Özlem Tekin

şebnemi senin kadar seviyorum ben de seborocky...tek farkımız benim birinden nefret etme gereği duymamam...
şebnemin sanatçılığı,sözleri,müziği herzaman takdir ettiğim bişey..ödülleri de haketmiştir illaki..ama bu işler farklı işliyor türkiyede..çok hak hukuk aramamak lazım bu ülkede,herşey kendi kurallarıyla işliyo bu piyasada..özlemin şanssızlığı bağlı oldugu şirket...tv kanallarında bile bazı çıkar hesaplarından dolayı dogrudürüst gösterilmeyen iki kliple son album güme gitti...özlem artık o şirketle olan bağını kopardığı için çok mutluyuz...
ben şebneme saldıran biri hiç biz aman olmadım,severim zaten..
özlemtekinin yeri çok ayrı ben de ama,kıyaslancak gibi değil..sadece sevmiyosanız sevmiyoruz deseniz olmaz mı,neden bu özlemi aşağılama çabası..
ben bir özlemtekin fan sitesinde modum..bizim sitede de şebnem yüzünden deliriyorum..orada da şebnemi savunmakla milleti uyarmakla geçiyo günüm..anlamsız geliyo bana bu tartısmalar..özlemi seven sever,şebnemi seven sever..illa birini yüceltirken diğerini yerden yere vurmaya gerek yok..
bırakın biz sevelim yere göge koyamayalım özz ü..siz de şebneminizi...kimse birbiriyle ugrasmasa..herkes aynı kişiyi sevmek zorunda diil.ama sevmediğini de bu kadar haykırmak çok gereksiz...

serox demiş ki:
Arkadaşlar ben burada önümüzde ki günler için foruma pek uğrayamayacağım. Geçireceğim ameliyat dolasıyla 1 ay kadar uzak kalacağım. Herkese şimdiden teşekkürler ve sevgiler. Benim için dua edin (demogoji yaparım hem de on numara :LOL: )

uzak kaldığım süre boyunca ÖZ'ümü yalnız bırakmayın. Herkese by. Görüşmek üzere.
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SEROX KARDEŞ bir an önce iyileş de gel özletme kendini :)

sorunlu_insan_paratoneri demiş ki:
ben şebomu özmü tartışmasının saçma olduğunu belirttim,sadece özlemi sevmediğimi söyledim.

çok haklısın.bencede çok saçma bu tartısma..sen de sevmeyebilirsin.saygıduyarız..kimse sevmek zorunda diil sonuçta...ama işte böyle konussak sadece..illa hakaret boyutunda laflar duymak zorunda kalmasak bi sevdiğimiz için..
.....sarılarak ayrılsaydık;daha ii olmaz mıydı? :LOL:
(bu şebocular içindi) :)

arkadaşlar biz o konuları aşmamışmıydık neden hala özlemmi şebnemmi diye tartışıyoruz ben çok büyük bi ÖZLEM TEKİN hayranıyım fakat şebnem i de hiç sewmiyorum diyemem ya da onun forumuna girip artık albüm falan yapmasın diyemem çünkü bu çok saçma yani ÖZZ ümü çok sewiyorum diye şebnem den nefret edeceğim diye bişi yok ama siz bunu yapıyosunuz üstelik onlar arasında karşılaştırma yapıyorsunuz :x

bu yazımın yanlış anlaşılmasını istemiyorum illa şebocular özlemi sewin demiyorum bende pyronun dediği gibi sarılarakta ayrılmak warken kötü ayrılmak istemem....... ;)

seborocky demiş ki:
bana sadece bana son albümden sonra versiği konserleri aldığı ödülleri söle şebnem ferah hakkında yazılanları buraya yazmaya kalksam form sayfa sayısı 1000'e çıkar ve kaç fan club ı var bi söle

Burası senin mallığını geliştireceğin bir forum değil. İstanbul'a gitmeden önce kontrol ettim forumu da. Valla kurulabilecek en saçma cümleleri kurman beni güldürüyor. Madem 1000 sayfayı geçer git çıkart. Bu foruma yazma amacın da belli hem mallık seviyeni yükseltmek istiyorsun hem de ortalığı bulandırmak. Kanınız da var zaten . Şeb... hayranı olduğunuzu bu kadar da belli etmeyin. Eğer kendinize biraz saygınız varsa bu forum başlığına bir daha uğramayın. Şebnemden daha eski, daha fazla ödülü ve daha fazla konseri olan (kanıtı var) bir sanatçıya aptalca laf etmek... Söylenecek söz yok gerçekten. Dünya şeb.. üstüne kurulu değil.

seborocky demiş ki:
bana sadece bana son albümden sonra versiği konserleri aldığı ödülleri söle şebnem ferah hakkında yazılanları buraya yazmaya kalksam form sayfa sayısı 1000'e çıkar ve kaç fan club ı var bi söle

