Origam (Metal) - Ankara

origamın yeni kadrosu...hiç zannetmiyorum ki uzun ve basarılı geçicek ama gene de başarılar.. :twisted:

Kişisel yorumun ne diyelim saygı duyarız :!:

Biz yinede elimizden geleni yapacağız...

Sonuçta her gidenin yerine birileri gelir ama kimsenin yeri kolay dolmaz :!:

Ama bekleriz Origam konserine, yeni kadrosuyla bakalım birşeyler becerebilecek mi ;)

eveeeet arkadaşlar .... yeni davulcumuzu açıklıyorum:
Suicide ya da Arcane gruplarından tanıyor olabileceğiniz BÜLENT Origam'ın yeni davulcusu olmuştur !!!
Hoşgeldin BÜLENT !!!

Ayrıca bir haber daha ORIGAM grubu önümüzdeki salı akşamından itibaren her salı akşamı Yolcu Rock Bar'da sahne alacaktır ORIGAM COVER PROJECT adı altında.

Yani asıl Origam bestelerini yapmaya devam edecek ve konserlerde artık daha çok bestelerini çalacak bir yandan da her Salı akşamı Yolcu Rock Bar'da cover parçalar çalacak. Ve yeni kadroyu oturtana kadar bu cover projesinde bize şimdilik davulda MERT yardımcı olacak.

HER SALI AKŞAMI YOLCU ROCK BAR'A BEKLİYORUZ KAFALARI KOPARTMAYA !!! :twisted:

Besteler de tam gaz devam ediyor 4. bestemiz bitmek üzere 5. beste yolda yani sanmayın ki ORIGAM bar grubu ya da cover grubu oldu ...

Sevgiler ve Saygılar

oo iyi ya geliriz dinlemeye ayıp ettin :!: :D hemşerim :p :p :!: fahricim bende geç kaldım ama napim efde netim yok anca okudum :( hayırlı uğurlu olsun başarılı olursunuz umarım.çalışınca herşey hallolur gibime geliyo:) rock marketi de seğredemedm zati çünkü evde kabloluda yok,uyduda yok.. :cry: anıl yaf biz sizin diğer parçaları ne zaman dinlicez ? :p daha doğrusu kendi adıma konuşiym sadece end of the game i biliyorum diğerlerinde belki vardır öbür parçalar :?:

avoidantgirl demiş ki:
origamın yeni kadrosu...hiç zannetmiyorum ki uzun ve basarılı geçicek ama gene de başarılar.. :twisted:

Keşke böyle birşey yazmasaydın.. Açıkçası can sıkıp moral bozmaktan başka bir işede yaramıyo boyle şeyler.. En azından benim için öyle. E sırf bunu yazmak için hesap actığını görüncede iyi niyeti iyice ortadan kalkıyo açıkçası. İnsan bi bit yeniği aramaya başlıyo. Ben hayatım boyunca hiç en iyisi olucam, olucaz, daatıcaz gibi bi kelime kullanmadım, sadece elimden geleni yapıcam, olursa olur olmazsada olmaz zaten. Hem ortada birşeyde yokki iyi yada kotu diyebilesin.. Neyse birini kırdıysam affola.. Sadece cok canımı sıktı ondan bu..

fahri çok iyi bir gitarist.origamda iyi bir grup yollarını bence uzun ömürlü olur..yazılanlara bakmayın arkadaşlar.. bu tipler herdaim forumlarda gezer...

yeni kadrosuyla origama bol şans ;)

Her salı Yolcu'da yer alacak Origam'ın Cover projesidir , konserler o kadro ile olmayacak , davulda Bulent'in oldugu kadro Beste grubu olucak.

Salı gunleri saat 21.00 civarlarında SSK Ishanında ki Yolcu Rock Bar'a bekleriz herkezi ;)

Bu Mert'i benden başka sevmeyen yok mu? Şu alemde Mert'ten bir tek ben mi nefret ediyor, bir tek ben mi tiksiniyorum? :LOL: Atacam ben yemişimi, bana ne?!

