Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
ya hacılar sizin yaş kac..pardon duyamadım..duyamayacagım kadar uzaklardasınız..bu laflar ne kimlerden cıkıyor..siz kimsiniz ki ve bu insanları ne kadar tanıyorsunuz ki de bole sacma sapan yorumlar yaparak konusuyorsunuz..sadce kişiliğe hakaretten dilinizi kesseler yeri olur belki kravat yaparsınız bi nevi adama benzersiniz ama ne fayda..heyhat....unutmayın işlenen demir parıldar... bakırdan çinkodan ses olmaz, gereksiz teneke sesleri cıkarmayın... bi gün gelir biri üstünüze basar, ses cıkarcak haliniz bile kalmaz... cocukluk yapmayın, önce insanları dinlemeyi bilin, agzınız torba gibi görüldüğü kadarıyla, büzmesinler... yerinde zamanında konusmayı öğrenin önce... kolay gelsin...

jimy demiş ki:
ya hacılar sizin yaş kac..pardon duyamadım..duyamayacagım kadar uzaklardasınız..bu laflar ne kimlerden cıkıyor..siz kimsiniz ki ve bu insanları ne kadar tanıyorsunuz ki de bole sacma sapan yorumlar yaparak konusuyorsunuz..sadce kişiliğe hakaretten dilinizi kesseler yeri olur belki kravat yaparsınız bi nevi adama benzersiniz ama ne fayda..heyhat....unutmayın işlenen demir parıldar... bakırdan çinkodan ses olmaz, gereksiz teneke sesleri cıkarmayın... bi gün gelir biri üstünüze basar, ses cıkarcak haliniz bile kalmaz... cocukluk yapmayın, önce insanları dinlemeyi bilin, agzınız torba gibi görüldüğü kadarıyla, büzmesinler... yerinde zamanında konusmayı öğrenin önce... kolay gelsin...

dikkat edersen ben gruba berbatsınız demedim...kısaca bi grup anlamını tam olarak oluşturamadıklarını düşünüyorum..sonuçta bi çok gruptan iyiler...dier arkadaş kendi adına konuştu sanırım...genelleme yapmayın derim ben bu konuda...müzik hakkında bi kaç laf örenmeyle olacak iş diil çünkü merak etme...

eğer saygısızlık yapsaydım senin ki kadar olurdu...yorum a saygı göster biraz...yaşımızı soruosun bi de...biraz anlayarak okursan bi kaç şey kaparsın o yazıdan...eksikleri söylemek çocukluk diildir...ha laflar bana diilse sorun diil zaten çünkü dier arkadaş cidden abartmış..dinlenmeyecek grup diil..dediğim gibi...hakkettikleri bişiler war fazlası da var ama bu insanları yakından tanıorum ben merak etme...HACI ( na bu laftan da nefret ederim)

zorknemesis demiş ki:
Arkadaşlar Basçımız Emrah Daştan ile gerekli sebeplerden ötürü yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Verdiği emekler için teşekkür eder, Müzik hayatında başarılar dileriz...

Fas-ON Şu an itibariyle basçısını aramaktadır...

bu haberi forumdan öğrendim erman, benimle bi konusma yapılmadan (ya da senin düşüncenle) 3.kişilerden veya forum köşelerinden haberini aldım gruptan ayrıldığım haberini... ve şu an rana'yı sorguluyosun... ben gruptan ayrıldığımı sizden öğrenseydim, buraya kendim yazabilirdim, fas-on grubuyla yollarımı ayırdığımı, ama haberim olmadan gruptan atılıyorum ve ayrılmış gibi gösteriliyorum... asıl ayıp bu...

zorknemesis demiş ki:
Zaten Rana'nın çıkmadan önce arkamızdan işler çevirdiğinin farkındaydık çokta umrumuzda olmadığı için sesimizi çıkarmamıştık... Onunda Hayatında başarılar dilerim...

yukarıdaki yazıdan kimin arkasından işler çevrildiği ve kimin çevirdiği belli oluyo zaten...

maxmash demiş ki:
Emrah'ı bile haber verip çıkardıktan sonra böyle bir davranış beklemezdim

