Origam (Metal) - Ankara

deerrudolf demiş ki:
Yeni vokalisti çok merak ettim. Serkan "tam bir thrash vokalisti" diyor ama Karabacak Can'ın afiş yorumundan sonra (geyik olduğunu iddia ediyor kendisi :) ) biraz tereddüt yaşıyorum.
Umarım Origam yeni vokalistiyle daha hızlı yükselecek ve bestelere geçecek.

ha hö ne afiş yorumu noluyor :)

Guncelleyelim dimi efem ;)
afi4eb.jpg

3. konserinizde Ankara'nın en iyi gruplarını (en iyi çoğul olamaz aslında, "en" sadece bir tanedir) izleyeceğimiz için çok mutluyuz. :LOL:

Sus bakim , iyiki bi bosluk yakaladın :LOL: Onemli bi isin varmıs sanırım senin , hatırlatıyım onuda bari :LOL:

Söle diyeyim o zaman , ilk konserimizde , celestial asylum ve melatonin ile caldık bu cok güzel bi duyguydu , kendimizi gosterme fırsatı bulduk . Ikıncı konserimizde , Black Tooth , Sınıf 64 , Soulitary , Magick , Knightmare ve Crossfire gibi saglam gruplarla calmak da bizim icin cok büyük bi sanstı hemde kısa bi süre icerisinde gelişmiş olmasına ragmen , 3. konserimizde geliyor,yine buyuk gruplar ile calma sansını yakaladık , buda bizim icin buyuk bir fırsat bunu cok daha iyi degerlendiricez ;)

Selamlar,
Gerçekten de böyle bir organizasyonda yer alabilmek bizim için şans. Konserde elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Serkan ve Can ı da yaptıkları bu başarılı projeden dolayıda kutluyorum :)

nevermore demiş ki:
Sus bakim , iyiki bi bosluk yakaladın :LOL: Onemli bi isin varmıs sanırım senin , hatırlatıyım onuda bari :LOL:

Söle diyeyim o zaman , ilk konserimizde , celestial asylum ve melatonin ile caldık bu cok güzel bi duyguydu , kendimizi gosterme fırsatı bulduk . Ikıncı konserimizde , Black Tooth , Sınıf 64 , Soulitary , Magick , Knightmare ve Crossfire gibi saglam gruplarla calmak da bizim icin cok büyük bi sanstı hemde kısa bi süre icerisinde gelişmiş olmasına ragmen , 3. konserimizde geliyor,yine buyuk gruplar ile calma sansını yakaladık , buda bizim icin buyuk bir fırsat bunu cok daha iyi degerlendiricez ;)

Açıklamalarından dolayı teşekkür ederiz Serkan...

Geri