Origam (Metal) - Ankara

Vdieo yu indirdim gerçekten çok güzel öyle seyirci zor bulunur pentagram adına çalmanız da müthiş büyüğümüz olarak gördüğümüz sizlere bize örnek olacak şekilde devam etmeniz dileğiyle başarılar... Kasatura :twisted:

Dostlar tebrikler.. Deyim yerindeyse mına komuşsunuz ortalıgın .. Videonun sonunda Anılın yüzündeki gülümseme herşeyi anlatıyor :LOL:

Murat olm ne gaz adamsın sen yauw :LOL: Seyirciyide kendine benzetmişsin olmazki ama ehuehuehue :LOL:

Anılım bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun .. Metal bless you kardeşim :twisted:

Başarılar ...

Valla Anıl' cığım Warner Bros. Music Video Comp. çekmi olsaydı profesyonel olurdu :) ama bizimki kendi halinde bir çekim. Sadece görüntü birz daha net ve belirgin, seslerde biraz daha derli toplu o kadar :D ;)

Gelişmeler için bağlantıda kalın ;)

Ben böyle gaz seyircinin...... işte öyle :D

Artık bu anları anlatamıyorsunuz ifade edemiyorsunuz , böyle videolar bulun koyun yahu
Güzel Olmuş...Eğlenmenize & Eğlendirmenize Sevindim

Başarılar Origam :metalhead

Beyler duyduğum kadarıyla Pentagram Tribute harikaymış, tebrikler. Uzun süredir yazmıyordum, Serkan her mesajımdan sonra bana gelip "Geyik yapma" diyordu, ama geyiklerimle geri döndüm :) Serkan filan umrumda değil artık :D

Re: doom gnu

geleceinmetalcisi demiş ki:
anıl abinin doomgnu n zamandı yaaa...
bi d bişey sorcam tüm ikizler metalci mi oluo acaba?
ben d ikizlerim de :D

Sağol be yiğen,son 2 haftadır doğum günü kutluyorum :twisted:

Ama artık Kemal agamızın gidişine yas tutalım :evil:

Bence yas tutmayalım o kaslar böyle kocaman geri dönmezse adam değilim :evil:

Kemal abimize doyum olmaz 6 ay çabuk geçer.Özletmez kendini izin alır konsere bile çıkar ? :roll:
Yani sanırsam ? Değil mi ? :roll:

:D :metalhead

Aferin lan Serkan, cidden bak. Grubun kuruluşu ve bu konunun açılışını hatırlıyorum da kısa zamanda çok hızlı yol aldınız.

Pentagram, Origam coverlasın kumpanyası kuruyorum.

Evet yaw yas tutulacak bişi yok. Zaman hızlı geçiyor. Askerlikte geçecek 6 ay da hemen şipşak ne olduğunu anlamadan geçecektir eminimki ;)

Bu arada elimizde birde bizim kameramızla çektiğimiz Pentagram Icon videosu var fakat boyutu WMV formatında bile 93 MB olduğunu için pek upload etmeye kalkışmıyorum.

Şayet bu bizim çektiğimizi de izlemek veya koleksiyonunuza eklemek :D :p isterseniz Serkan' la veya benle irtibata geçerseniz size CD ye kopişleyip verebiliriz CD sizden olmak üzere :)

Ben askerdeyken Origam' ın eylemleri devam edecektir ;)

Askere gitmeden görüşmek dileğiyle :twisted:

ORIGAM - Give Me Something To Kill The Pain
icon gecesinde beni benden aldı herkesin :) dilinde kaldı grup birdaha istanbula bekleriz:) saygılar serkan kardes...

KopuK demiş ki:
ORIGAM - Give Me Something To Kill The Pain
icon gecesinde beni benden aldı herkesin :) dilinde kaldı grup birdaha istanbula bekleriz:) saygılar serkan kardes...

Eyw saolasın yorumların için Arda kardeş , yakında bir Istanbul konserinde gorusuruz umarım ;)

deerrudolf demiş ki:
Aferin lan Serkan, cidden bak. Grubun kuruluşu ve bu konunun açılışını hatırlıyorum da kısa zamanda çok hızlı yol aldınız.

Pentagram, Origam coverlasın kumpanyası kuruyorum.

Hacım eyw bunlar cok güzel sözler , seni tekrardan topicte görmek güzel :)

Geri