:!: :!: :!: :!: :!:

son bişey daha, işinize geldiğinde dinlemeyi biliosunuz, ama yaptığınız işlerin foyası meydana çıkmak üzere olduğunda millete pislik atmayı da ihmal etmiosunuz... siz önce kişiliğinizi oturtun, ondan sonra kişilikli bi vokal bulursunuz belki...

arkadaslar bu tur muhabbetlerin forumlarda yapılması ve herkesin bilip bilmeden konusması ayıptır..benim sozum meclisten dısarıdaydı..yanlış kişi(ler)alınmş.boyle durmasını istemezdim ama yuzyuze konusulanlar olduguna inanmıyorum ve inanmadıgım için bunu tekrarlıyorum...ne kisiler için ne de bir grup için bunları soyledim. kişiliksizlik diyerekten hitap edilen, bir grup içinde olmaz bunlar kişiler arasında olur ve kişiler arasında olan ozeldir ve ozel kalmalıdır ...burada konusulanlar uzerindeki tespitim ozel olanlar foruma yansımıs ve ayıp!!diyorum..bu muhabbet ve laf dalaveresi bitsin..cunku konusuldukca uzayacak ve gereksiz tatsız diyaloglar kurulmasın...bu burada biterse memnun olurum..sevgiler ve saygılar..

jimy demiş ki:
arkadaslar bu tur muhabbetlerin forumlarda yapılması ve herkesin bilip bilmeden konusması ayıptır..benim sozum meclisten dısarıdaydı..yanlış kişi(ler)alınmş.boyle durmasını istemezdim ama yuzyuze konusulanlar olduguna inanmıyorum ve inanmadıgım için bunu tekrarlıyorum...ne kisiler için ne de bir grup için bunları soyledim. kişiliksizlik diyerekten hitap edilen, bir grup içinde olmaz bunlar kişiler arasında olur ve kişiler arasında olan ozeldir ve ozel kalmalıdır ...burada konusulanlar uzerindeki tespitim ozel olanlar foruma yansımıs ve ayıp!!diyorum..bu muhabbet ve laf dalaveresi bitsin..cunku konusuldukca uzayacak ve gereksiz tatsız diyaloglar kurulmasın...bu burada biterse memnun olurum..sevgiler ve saygılar..

ewet haklı olduğun bi konuda anlaşabilidik...

arkadaşlık ve dostluk muabbetlerini gruptan ayrılmış olan elemanların arkasından birer koz gibi kullanmışlar yazık dedim sadece...
bi kaç grubun başlıklarını kontrol etsinler bence... giden arkadaşlarına nasıl dawrandıklarını falan görürler yani...

jimy demiş ki:
,

Arkadaşlar kusura bakmayın ama artık dayanamıyacağım...

Bilader sen ne kadar gereksiz bi adamsın..Kendi kendine konuşyosun.Fake account almış milleti yemeye çalışıyosun.
Jimmy ve Dumble_Niti'nin msj saatlerine bakın anlarsınız.

Bunlar boş işler.Demişsin yaş kaç fln asıl senin yaş kaç burda kimse yemez bu numaraları.Müzikten anlayomuş gibi göstermeye çalışmışlsın ama boş adamsın kim bilir kimin yalakasısın.Ayrıca insanlarla sorunun varsa ÖZEL MESAJ diye birşey var.Burda kasma.Bu zekayla giderseniz hiç bi yere gelemezsiniz....

Adilcan,erman,biliyosunuz arkanızdayız..Fason'a başarılar umarım en kısa sürede grubu toplarlarsınız..

ne yani sen şimdi aynı kişi mi sanıosun jimmy le beni...

haklısın çocuğum, ben çocuğum... virgülün farkına var...

süper bi senaryo mükemmel bi oyunculuk...bravo valla ya

yalaka da demişsin...ulan terbiesiz olmıyım diorum ama insana başka şans mı bırakıosunuz be...

biraz düşünerek konuş..belkide şizofrensindir bilmiorum nasıl bi hayal bu ya...

ben elemanları zedeleyici bi laf etmedim ...
ha bu arada jimmy yi tanıosam çocuklarımın ölüsünü göriyim...:D o derece yani...
herdakka online ım hemen cewap vermesini sewerim...

benm işim bu zaten... terbiesizliğin hiç bi luzumu yoqtu bu başlıkta da özel mesaj atarak kimse konuşamadığına göre...benm de bi özel mesaj atmam beklenemez...

bilmiorum sana da bi tavsiye wermek isterim...

