Özlem Tekin

İlk klip süperdi ama sadece bir kere izleyebildim,pek vermiyorlar...

Bu arada Uludağ Üniversitesi'nin şenliklerinde Britney Spears'in Toxicty şarkısını rock'a hatta metal'e çevirdi.Hayatımda dinlediğim en iyi şarkılardan biriydi...

clavicula demiş ki:
Değmez şarkısını ben de çok beğendim Fakat dream tv de bir kere mi ne gördüm Bir daha da izlemek hiç nasip olmadı Çok gaz bir klip adamlar süper, kostümler süper Dar bir mekanda bu kadar mı güzel klip olur Çok başarılı…

DEÐMEZ video klibine 2 değişik versiyon ile www.tekinist.com ana sayfasından ulaşabilirsiniz...

Ayrıca CİNAYET'de yine siteye ekleniyor...

chris_cornell demiş ki:
turneyi tamamladılar... eylul ayına kadar dinlenceklermis sonrasını bilmiyorum ama su 1 ay konser yok...

bu 2. turne olacak

Haberlere devam:

Özlem Tekin Ajan Olacak

"Bıçak Sırtı" isimli dizide Özlem Tekin gizli kimliğini sevdiği adamdan bile saklayacak...

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un senaristliğini Hamza aşkın ve Emin Gürsoy'un üstleneceği Bıçak Sırtı adlı diziye hazırlanıyor.

Eylül sonunda yayınlanmaya başlayacak.

kim nasıl düşünürse düşünsün benim en sevdiğim albümü öz, bi kere özlem tekinin albümlerinin her birini ne kadar çok sevsem de bahar kadar iyi bi şarkı henüz dinlemedim kendinden, yol da diğer özlem şarkıları arasında hep ayrı bi yerdedir, ikisinin de rock versiyonları sanırım ozz projesinde olacak, iyi de olacak...

ozz grubunun albümü büyük bir ihtimal eylül ayında çıkacak çook merak ediyorum...bence öz naparsa en iyisini yapar.. bayılıyorum bu kadına....

ozz un albümündeki şarkılar: aşk herşeyi affeder mi?, biberi bol, herkes şanslı doğmuyor, kumdan kaleler, kırıldım, sebepsiz savaş, vurma ve off...
olacak.

Geri