A.B.E.S. - Ankara

selamlar izmir'den :) bütün yorumlar için yazan herkeze çok teşekkür ederiz... s_i__n, kaydı ankara'da stüdyo feedback'de yaptık tolga abi'yle birlikte... kendisine tekrar çok teşekkür ediyoruz bi sürü kahrımızı çektiği için :twisted:

arkadaşlar daha önce bahsi geçmiş ama tekrarlamak istedim ben yine... garaj ve ankara programlarına bir süre (1 ay kadar) ara vermiş bulunuyoruz... yaz sonunda oldukça önemli sınavlarım var okulda ve çalışmam lazım... bu sebeple izmirde bulunmaktayım... eylül'den itibaren yeni dönemde tekrar sizlerle buluşucaz inşallah... bu arada belki izmir'de bir kaç program olabilir... görüşmelerim devam ediyor şu anda... buradan haber veririz....

serkancım sende de bi asabiyet sezdim ben.. sen bi gel şöyle de bi çeşme kürü uygulayayım ben sana :p

S

ABES.jpg

Herkeslere Selamlar

Bende sınavlarımı bitirip yarın kardeşlerimin yanına İzmir'e gideceğim işallah.A.B.E.S. tatilde yani bu aralar.Yeni sezona kadar sahnelerde yok gibiyiz,ama eylul de tekrar döneceğiz işallah,belki yeni yerlerde olabilir :) bakalım göreceğiz:)

@TOLGA006

Çalışmaların için çok teşekkürler,ellerine sağlık

Görüşmek üzere efendim Herkselere Sevgiler&Saygılar

selamlar
dün gece Garage´da DosAge programında tanıştığım Ekrem ve Batu´ya nss ye gönderdiğiniz kayıt için yaptığım yorumda biraz sert daldığım için kusura bakmayın :oops: purevolume dan indirip tekrar dinledim şarkınızı, bu sefer beğendim :LOL: nss de beklediğiniz başarıyı elde etmenizi dilerim
tekrar hepinize selamlar, görüşmek üzere...

Selam

Bizde çok memnun olduk tanıştığımıza :D

Aslında bi bakımada iyi olduğu sert girdiğin sonuçta ne duyduysan onu aktardın :) genede beğenmediğin ve ya eleştireceğin şeyler varsa duymak isteriz

Teşekkürler

imaginary_ demiş ki:
slm arkadaşlar.yarışmadaki parçanızı dinledim gayet başarılı bi çalışma bence.özellikle parçanın giriş süper.bnm listemde ilk ondasınız.başarılarrr :)
aynen listemde ilk 10 dasınız gerçekten çok iyi bir grupsunuz. eğer yolunuz denizliye düşerse koşa koşa gelcem konserinize. sizi canlı dinlemeyi çok isterim. yaırşmada başarılar ;)

Yorumun için teşekkürler ''nicegirl_fb'' Denizliye gelmek isteriz tabi de istemekle olmuyo ne yazıkki :).Ankaraya gelirsen biz seni bekleriz artık programlara...

Bu arada bu haftasonu A.B.E.S. sahnesine bi dönüş yapabilir bakalım.Kesin bi şey yok henüz,hatta A.B.E.S. bile meçhul bu aralar bizlerde merakla bekliyoruz bakalm :)

Neyse olaylar netlik kazandıkça burdan duyururuz artık

Sevgiler&Saygılar

ya evet malesef istemekle olmuyor ama bende ankaraya gelememki ya offffff. 2 tane parçanız var ama onları dinle dinle ezberledim ben. neyse artık napayım bunlarla idare etcem offf ya. neyse size başarılar tekrar. ;)

sevgili davulcum netlik kazanamadın hala galiba... hadi bi ses et bakiim...

bu arada geçen 2 ay boyunca büyük özveri ve anlayış gösteren grup arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum... umarım bir problem yaşamadan sınavları veririm ve müziğimize kaldığımız yerden devam ederiz... size seviyom :p

ayrıca bestelerle ilgili yorumlar için de çok teşekkür ederim kendi adıma da ayrıca :p içinden geldi gevezelik edeyim bari.. uzun zamandır net ortamlarından uzak kalmışım zaten ;) ayrıca ankarada kalmayı başarırsam şehir dışı organizasyonlar için kolları sıvayacağımı bildireyim ben madem... özellikle izmir için bi iki girişimim oldu... bakalım görücez.. di mi kuzen :D

NNS ne lam harbi oyun mu ? Need For Speed gibi bisimi :p ehüheüh

sizleri Nokia kesmez abicim Soni Ereksion Saund yapacam ozel organizasyon..

nküczeakmüzlkmazeiüeü

ben tatilde oldugumdan uzun zamandir hicbisiden haberim yok malesef tek duydugum garajda raindog Gülşenin alt grubu cikiyomuş

eakeiümizaeanrpütkaieük

hepinize cok cok selamlar anil batu ekrem serkam

en kisa zamanda gorusmek uzre öpüyorum gözlerinizden

Selamlar beyler nokiasupersound daki besteyi dinledim cidden cok guzel olmus listeme aldım hemen;) bu arada baslar bi harika (demeden edemedim) tabii beste sahibini ve soz yazarını da tebrik ederiz (anıl bak bu sana;))
Umarım sizin için herşey cok iyi gider ve dua ediyorum ki sinavların super gecer gozleri gulen cocuk:)

Destek veren herkese çok teşekkürler , nokia da işler karışık bakalım neler olucak :D

@Allura
Beğenmene çok sevindik zöhrecim.Bu arada Anılla Batu tebriği kaptı,Serkanla ben kaldık euuehuh neyse sağlık olsun :D çok özledik seni kendine çok iyi bak...

@maresalx

Cancım bizde seni çok özledik artık en kısa zamanda ;)

Tekrardan destek veren,vermese bile en azından dinleyen herkese teşekkürler...

Geri