üstte yapmış olduğun şey... herşeyi bilirim ben sen kimsin tavırlarında saygısızca bi haraket..size okullarda öretmiolar artık demekki hayat ı...
ne diim gruba demişimdir hep kolay gelsin die...
yolunuz açık olsun kardeşler ama şimdi de başka bi sorun ortaya çıktı görüorum ki...
sizi dinleyen görmüş biri olarak... arkadaşlarınız ve dostlarınız szin yaptığınız işin ya farkında diiller...ya da sizi dünya star ı falan sanmaya başlamışlar...daha ne aşamalardan geçeceğinizi bilmiolar..bence bi öretin derim...

ya da boş werin benm sözüme bakmayın ne de olsa
bişey bilmem...

barker kardeşime tekrar tekrar teşekkürler dilerim...böle sewiesiz bişi yapabildiğimi düşünerek dumura urattı beni..ve bi yandan da mükemmel bi hayalgücü war değerlendirsin ilerde...tanıdıklarım çok bu konuda ulaş istersen bana... ne de olsa herşeyi bilirsin sen...bulursun beni

Dumble_Niti demiş ki:
ne yani sen şimdi aynı kişi mi sanıosun jimmy le beni...

haklısın çocuğum, ben çocuğum... virgülün farkına var...

süper bi senaryo mükemmel bi oyunculuk...bravo valla ya

yalaka da demişsin...ulan terbiesiz olmıyım diorum ama insana başka şans mı bırakıosunuz be...

biraz düşünerek konuş..belkide şizofrensindir bilmiorum nasıl bi hayal bu ya...

ben elemanları zedeleyici bi laf etmedim ...
ha bu arada jimmy yi tanıosam çocuklarımın ölüsünü göriyim...:D o derece yani...
herdakka online ım hemen cewap vermesini sewerim...

benm işim bu zaten... terbiesizliğin hiç bi luzumu yoqtu bu başlıkta da özel mesaj atarak kimse konuşamadığına göre...benm de bi özel mesaj atmam beklenemez...

bilmiorum sana da bi tavsiye wermek isterim...

üstte yapmış olduğun şey... herşeyi bilirim ben sen kimsin tavırlarında saygısızca bi haraket..size okullarda öretmiolar artık demekki hayat ı...
ne diim gruba demişimdir hep kolay gelsin die...
yolunuz açık olsun kardeşler ama şimdi de başka bi sorun ortaya çıktı görüorum ki...
sizi dinleyen görmüş biri olarak... arkadaşlarınız ve dostlarınız szin yaptığınız işin ya farkında diiller...ya da sizi dünya star ı falan sanmaya başlamışlar...daha ne aşamalardan geçeceğinizi bilmiolar..bence bi öretin derim...

ya da boş werin benm sözüme bakmayın ne de olsa
bişey bilmem...

barker kardeşime tekrar tekrar teşekkürler dilerim...böle sewiesiz bişi yapabildiğimi düşünerek dumura urattı beni..ve bi yandan da mükemmel bi hayalgücü war değerlendirsin ilerde...tanıdıklarım çok bu konuda ulaş istersen bana... ne de olsa herşeyi bilirsin sen...bulursun beni

komedi :D

senin işin her dakika online olup cevap vermekse...(ki öyle diyorsun)
sen boş işler peşindesin demektir :D (kabul et yani.. bir insan kendisini bu kadar ezemez :mrgreen: )

burda şu anda konuşulması gereken konu Fas-On grubunun geleceğe dair çalışmaları ve başarılarıdır... boş laflarar gerek yok..

Barker... kardeşim,ortağım sakin ol.. böyle insanlarla her gün çene çalsaydık burası kadınlar hamamına dönerdi :)

arkadaşlar her türlü yorum kanımca değerlendirilecektir ama bence ayıp ederek konuşmuşsun biz hiçbi zaman mükemmel gurubuz diye dolaşmadık ama şuna inanıyorum ermanla ben ileride çalışmayı sürdürdükçe çok iyi yerlere geleceğiz şuan belli bir konumdayız ki bu yetersiz bizim için bunun alçak gönüllülük veya başka bişeyle ilgisi yok...

