Özlem Tekin

ahh keşke ilk albüm gibi yapabilse,ama o kadar iyi olmaz gibime geliyor.
özlem tekin kişilik olarak modayı,trendi takip eden biri olarak görüyorum.trend olan şeyleri müziğine katma çabası içinde oldu bundan önce ki albümlerinde ve bu albümde bunları tekrarlamazsa çok iyi bir albüm dinliyebiliriz.

selamlar.. abi bence oo modayı falan takip etmiyor yani hep yenilikçi hep moda kendisi yani hep tek başına bir şeyler yapmak istiyor yani benzetmeleri hiç sevmiyor ben kime benziyimki ben hep benim dior yani , özzz üde bunu için seviyorum zaten yaa off abi keşke yanımda falan olsa ne güzel olurum adını duyunca zaten ruhum bedenimden uçup gidiyor beyin diye bişey kalmıyor öle değilmi sizcede Queen_of_metal ve yener saynı rock cı arkadşlarım vede dostlarım bak yine saçmalamaya başladım diyorum ya adını duyunca......

hahahaha..koptum ulan:)
çok alemsin..bence yenerin hakkı var..hip hop elektronik piyasalaşmaya başladı ve özlemde son albümde koydu kendini bu işin içine..

bende özlemi manyak severim ama bunu inkar edemem...

selam Queen ve herkes,ya tabi kızım onun bütün albümlerini ezbere biliyorum ben ben hepsine aşığım zaten neyse ya sizde biraz soyalist düşünü ya piyasa falan ayak ya ozaman onlar nasıl para kazanıcam albüm için yaptığı mharcamaları nasıl karşılıcak ben piyasa düşüncesine karşıyım arkadaşlar boş boşuna yapılmıyor bu işler bir yerde para kanması geleceğini güvene alması gerekir..

black_moon demiş ki:
sizde biraz soyalist düşünü ya piyasa falan ayak ya ozaman onlar nasıl para kazanıcam albüm için yaptığı mharcamaları nasıl karşılıcak ben piyasa düşüncesine karşıyım arkadaşlar boş boşuna yapılmıyor bu işler bir yerde para kanması geleceğini güvene alması gerekir..

sence özlem ilk albüm gibi bir albüm yayınlarsa eğer,ne kadar satış yapar :?: hemen söyleyeyim sana peynir ekmek gibi satar :!: ama özlem öyle albümler yapmıyor çeşitli tarzları barındıran işler sunuyor sevenlerine,demek ki amaçı para kazanmak değil.

yener demiş ki:
black_moon demiş ki:
sizde biraz soyalist düşünü ya piyasa falan ayak ya ozaman onlar nasıl para kazanıcam albüm için yaptığı mharcamaları nasıl karşılıcak ben piyasa düşüncesine karşıyım arkadaşlar boş boşuna yapılmıyor bu işler bir yerde para kanması geleceğini güvene alması gerekir..

sence özlem ilk albüm gibi bir albüm yayınlarsa eğer,ne kadar satış yapar :?: hemen söyleyeyim sana peynir ekmek gibi satar :!: ama özlem öyle albümler yapmıyor çeşitli tarzları barındıran işler sunuyor sevenlerine,demek ki amaçı para kazanmak değil.

Ne demek amacı para kazanmak degil!Sanata sadece sanat acısından bakılmaz elbette!
sanatcılık bir meslektir,elbette o da bu işten para kazanacaktır.Hele özlem tekin'in amacının para kazanmamak,yeni seyler üretmek oldugunu söylemeyin bana :) Peynir ekmek gibi satan bi albüm yapmak için cok sey yapardı sanırım!

Ne demek amacı para kazanmak degil!Sanata sadece sanat acısından bakılmaz elbette!
sanatcılık bir meslektir,elbette o da bu işten para kazanacaktır.Hele özlem tekin'in amacının para kazanmamak,yeni seyler üretmek oldugunu söylemeyin bana
tamamen haklsın dostum tabi ama amacı sadece para kazanmakta diildi tabi
herkese hitab etmek yani ne biliyimn ,insaları sadece bir tek konuya maruz bırakmak istemiyor yeni yeni şeyler türetiyor bencede iyi yapıyor ...

demek istediğim sıkı,sert bir albümle de para kazanabilirsin,dandik bir albümden de para kazanabilirsin.ikisi arasındaki farkı belirtmek istemiştim.sanırım yanlış anlaşıldı.tabi ki de sanatçı para kazanacak ama iyi olanla kazansın derim.

yener demiş ki:
demek istediğim sıkı,sert bir albümle de para kazanabilirsin,dandik bir albümden de para kazanabilirsin.ikisi arasındaki farkı belirtmek istemiştim.sanırım yanlış anlaşıldı.tabi ki de sanatçı para kazanacak ama iyi olanla kazansın derim.

öyle kesinlikle..ilk albüm hem sıkıydı hem para kazandırdı mesela :D

Özlem Tekin 18 Aralıkta çıkarmayı düşündüğü (müzikal yüzünden gecikebilir) 2 farklı albümün kayıt çalışmlaranı tamamladı.

Albümlerden birincisi Özlem Tekin'in daha önce kaset firması ile yapmış olduğu anlaşma gereği tek başına çıkacak. Bu albümde yine değişik tarzlar ve tatlar olacak. Çoğunuzun eleştirdiği dizinin soundtracki ve albümüne almadığı fakat çeşitli yerlerde söylediği parçalarda yer alacak.

İkinci albümde ilk olarak Rocn Coke Konserlerinde birlikte izlediğimiz OZZ grubuyla birlikte çıkacak ve Özlem'in tabiriyle "heavy kokacak" Bu albüm daha önce Özlem in konserlerinde dinlediğimiz tarzda olacak ve kuşkusuz çok hoşumuza gidecek. Uzun yıllar konuşulacak bir albüm olacak

Bu arada müzikal ile ilgili turne şimdilik düşünülmüyor . Olsa bile Özlem Tekin yer alamayacak. Meltem Cumbul ile turneye çıkılacak bilginize...

Ayrnıtılı bilgi :

Özlem Tekin Webstore/www.ozlemtekin.biz

yener okey demek istediğn anlaşıldı biz yanlış anlamışşız ama düşündüğünde haklsınn harbiden,abi sen destanmı yazdın ya böle cyberjack neyse oda güzell, abi ben kafaya koydum ben bu kzın evi,ni bulacam her gün misafirlğe gidecem artık dayanamıyorum varmı benle gelcek özz cü??....

özzz bee işte şimdi oldune o dizimizi ayklaroı az daha oynsa karizma falan kalmıcaktı zaten neyse iyi olmuş harbiden am sesimizi duysa artık diyorum zaten kemancıya da gelmez oldu nerde bu yaaa...

arkadaşlar selamlar özlem tekin şu sıralar müzik dışında işlerle meşkul onları tartışsak daha iyi olur bence zaten inanılmaz tek kelimeyle muhteşem olan ilk albümü dışında başka bir işi yok... tabi bilemem çıkaracağiı albümü nasıl olacak tek temennim ilk albümü gibi olur... ama hızla irtifa kaybedenlerden dizi filmini izlemiyorum :) onun dışında en son hülya avşar show da gördüm zamping yaparken...

Geri