Özlem Tekin

yaaa nasıl olurdaa böleee süper bir albüm bu kadar sessiz kalabilir.....özleme yakışmıyooo bu sessizlik...sağlam sert bir albüm istedik durduk bekledik...en sonunda isteğimize beklediğimize değdi AMA albünüm bu kadar sonuk kalmasıııı çok üzücüü....umarın böleee gitmez....

klibi ilk kez dün izledim.sıradan bir klip olmuş fazla bir özelliği yok gerçi olması da gerekmez.sonuçta albüm güzel olsun yeter.ikinci klip hangi parçaya gelecek acep

jason55 demiş ki:
klibi ilk kez dün izledim.sıradan bir klip olmuş fazla bir özelliği yok gerçi olması da gerekmez.sonuçta albüm güzel olsun yeter.ikinci klip hangi parçaya gelecek acep

gezegen X e gelecek büyük ihtimalle,

ama öz bu ne yapacağı belli olmaz :LOL:

bu arada son bir gelişme;

degmez2hz.jpg

Özlem Tekin'in 109876543210 albümündeki ilk videosu Değmez Powertürk' ten sonra Dream TV' de de yayınlanmaya başladı. Bu sabah saatlerinde kanal ilk kez klibe yayın akışı içerisinde yer verdi. Hala klibi izleyemeyenler için Dream Tv yi takip etmek şu an için en güzel bir şey...

Sabır iyi bi şey..

:)

ölesi daha iyi işte ne güsel sadece fan ları bilsin yeter etiket yapmaya ne gerek var magazin malı olmaya reklam olmaya yadan magazin haberlerine çıkmaya en iyiside böle bence fazla tanıtım olmucak..

o zaman özlem de para kazanamaz sana bi daha albüm yapamaz... çok bencil düşünüyosun... reklam sorunu şirket sorunu ama senin böle düşünmen yanlış BENCE...

hayır yani ben kendisiyle bizzat konuştum albüm tamamen ozz fan ları için çıktı yani diğerlieri almasada olur para kazamak için değil tamamen fanları için anlıcan ben söylemiyorum bunları OZLEM TEKİN diyor..

Bendde cnn türk 'te bi röportajını dinledim... bu albümün çok satmasını bekliyorum falan diyodu... bunu da bep ozz fanları için deilde bulunduğu maddi sıkıntıdan kurtulmak istercesine söledi gibi... ama zaten her şarkı insanlara sesini duyurmak için yapılır... aynı şerleri düşünen insanlarda o şarkıyı dinler... yani hepimiz için yapılıyor bu şarkılar... ama aynı şeleri düşünen insanlar dinliyor onları... yine de ellerine sağlık mükemmel olmuş bencede.....

tabi albüm az sattı orası doğru ama kendi etti kendi buldu albümden 2 hafta sonra bi klip şimdi 2. şarkıya klip bütün magazin programlarında boy gösterseydi orasını burasını açsaydı kendi türünden başka sanatçılara mok atsaydı bide yalandan bi sevgili bulsaydı BAK NASIL ALBÜM SATARDI!!
OZLEM TEKİN bunu farkında hiç kafanı yorma sen öle söylenilenlere bakma işi ozz unden öğren...

Albümünü aldım.Sıkıldıkça dinliyorum.Ama Herkes beğenip alacak diye bir kaide yok.Yalnız bu kadın Antalyaya falan geilrse nasıl haberimiz olacak.Konser için.

Arkadaşlar şu Manga-Özlem Tekin konseri hakkında net bilgisi olan var mı acaba? Manga ve Özlem Tekin birlikte mi çıkıp söyleyecekler yoksa ben mi yanlış anladım?

Geri