Arkadaşlık dostluk muhabbetini karıştırmış diyorsunuz... Bizim grup öyle laf olsun çaliim geçeyim gruplardan değil biz birbirimizi severek çalabiliriz anca arkadan işler dönerken müzik yapılamaz biz gruba birini alıyorsak arkadaşlığına güvenipte alıyoruz... sadece çalmasına değil...

Emrah size hayatımızdan çıkın dedik... Kendiniz ne yaparsanız yapın özellikle sen hiçbiryere gelemeyecek birisin kişiliğin olsun müziğin olsun...
bunlarıda burdan yazmak istemem ama zorluyorsun insanı... Ayrıca o gece ben sana söyledim biz seninle çalmak istemiyoruz diye sende siz istemiyorsanız zaten çalışmamız mümkün gözükmüyor demiştin hatırla bunu sana kanıtlamamda gerekmiyor.. Yaptığın ayıplara göre şuanda zaten gruptan atılman gerekiyordu... Bence bana artistik yapacağına sana öğrettiğim verdiğim şeylere şükret benimle ve ermanla çalışabildiğin için kendini şanslı hisset...

Ayrıca aji biz senin tabir ettiğin GRUP olabilmek için uyumlu olmadıklarımızla yollarımızı ayırıyoruz zaten bunun için bu kavgalar... artık kimseyle uğraşmayacağım kimsenin kişiliği umrumda değil Rana ve Emrah bizden uzak durun yeter çok ayıp yapıldı bunu kimseye kanıtlamamızda gerekmiyor. Bu konu burada kapansın lütfen Ermanla ikimiz şuan da gerçek bir grubuz diğer kimse bu gruba dahil olamadı umarım yeni üyelerde gerçekten gruba dahil olabilir... Artk konuşmak yok artık çalışıp iyi işler yapmak var kimseyle uğraşmayacağız herkes kendini bilsin ona göre davransın yorum yapanda mantıklı yorumlar yapsın bilip bilmeden şöyle böyle demesin çünkü biz hiç bir zaman kendimiz hakkında bi yorum yapmadık taaki bu mesaja kadar... Ayrıca kulağımada herkesle yarışabilecek kadar güveniyorum bazı şeyleri bizde duyuyoruz 4 yıl konservatuarda okudum teorik müziği bilirim(çalmak, bestelemek vs anlamında değil genel olarak müzik) Bu lafıda etmek gerçekten istemezdim ama susmak ile ezilmek arasındaki fark çoktan geçildi...

BU TARTIŞMA BURADA BİTSİN ! BİZİMLE OLAN BİZİMLE GELSİN OLMAYANDA KENDİ YOLUNA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA ATILAN KÖTÜ MESAJLAR ZATEN TARAFIMIZCA DEÐERLENDİRİLİYOR. AMA BUNU SİZ KENDİNİZİ GRUP SANIYORSUNUZ DİYE YAZARSANIZ BU ELEŞTİRİYİ GEÇER...

Saygılarımla
Adilcan AKCAN Fas-ON Gitaristi

egerkı ınsanların derdı varsa yada bırılerı bırılerının arkasından laf edıoyorsa toplanalım bı gun konusalım... kımın ne derdı varsa doksun ortaya... ıkı tarafıda tanıyorum haklıya eyvallah haksıza yallah derız... bu kadar guvenıyormusunuz kendınıze

(kı adıl ve ermanı dınledım gayet haklılar)

bı sorun varsada oyle ben keserım bıocerım ederım demeyın aranızda o ısı yapıcak bı kısı varsa o da benım oda benım ısım zaten

Arkadaşlar alınan kararlar sonucu

Colossus Organizasyon Fas-On grubunun menajerlik işlerini üstlenmiştir.

Hayırlı olsun.

