Özlem Tekin

ben şahsen özlem tekini başarısından dolayı örnek alıyorum, neye elini atsa başarıyor, sinemada iyi tiyatroda iyi (müziği söylememe gerek varmı) daha saymama gerek yok heralde.. dört dörtlük tanımını bu kadar iyi yansıtan birini gereksiz eleştirmek niye?

Kasmaya gerçekten gerek yok. Tabiki insanlar eleştirebilir fakat biz (affola bildiğim bilgilerle) arkadaşları bilgilendirmeye çalışıyorum ve çalışacağımda. Yeter ki hiçbir şey yanlış anlaşılmasın.

serox demiş ki:
Kasmaya gerçekten gerek yok. Tabiki insanlar eleştirebilir fakat biz (affola bildiğim bilgilerle) arkadaşları bilgilendirmeye çalışıyorum ve çalışacağımda. Yeter ki hiçbir şey yanlış anlaşılmasın.
Özlem seni yanına alsın turneye filan götürsün yaa.Ne biçim Fan'sın böyle sen yaa,2 dakka yerinde durmuyosun Öz'de Öz diyosun,hiç yorulmuyosun ya :D nedir bu enerji?

FHM dergisindeki pozların tümüne bugün bakabildim.Ya ne söylenir bilemiyorum,kendisini piyasadaki bi avuç aşmış insandan biliyodun.çok talihsiz olmuş.keşke olmasaydı.gerçek rockerların gözünde büyük bi imaj kaybı yaşadı.

içinden gelen şeyi yaptığı için gerçek rockerlerin gözünden düşecekse düşsün kendi adıma daha çok sevineceğim.tatlı cici düzenli kalıplara oturtmaya ,kendi dünyamızdan sanatçıların dünyasına baktığımız sürece bu durum sürüp gidecek.çıplak poz vermekle yapılan sanat arka plana itilecekse , bir mankenle göründü diye karizma çizilecekse varsın çizilsin.

Ya bu kadını hiç sevmiyorum birde rock müzik yapıyorum diye geçiniyor bu son albümünde rock'a dönmüş kadının yaptığı müzikten yıllardır anlamış değilim pop müzik'mi yapıyor club'mu yapıyor techno'mu yapıyor belli değil.

hepsini yapabiliyor
hem de bir numara olarak ,sorun da bu ya
rockçının Allah'ı kendisi
ama diğer kategorilerde de kendini göstermesi ve basarılı olması beni bir dinleyici olarak rahatsız etmiyor arkadasım

Sinandemir demiş ki:
Ya bu kadını hiç sevmiyorum birde rock müzik yapıyorum diye geçiniyor bu son albümünde rock'a dönmüş kadının yaptığı müzikten yıllardır anlamış değilim pop müzik'mi yapıyor club'mu yapıyor techno'mu yapıyor belli değil.

Hangi ropörtajında " Rock müzik yapıyorum " demiş? :LOL: :LOL: :LOL: Sen bu ay Rolling Stone ve FHM yi alıp oku, ikisinde de her konuda açıklamaları var...
O kimseyi sallamaz, sadece EGO sunu tatmin eder...

Özlem Tekin Öz albümü ile yapılabilecek en iyi albümlerden birine imza attı Öz albümünün üstüne çıkıcak bir albüm yapması biraz zor. Kült bir albümdür.!!! Şuan müziğe fazla yoğunlaşmıyor dizi çekimleri, sinema, reklam.. bunlardan arta kalan zamanlarda albüme ne kadar zaman ayırıyor bilinmez. Tamam bazı isimler normal iş hayatını sürdürürken albüm çalışmalarınıda yapıyor. Ama Özlem Tekin den iyi bir albüm beklenicekse uzun zaman lazım. Kesinlikle bir yıl içersinde bir albüm çıkmaz eğer ki çıkarsa üstünden geçilmiş bir albüm olur.

serox demiş ki:
Sinandemir: sen önce avatarındaki kişiliğe bak :D
Stratofanius: Gerçekten yazık rock platformuna takılma istersen... :D
Vaybe hiç rock'tan anlamıyormuşum hemde haluk levent'in kişiliğini nerden biliyon sen haluk levent hakkında bilip bilmeden yorum yapma hemde ne demişim özlem tekin club'mu yapıyor techno'mu yapıyor belli değil demişim ama yeniden söylüyorum bu son albümünde rock'a dönmüş ama özlem tekin yıllarca pop'un kralını yaptı.

Geri