Burası senin mallığını geliştireceğin bir forum değil. İstanbul'a gitmeden önce kontrol ettim forumu da. Valla kurulabilecek en saçma cümleleri kurman beni güldürüyor. Madem 1000 sayfayı geçer git çıkart. Bu foruma yazma amacın da belli hem mallık seviyeni yükseltmek istiyorsun hem de ortalığı bulandırmak. Kanınız da var zaten . Şeb... hayranı olduğunuzu bu kadar da belli etmeyin. Eğer kendinize biraz saygınız varsa bu forum başlığına bir daha uğramayın. Şebnemden daha eski, daha fazla ödülü ve daha fazla konseri olan (kanıtı var) bir sanatçıya aptalca laf etmek... Söylenecek söz yok gerçekten. Dünya şeb.. üstüne kurulu değil.

sorunlu_insan_paratoneri demiş ki:
m_akin_e demiş ki:
) nu metale de mi aynı tepkiyi gösteriyolar ,, hiç sanmıyorum ,, saygılar

daha fazlasını gösteriyorum.emin olabilirsin.bende ayrım yok.önyargı yok..

işte bu yüzden sorunlu insansın :)

ben bi forumda şarkıcıların bu şekilde eleştrilmesine hep gülüyorum,, başka bi tür müzik yaptı,, yok efendim şu şarkısı pop ,, bazen ne kadar komik göründügümüzü görmüyoruz,,
ben hep şu şarkısını çok seviyorum die başlamak isterken olaylar tartışmaya dönüyor,, tamam çok daha dogrusunu bilin ögrenin bu güzel bişey ,, ama sanatçı forumu nedir,, sevdiginiz sanatçıyı sevenlerle birlikte olmak,, aynı şeyi severken eglenmektir,,
bu topictekiler sizce eglencelimi ,, hem yakışıksız hem ayıp,,
şebnem ferah ta şarkıcı özlem tekinde şarkıcı ,, yetenekli ve başarılılar,, ama ikisinin de forumuna gir ,, çirkinliklerle dolu,, ne işim olabilir,, biz Türkler olarak sevmeyi sevilmeyi bilmiyoruz biraz ona baglıyorum,,
sorunlu insan üste yazdıklarım senin için degil,, üzerine alınma oke ,,

burada arkadaşımız ben sataşmıyorum,, bana laf attı demiş,, o yüzden böyle yazıyorum demiş,,

seborocky demiş ki:
ben nefret ediyor değil sevmiyorum ve başarısız buluyorum.. şebnem den bahsetmem bir arkadaşın hepsi sebocular diye laf atmasındandır

ancak forumun tamamını okuyanları hesaba katmamış olacak ki,, 2 sayfa önce yazdıgı msjı unutmuş ,,

seborocky demiş ki:
özlem tekin bir sanatçı değildir...bir zamanlar şarkıcıydı şimdi vasat bir oyuncu,kendine bir yol çizememiş oradan oraya savrulan bir kişilik..."hepsi" gurubuna yeni eleman olarak girse hiçte fena olmaz :D

bunu da arkadaşımızı teşhir için yapmadım,, meslegin getirdigi bi özellik çok keyifli oluyo :D[/b]

serox sanırım senin sorunların var hazır ameliyat olcakken psikiyatri'yede bir uğra bana mal demek senin haddine düşmez...özlem tekin sevmediğim ve başarısız bir insan başarısız olması öznel değil nesnel bir kavram zaten...
2 şarkıyla sanatçı olunmaz şunu söylemek istiyorum özlem piyasa dediğimiz kavrama yöneldi burada benliğini kaybetti ve kayboldu...oyunculuğu öncedende yapmıştı şimdi bir sinema filminde yolu açık olsunh ne diyim..müziğinin önüne başka şeyler geçti artık o filmde onu oyuncu olarak değil saundrack albümünde yorumcu olarak görmek isterdim eminim sizde öyle isterdiniz ...

Sen hala mallığını dewam mı ettiriyorsun ve kendine olmayan saygından dolayı hala yazıyorsun. Seni de tebrik ediyorum.

Özlem'e 2 şarkılık bir sanatçı dediğine göre bi hayli sorunun olmalı senin. Valla söylenecek söz bırakmadın. Lütfen git ve sevdiğin sanatçının forumuna yaz ve başka forumları kirletme.

seborocky demiş ki:
sanırım tetikte bekliorsun senin kendine varmı acaba???olsa başkasınada olurdu...özlem tekinin ilk albümüne alternatif pop denmişti hatırlatıyım

Senin saygı konunu açıklayayım.

Buraya gelmiş tam tamına 11 yıldır profesyonel bir sanatçıya (tabi bunun daha geçmişi var) saygızlık edip duruyorsun hadi bizi geçtim zaten.

Artık yazdıklarına cvp vermicem kafana göre takılırsın artık.

bugun arkadaşlarla hokkabaz a gittik... ben filmi daha iyi bekliyordum herneyse özlem tekin i çok beğendim fatma karakteri cuk oturmuş :D mimikleri konuşması... en son dövmeleriylede farkı yarattı ;) filmin bikaç güzel yanından biriydi yani...

Geri