleyi daha fazla uzatma.. illa uzatalım diyosan.. andaca beklerim.. :twisted: .. sakın ama sakın bu foruma bi daha mesa atma..

bizi anlıcaksın.. neden laf ettigimizi.. (sana deger verdigimizi) ama iş içten gecmiş olcak..

başarılar ;) sen gittin diye bu grup dagılmaz merak etme bu grupta kac kere adam degisti.. saolsun hepsi.. senden daha adamdı

yokya bi emrahtan daha adamdır baran

Baran ayıp olmuş ya sen afedersinde resmen satışı koydun abi helal olsn bi yorumum yok başarılar baran umarım diğer grubunda kullanılıp kullanılmamayı anlarsın... Ama üzüldüm yani ilk defa bi grup üyesi için üzüldüm yani fas-onda bile kaç kişi değişti o kadar sallamamıştm

mithrandil demiş ki:
osiris ten başka bir grupla çalıyorsam veya çalacaksam bu benim tercihimdir ve kimseyi ilgilendirmez. nitekim kimsenin "onlara girersen yüzüne tükürürüm" demesi de gerekmez.

bana yapılanları artık kimseden saklamama gerek yok, yapılanları ve yapılmayanları da söylemek istiyorum.

(son söz olarak eğer grup içinden biri beni rezalet çalmakla eleştirirse öncelikle kendi çaldığı enstürmandaki becerisine bakmasını öneririm, havaya laf atmak kolay ama metronomu tutturmak zordur :D)

Öncelikle grubun yakın arkadaşı olarak konuşcam.Seni gruba girdiğinden beri gözüm tutmadı çünkü hep aşırı derecede bilmiş ve havalı takılıyodun.hatta bi seferinde "bana" ve "ahmet abiye" " gençler bi konser ayarlayında çıkalım" gibi saygısız bir şekilde foruma msj yazmışlığın vardır.

Grubun menajerlik hizmetleriyle ilgilenen birisi olarak konuşuyorum

"osiris ten başka bir grupla çalıyorsam veya çalacaksam bu benim tercihimdir ve kimseyi ilgilendirmez"

osiris'in elemanıyken osiris elemanlarından izinsiz veya habersiz hiç bişekilde başka bi grupla çalışamazsın!!! Bu yaptığın saygısızlıktır...

""bana yapılanları artık kimseden saklamama gerek yok, yapılanları ve yapılmayanları da söylemek istiyorum."" vay be baya acı çekmişsin seni biride gaza getirmiş...konuş konuş yarası olan gocunuyo.ve son olarak gruptan ayrılman veya atılman bişekilde baya etkilemiş seni buralara döktürüyosun içini.

""-(son söz olarak eğer grup içinden biri beni rezalet çalmakla eleştirirse öncelikle kendi çaldığı enstürmandaki becerisine bakmasını öneririm, havaya laf atmak kolay ama metronomu tutturmak zordur :D"

ibo-sercan veya adilcan ensturmanlarındaki dereceleri biliyorlar hangi seviyede olduklarını ve becerilerini biliyorlar.bana göre sen kendine bak müzik yaopmak istiyosan git müzik yap forumda millete b.k atıp durma.Varsa bi sıkıntın grup ile ilgili oturursun adam gibi grupla konuşursun.

yorum yapmak pek istemezdim ama bu yazılanları görünce sinirlenmediğimi söyleyemem...
öncelikle baran gerçekten bu yazdıkların saygısızlık ve müzikaliteye uymayan davranıştır...
grup içi olan-yaşanan şeyleri dökmeyecem...gerek yok...
sen içini dökmüşsün..ok eyv. ne güzel...ama biraz ileriye gitmişsin belkide farkıda değilsin.. ki daha önce seni bu konuda uyarmıştım...sinirlerine hakim olmayı bil diye...belki sinirle yazılmış şeylerdir..bilemeyecem..(ben sinir hastası bi adamım..tedavi gördüm ama nasıl kendimi kontrol edebileciğimi biliyorum en azından) senin aklını okuyamam ama...osiris elemanlarının da müzik bilgilerine bok atmak harbiden şu anda kendine bok atmaya dönmüş durumda...maalesef ki öyle...
ki sanada ayrılacaksan düzgün bir şekilde ayrılmanı söylemiştim...kimseyi ayağa kaldırmadan sinirleri germeden... adam akıllı bir şekilde.. bu konuda uyarmıştım...yalansa söylersin.. ben hep burdayım...

senin bu yazdıkların senin kişisel müzikaliten ve kendi kişiliğin hakkındaki düşüncelerimi çok değiştirdi...bunuda belirteyim...sana kişisel müzik hayatında başarılar...

ha bide adilcan...emrahı hiç katma bea olm...ben o konuda konuşmayacam dedim.. bide o konuda konuşmayacağım..kötü olur yani :D

Geri