Özlem Tekin

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=FMO09

ÖZLEM TEKİN & MANGA

Tam 5 sene sonra Yeni albümü ‘ 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1’i henüz yayınlayan Türk Rock müziğinin tartışılmaz Kraliçesi Özlem Tekin 30 Temmuz Cumartesi akşamı Türkiye de New Age müziğini en iyi şekilde yorumlayan Manga Grubu ile beraber MOST Açıkhava Konserlerinde başka bir ilk e imza atacaklar. İki farklı müzik türünü kaynaştıracak olan bu ilginç konseri kaçırmamanızı tavsiye ederiz..

Bu yazıdan benim anladığım cümbürceamaat çıkacakları oldu valla... Bu arada Manga New Age yapıyormuş :D Sallapati herifler. Gözlerini para bürümüş bunların ya. Ne yazdıklarını bilimiyorlar, anlaşılan o ki :idea:

Bana kalırsa ilginç bi performans olacak gibi.. Parkorman gibi daha adını bile anmak istemediğim burjuva özentisi mekanların öne çıktığı bugünlerde Açık Hava'nın havası bile yeter bea. Valla ben kendi adıma eski günlerdeki gibi ağaçtan bile izleyebilirim o konseri. Bozdum niyeti :D

Hem Manga da sandığınız kadar kötü bir grup diil ya kesnilikle. Bence Zardanadamla beraber Türkiyedeki azgelişmiş playback müzik kültürünü yerlebir etmek için elinden geleni ardına koymayan gruplar arasında bence.

Daha fazla konser, daha fazla konser, daha fazla konser...

zaten daha önce Levent Yüksel ile çok güzel bir performans sevgilemişti, Özlem bu tarz denemelerden hoşlanıyor, ortaya çok güzel birşey çıkacağına eminim,

konser haberi için mesajımı editliyorum,

Özlem Tekin 'inde yer aldığı 12 - 13 -14 Ağustos 2005 tarihlerinde PARANTEZ YAPIM tarafından PARKORMAN’da gerçekleştirilecek olan 2. Türkiye Uluslararası H.O.G. Organizasyonu, geçen sene olduğu gibi yine Türkiye’nin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ses getiren aktivitelerinden biri olacak. Bize katılın…

ROCKİN FREEDOM - 13.08.2005

13 Ağustos 2005, Cumartesi günü Parkorman’da saat 19:00’da başlayacak olan HOGROCK, Türkiye’nin en iyi rock sanatçılarını bir araya getiriyor. İstanbul’u Rock’a doyuracak gecede; ÖZLEM TEKİN, DUMAN, PAMELA, ESRA KAHRAMAN ve GRUP WORMS canlı performanslarıyla sabaha kadar sürecek olan etkinlikte rock severlerle buluşacak.

12 - 13 - 14 Ağustos 2005 tarihlerinde gerçekleştirilen 2. Türkiye Uluslar arası H.O.G Organizasyonu kapsamında PARANTEZ YAPIM, TÜRKİYE MEME VAKFI (MEVA)’nın başlattığı “Kanserle Mücadele Kampanyası”na destek vermektedir.

Club & Orient Party ve HOGROCK organizasyon gelirlerinin bir bölümü PARANTEZ YAPIM tarafından TÜRKİYE MEME VAKFI’na bağışlanacak. Etkinlik için satın alınan her bilet ile kampanyaya ayrıca destek verecek olan katılımcılar, girişte verilecek olan "SARI BİLEZİK"lerini takarak kanserle savaş hareketine destek vereceklerdir.

Organizasyonun son günü olan 14 Ağustos, Pazar günü saat 13:00’te PARANTEZ YAPIM’IN organize ettiği PARKORMAN’dan başlayacak "KANSERLE MÜCADELE İÇİN SARI BİLEZİK’LE KOŞUYORUZ" etkinliğine duyarlı tüm katılımcıları bekliyoruz.

Rock In Freedom 2005 - 2.Gün
13 Ağustos Cumartesi 19:00
Mekan : Parkorman (info)
Bilet Fiyatları : 30 YTL (30.000.000 TL)

Biletler için:

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=FPRA2#

Afiş için:

tıkla

Haber verdiğin için teşekkürler @cyberjack... Sanırım gitmem o konsere ama. Çünkü mekan gıcık oluyorum.

http://www.turkrock.com/ftopic86-1660.html

Nedeni, buralarda biyerlerde.

Maçka Demokrasi parkının oralardan biyerden teleferiğe bineceksin. İTÜ Mimarlığın bahçesinde felan biyerlerde iniceksin. Sonra verelini açıkhava. Hala duruyor mu acaba o teleferik? Nerden kalkıyor nereye iniyor hayal meyal anımsıyorum.

Herşey güzel olacak ;)

cyberjack; Konuyla birebir ilgisi yok ama H.G.O. Organizasyonu nedir merak ettim ?
Caledion; Parkorman demiş ama sen açıkhavayı tarif etmişsin gibi geldi, yanlış anlaşılma olmasın ?

deadly demiş ki:
cyberjack; Konuyla birebir ilgisi yok ama H.G.O. Organizasyonu nedir merak ettim ?
Caledion; Parkorman demiş ama sen açıkhavayı tarif etmişsin gibi geldi, yanlış anlaşılma olmasın ?

deadly bende bilmiyordum ama ufak bir araştırma yaptım :) ;

H.O.G. = Harley Owners Group = Harley Sahipleri Grubu

Bu grubun düzenlediği rallyler varmış bu sene bu organizasyonu konserlerle birleştirip gelirleride yardım kuruluşlarına vermeyi düşünmüşler. Konserlerde bu kapsamda yapılacak.

Parantez Organizasyon Sayfası

H.O.G. Resmi Sitesi

Bu arada evet Caledion sanırım 30 Temmuzdaki Açık Hava Konserinden bahsetmiş, onunda duyurusunu önceki sayfada yapmıştım, ondan karıştı sanırım :)

Konserlerden en az birine mutlaka gelin...

cyberjack demiş ki:
Bu arada evet Caledion sanırım 30 Temmuzdaki Açık Hava Konserinden bahsetmiş, onunda duyurusunu önceki sayfada yapmıştım, ondan karıştı sanırım :)

Konserlerden en az birine mutlaka gelin...

Yahu karistirmadim. Ben yalnizca Parkorman konserine asla gitmeyecegimi söyleyip telefirik nostaljisiyle acikhava konserine gönderme yapmistim.

Neyse, hal böyleyken böyle iste ya :D

Tüh ya patron avans vermedi gidemiyorum konsere :D Nasıl da merak ediyordum MAnga-Oz performansını. Tüm patronları bi kaşık suda boğmak lazım. Gerçi paramın bi kısmını çok özel bi insanla harcadım ya, neyse.

:D

Garip kadına garip albüm, garip albüm kapağı, garip albüm ismi. Yıllarca hernekadar pop trendinde kaldılarsa da seviyorum ben kızları Şebnemle birlikte ya, Volvox projelerinden dolayı.

slm
ya nolur özlem tekinin klibini izleyen varsa söylesin
müzik kanalları arasında zap yapmaktan deliricem....ya da klip yok da ben mi yanlış duydum .bilen biri varsa beni bilgilendirebilir mi...?
ayrıca özlem tekin in antalya akdeniz üniversitesindeki konseri süperdi....
şahsen en önden güzel güzel seyrettim...
ayrıca sesim kısıldı:............:)
hadi görüşürüz:)

Geri