Origam (Metal) - Ankara

Emrah'cım yeni kadrosu derken Bulent bar projesinde yer almıyor biliyorsun , kafalarda karısıklık olmasın , Origam'ın beste grubunda Bulent , Yolcu'da cıkacak olan cover projesinde de Bronx yani Mert olacak.

-

ilahi Anıl kırdın geçirdin ortalığı :LOL: :p :twisted:
Arkadaşlar 16 Ocak Salı gününden itibaren her Salı Origam (Cover Project) değil,
Anıl (Cover Project) bas gitarıyla Yolcu Rock Bar'da sahne alacak ... :LOL: :D

Ben bi muhtarlığa gideyim isim değişikliği için zaten göbek adım vardı yetmezmiş gibi :D sanki milyon tane Mert varmış gibi Bronx Mert yazıyorlar :D Neyse salı günleri Origam Cover Project çıkıyor 16 Ocak'tan itibaren.

Anıl'a başarılar dilerim :D :LOL:

Hayırlı olsun arkadaşlar yeni kadronuz bir de bar programınız. Uzun süredir pek uğramıyorum forumlara bu arada geldim buraya yazdım gene ilk olarak, az sonra Serkan msne gelir "Geyik yapma lan forumda" der :) onun için geyiklerimi saklıyorum, ahır yaptırdım saklamak için mauhaua (çok igrencim) (ben böyle değildim, e zaman değişti Junkcan da değişti) Haydin görüşürüz...

bekleriz efendim herkesleri bekleriz 8)
gelirseniz çok minnettar ve mutlu oluruz :D
yalnız kafaları hazırlayarak gelin kopan kafalar için sorumluluk kabul etmiyoruz :twisted:

hadi eyvallah haftaya salı görüşürüz ...

Bizi düşünen yok :evil:

Anılcım sınav haftanız biraz da ders çalışın falan nerdeeeeeeeeee 64

Ne yapalım artık müzik için canımız feda ;)

Bugün Yolcu Rock Bar'da Origam Sahneyi Sallayacak , Finallerden Nefes Alan Kardeşlerimde Kafalarını Dağıtmak İçin Yolcu'ya Origam'ı Dinlemeye Gelecek ...
Şimdiden Gelen ve Destekleyen Herkese Teşekkürler...
İyi Eğlenceler... :metalhead :icelim :metal

Bugün itibariyle finalleri bitmiş ve çok da bunalmış olan ben, artık kafamı dağıtmak istiyorum. Sanırım bu gece Origam dinleyerek bunu sağlayabilirim :fikrimvar :icelim :metalhead
Bu gece gelmeye çalışacağım :zipla :cigara
Sevgiler....
Başarılar :elsalla

Geri