TNK

KleiNackH demiş ki:
lepistes demiş ki:
OO ben girmeyeli konserler artmis, TNK yavas yavas da olsa denzin dibinden en uste dogru cikiyor.Yuzeye ciktiginda herkes TNK@yi ve muzigini konusacak / Buna inaniyorum,
Ba;arilar konserlerde
*(ARdacim Cankaya@yi bosverin bence*
merak etme burda da minik alternatifler var özgenc :LOL: önemli olan kendini tanıtmak değil mi? sesini duyrmak değil mi öle yada böle bi şekilde olucak...
Köksal olum ben özgenç değil. :D Herneyse herzaman yanınızdayız.Başarılar konserlerde... :D

10 mayıs çarşamba günü olan gazi üniversitesi konsermiz 9 mayıs salı olarak değiştirilmiştir...TNK saat 18:00 da sahne alacaktır...12 mayıs bursa uludağ üniversitresi konserimiz ise 13 mayıs olarak değişmişdir...
14 mayıs pazar günü ankara üniversitesi tandoğan şenliklerinde saat 19:00 da sahne alacaktır...
herkezi bekleriz ....

Gazi üniversitesi meslek eğitim fakültesinde sahne alacağız 84 ün çıktığı fakülte olacak bizden hemen sonra 84 KONSER alanında olacak...
TNK nin saat 19:00 gibi sahne alması bekleniyor gelmek isteyen dinleyiciler saat 18:00 da orda olursa TNK yi kesin dinleme fırsatı bulabilirler .... ayrıca hacettepe şenliklerinde çıkıcağımız kesin tarih ve saat foruma pazartesi günü yazılacaktır...
BİZİ SİZSİZ BIRAKMAMAYA ÖZEN GÖSTERİN....

TNK nin bursa ve gazi üniversitesinde olacak olan konserleri bazı nedenlerden dolayı TNK tarafından iptal edilmiştir....
bu duruma anlayış gösteren uludağ üniversitesine çok ayrı bir şekilde grup ça teşekkür ediyoruz...
tüm gruplarında da şunu bilmesini istiyorum bursa uludağ üniversitesinde herşey profesyonel işliyor ben kendi sahşım adına söylüyorum ilgilerine ve iş becerilerine hayran kaldım umarım bu şekilde devam eder ilgili arkadaşlar ....

14 MAYIS PAZAR GÜNÜ SAAT 18:30 DA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TANDOÐAN KAMPUSUN de SAHNE ALACAÐIZ....

Geri