Özlem Tekin

Özlem Tekin Türkiye de en iyi gırtalağa ve canlı performansa sahip bir yaratık konserlere ve albüm ile ilgili çalışmalara daha fazla yoğunlaşmasını ister gönül ki bu film sonrası yine farklı bir şekilde dönücek.

benayevsen demiş ki:
Özlem Tekin Türkiye de en iyi gırtalağa ve canlı performansa sahip bir yaratık konserlere ve albüm ile ilgili çalışmalara daha fazla yoğunlaşmasını ister gönül ki bu film sonrası yine farklı bir şekilde dönücek.

Farklo şekilde döneceğinden emin olun. çünkü yeni albüm çalışmalarına başladı. Ve plak şirketini değiştiriyor....

halk dili ile neydüyübelürsüz.. demiş arkadaş. O halk nasıl bir halk acaba şüphe ederim. Lütfen daha seviyeli cümleleler kuralım...

Özlem'siz bir OZZ resmi.
n_ozz_01.jpg

hülya avşarın programında özlem tekin hakkında konuşuldu;özlem iyi bir oyuncu falan...işte benim korktuğum nokta;müzik ile ilgili anılması geride bırakılmış artık aktor olarak anılması hedef adım olmuş bir durum..inşallah bu çatal yola giren diğerleri gibi olmaz akıbeti...

eengin demiş ki:
hülya avşarın programında özlem tekin hakkında konuşuldu;özlem iyi bir oyuncu falan...işte benim korktuğum nokta;müzik ile ilgili anılması geride bırakılmış artık aktor olarak anılması hedef adım olmuş bir durum..inşallah bu çatal yola giren diğerleri gibi olmaz akıbeti...

Senin gibi olayı kötü bir yönden ele almıyorum. Eğer bir müsizyen güzel oyuncuysa güzel oyuncudur. Eğer Demir Abi de (fanı olduğun için örmek veriyorum) birgün oyunculuk alanında çok konuşulursa onun da başına gelecektir bu övgüler ki bu seni oldukça gururlandıracaktır bana göre. Yoksa oyunculuk yapıyor diye ondan vazgeçecek değilsin ki bir ara yapmıştı... Özlem zaten kendini müzik alanında kanıtlamış bir sanatçı onun için bir sanatçı başka yollardan da kendini beslemeli.

Kim nederse desin öz'ün çok iyi bir müzisyen olduğunu her rocker bilir sonra öz serox'unda dediği gibi diğerleri gibi hangi yoldan gidicem diye düşünmez bir müzisyen olduğunu bizden iyi bilyordur herhalde... :twisted: :evil: :twisted:

BELKİ

Belki

Güç senin karar senin
Hata benim olsun
Söz senin mertlik senin
Yalan benim olsun
Yanımda resimlerinle gömleğin kalsın
Gün senin hayat senin
Geçmş benim olsun
Haz senin hak senin
Ceza benim olsun
Yanımda hayallerimle çakmağın kalsın

Çünkü belki
Yakarım bu evi kurtulurum ikimizden
Belki yıkarım gider ne kaldı hikayemizden
Belki tutarım iki elimle sımsıkı
Özlersin belki dönersin diye

Düş senin dua senin
Yara benim olsun
Zevk senin sefa senin
Cefa benim olsun
Yanımda hayallerimle çakmağın kalsın

Pul senin para senin aşk benim olsun

Söz/Müzik/Düzenleme:ÖZLEM TEKİN

demir oyunculuk yaptığında tüm fanları nerdeyse protesto yürüyüşü yapacaktık ki zaten bir kez denedi ve bıraktı benim işim gitar ve yorumculuk dedi.benim hoşuma gitmeyen bir durum.zaman sonra farklı alanlarda anılacağını göreceksin.

eengin demiş ki:
demir oyunculuk yaptığında tüm fanları nerdeyse protesto yürüyüşü yapacaktık ki zaten bir kez denedi ve bıraktı benim işim gitar ve yorumculuk dedi.benim hoşuma gitmeyen bir durum.zaman sonra farklı alanlarda anılacağını göreceksin.

senin düşüncelerini bilemem ama bir insan o yolda iyi ise üstüne gitmeli. Demir Abiyi dizisyle şu anda pek hatırlamıyorum ama ben duyduğumda sevinmiştim. Çünkü böle adamlar pek fazla tv'ye çıkmaz ki oh be görme fırsatımız doğdu diye sevinirdik. Kaliteli bir iş olduğu sürece ben Özümün daima arkasındayım.

Geri