DeadLead demiş ki:
avoidantgirl demiş ki:

Keşke böyle birşey yazmasaydın.. Açıkçası can sıkıp moral bozmaktan başka bir işede yaramıyo boyle şeyler.. En azından benim için öyle. E sırf bunu yazmak için hesap actığını görüncede iyi niyeti iyice ortadan kalkıyo açıkçası. İnsan bi bit yeniği aramaya başlıyo. Ben hayatım boyunca hiç en iyisi olucam, olucaz, daatıcaz gibi bi kelime kullanmadım, sadece elimden geleni yapıcam, olursa olur olmazsada olmaz zaten. Hem ortada birşeyde yokki iyi yada kotu diyebilesin.. Neyse birini kırdıysam affola.. Sadece cok canımı sıktı ondan bu..

Fahri olur öyle şeyler , müzik olsun olmasın benim sana güvenim tam her konuda.Forum başlıkları amaçlarının dışına çıkabiliyor , görmemezlikten gelmek senin için en iyisi , tabii Origam adına'da..Her forumda olmuştur buna yakın bi polemik :) Öptüm canım üzme olm kendini daha kafa sallıyacaz :D

nevermore demiş ki:
deerrudolf demiş ki:
Bu size yardımcı olacak Mert, Bornx Mert mi? Eğer öyleyse en önden izleyeceğimdir. :LOL:

Evet cover projesinde bize yardımcı olacak Mert , Bronx Mert , bekleriz :D

Umarım mutlusundur kimliğim ortaya çıktı :D Ayrıca bu nicki bırakmam gerekiyormuş artık İsim Hakkı Yasası'na göre ya parayı ya düdüğü çalacakmışım :D

qataloq demiş ki:
pitch-dark demiş ki:
Çarpılırsın valla, taş olursun taş. Kabuklu yemiş olur düşerim kafana.

Tabii.. O hepimizin "hayatının anlamı" dimi? :LOL: ;) :p

Sağolun bi tanesiniz ama benim bi tane Hayatımın Anlamı var :D euahueh

deerrudolf demiş ki:
Bu Mert'i benden başka sevmeyen yok mu? Şu alemde Mert'ten bir tek ben mi nefret ediyor, bir tek ben mi tiksiniyorum? :LOL: Atacam ben yemişimi, bana ne?!

Konsere çağırıyorum param yok diyorsun , kuruyemişin kilosu ne kadar haberin var mı ? Bence tarladan ayçekirdeği toplayıp , bi güzel kurutup harmanlayıp çitleyebilirsin en önde :D Nefretinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. 8)

---
SON OLARAK asıl verilmesi gerekilen mesaj ;

nevermore demiş ki:
Origam 'ın Salı gunleri Yolcu'da olacak programı
iki hafta sonra ki 16 Ocak Salı gunu baslayacak ilginize
, bilginize efem :)

Forumu hor kullandığım için cezası ne ise katlanmaya hazırım 8)

Bronx demiş ki:
Konsere çağırıyorum param yok diyorsun , kuruyemişin kilosu ne kadar haberin var mı ? Bence tarladan ayçekirdeği toplayıp , bi güzel kurutup harmanlayıp çitleyebilirsin en önde :D Nefretinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. 8)

O zaman param yoktu. Şimdi bayram harçlığımla bütün yatırımımı yemişe yapacağım. Ayrıca yemiş dediysem de fındık, ceviz almayacağım ya; pahalı onlar. En ucuzu, en sana layıkı neyse onu alacağım. :LOL:

Neyse; tabi tüm bunları 16 Ocak'tan sonra her salı Yolcu'da olacak Origam'da yapmam lazım. Buradan da konuyu bağlıyor ve geyiği sonlandırıyorum. :LOL:

şaka yapıyorum fahricim hatırlamadın mı beni:( amma polemik yapmışsınız ha... bi şey de dedirtmiyosunuz kendinize...

Geri