TNK

sevgili menejer ben canerle ardayı çağrıbeyden tanıom burcu taşkın ben valla ne güzel çalıp çığırırdık ozmnlar tabi küçüktüm ben çağatayın grubunda vokal yapardım bilmiom beni bu saatten sonra hatırlarlarmı da benim bi arkım var çok hayran yani ve onun sölemesiyle siteye girdim fln ama parçalar müthişti zaten valla helal olsun ozmnlardan belliydi bu insanların mükemmelliği hele de caner yaniiiii :D ben hacettepeliyim süper bi şekilde şenliklerde görüşürüz bunu iletirseniz çok aşırı mutlu olcaz arkadaşımla saolasınız kolay gelsin size de menejer bey :D:D:D

bizi kandırdınız :cry: gazi meslek eğitim yazmışsınız müh. mim. fakültesinde çıkmışsınız öyle bir (!) fakültede çıkmadığınıza sevindim ama kendi fakültemde de haberim olmadığı için dinleyemedim sizi, hacettepede dinleyebilmek ümidiyle değil mi berai...

norfret demiş ki:
bizi kandırdınız :cry: gazi meslek eğitim yazmışsınız müh. mim. fakültesinde çıkmışsınız öyle bir (!) fakültede çıkmadığınıza sevindim ama kendi fakültemde de haberim olmadığı için dinleyemedim sizi, hacettepede dinleyebilmek ümidiyle değil mi berai...

evet sewgili norfret gerçekten iyi oldu bu son haber, hacettepede hep beraber dinleriz artık tnk yi :LOL: umarım yine bi tarih veya saat değişikliği olmazsa :?:

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmus biz kimseyi kandırmadık biz zaten hep sizi istiyoruz hep sizin bizi dinlemenizi istiyoruz gazinin hiç bir fakültesinde konser vermedik saatlerin değişme olayına gelince organizasyonların ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ondan dolayı verilen saatler değişior ama ben buraya değişsede tam tarih tam saat veriyorum emin olabilirsiniz 14 mayıs pazar saat tam 18 : 00 da ankara üniversitesi tandoğan kampüsünde sahne alacağız hatta bizi soundcheck de yanlız bırakmak istemiyorsanız 17 : 30 da orda olabilirsnz biz sizi çok seviyoruz sizin sayenizde çok büyük yollar katedeceğiz bunada inanıoruz samimi dinleyicilerimz bu forumda biize samimi cvp atan insanlar bizi yanlız bırakmayın bizde sizi yanlız bırakmayacağız emin olablirsiniz yine tam saat veriyorum 18 mayıs perşembe hacettepe üniversitesinde 17 : 30 da sahne alacağız onda bi değişiklilk olursa burdan haber alabileceksinz emin olabilirsiniz .... teşekkürler

iyi ki menejerimiz var :) biliyoruz zaten siz olmasanız hiç takip edemiycez ve organizasyon kaynaklı olduklarını da tahmin edebiliyoruz. yine de salı günü gaziye gidince ve orda halay fln çeken insanlar görünce ufak bi dumur yaşadık :!: belki de iyi oldu çıkmamanız... ;) ankara ünv.ne gelemiycem ama hacettepeye bekliyoruz dört gözle :D biz teşekkür ederiz...

TNK bugun tamamen hacettepe üniversitesi organizasyon işleri sorumlu ları nın ilgisiz ve yeteneksiz davranışları nedeniyle 18:15 de sahne alması beklenen beytepe kampusunde konsere çıkamamıştır....
biz sizden kendi adımıza özür diliyoruz umarım bir daha böyle saçma sapan sebebler yüzünden karşınıza çıkıp mahçup olmayız bizi anlayışla karşılayacağınızdan hiç şüphemiz yok eminiz yinede beklediğiniz için teşekkür ediyoruz...

ben TNK nin hacettepeye gelceğini duymamıştım bile.bu yıl zaten şenlikler karambole gelmiş gibiydi,iki gün öncesine kadar kimin gelceği tam olarak duyurulmamıştı bile.Ne deyim umarım sorunsuz bi şekilde görürüz TNKyi beytepede...

evt beklenen albüm canerinde dediği gibi yeni sezonda gelecek bunu umuyoruz dileriz bu isteğimiz gerçekleşir bizde byük sabırsızlıkla sizin gibi bekliyoruz....
hatırlatmak da fayda var ki korsan tnk leri bitirir........
HIRSIZLIK ROCK DİNLEYİCİSİNE YAKIŞMICAK BİR TAVIRDIR
ROCK DİNLEYİCİSİ KÜLTÜRLÜ VE BİLEN KİŞİDİR KORSANIN SONUNDA GRUPLARA NE KADAR ZARAR GELEBİLECEÐİNİ TEKRAR TEKRAR SÖYLEMEMİZE GEREK YOKDUR BUNU SİZ BİZLER KADAR İYİ BİLİYORSUNUZ.....

Geri