Onursal Tuncer-0544 791 93 75 (Colossus Organizasyon/Organizatör)

evet arkadaşlar artık herkes önune baksın ve başkalarına laf atmayı bıraksın ve olaylara objektif bakmayı öğrensin bazı seyler araştırılmadan sorulmadan insanlar yargılanıor haa bi<z kendimizi bilioruz(adil ve ben) bunlarıda sadece okuyup geçioruz çünki bir grubu sevmiosan ve tanımıorsan ona eleştiri yapmazsın zaten böyle oturumlar gruplar hatalarını görsün tanınsın die açlımıştır ama bunların amaçları saptırılıyorrr eleştiri yapılacaksada yapıcı olmalıdır önceki sayfada gruba hakkaret eden arkadaslarda bi aynanın karşısına geçsinler baksınlar ne görüosun hiç bişey yok demi olsaydı zaten böyle şeyler yazmazdın artık FORUMA BÖYLE ŞEYLERİ YAZMAYI BIRAKIN VE BU FORUMU AMACI DOÐRULTUSUNDA KULLANALIMMMM BİZİ SEVEN SEVMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.....

Bu andan itibaren Fas-On grubunun konser, organizasyon, etkinlik ve diğer faaliyetler için
menajerlik hizmetleri COLOSSUS ORGANIZASYON
şti tarafından üstlenilmiştir.

iletişim msn: [email protected]
e-mail: [email protected]

Her türlü soru, öneri ve görüşleriniz bu andan itibaren şirketimiz tarafından incelenecek ve yanıtlandırılacaktır.

Colossus Organizasyon adına
işletme sahibi/organizatör
AHMET TUNCER

beyler hep yaninizdayiz.önünüz açik umarim böööle devam eder ;) gereksiz yorum yapanlarla da çok ugrasmayin derim!birakin parmaklarinin yorulmasiyla kalsinlar :eek:

BASARILAR.............

laf yetiştirmekle alakalı bişi diil arkadaşlar...illa bi grup her zaman yapıcı eleştiri alacak die bişi yoq..zaten bende bu sewiyeyi aşmadım bu konuda haksızlık etmeyin...ben hiç bi müzik sewerin hiç bi müzik tutkununun önüne geçmek istemem zaten...sadece dikkatimi çeken noktayı sölemek istemiştim...

grubun ilerde çok daha güzel şeyler yapması dileklerimle...

ha bi de keserim biçerim dien bi ark war dı..üstte...

lafla halledilmeyen hiçbişi yoqtur..böle kafa tutmayla olmaz bu işler... bi gün kesemicein bi kaya gelir önüne dikkat etmelisin...

son olarak da sanırım adilcan dı...
grubunuza en ufak bi b.k attım mı güzel kardeşim ?

bişiler eksik demek istedim ama abartmışız karşılıklı olarak herkes sanırım.. belli sizin de sinirleriniz bozuk...başarılarınızın dewamı dileriz...
istanbulda bi kaç etkinlik olucaktı özel olarak haber etmek isterim aramızda görmek isteriz...

valla herşey ortada, o kadar ortada ki,

müzik kalitesi ortada, adilin ermanın nasıl birer insan, birer müzikçi ortada,

fas-on grubunun geçmiş başarıları, mutlulukları, üzüntüleri ortada,

kimin nasıl laf atıp atmadığı ortada, hakaretler ortada,

ve hatta dostlar ortada, dost diyip yalancı çıkanlar ortada,

ya böyle tatsızlıklar gereksiz işler, bir gruptan biri ayrılmışsa bu, o ve grupla ilgilidir tutup da herkezin yorum yapması gerekmez, ayrıca neden 3 kişi birden 20 şubatta üyelik alıp bir anda fas-on foruma yazmışlar bir ilginçlik de bu ya neyse...

bundan sonrası için adil ve ermanın yanındayız, sizi tanıyor ve biliyoruz, ne kadar iyi yerlere gelebileceğinizi de biliyoruz, siz merak etmeyin, biraz sabır, herşeyin anahtarı sabır.

Dumble_Niti demiş ki:
laf yetiştirmekle alakalı bişi diil arkadaşlar...illa bi grup her zaman yapıcı eleştiri alacak die bişi yoq..zaten bende bu sewiyeyi aşmadım bu konuda haksızlık etmeyin...ben hiç bi müzik sewerin hiç bi müzik tutkununun önüne geçmek istemem zaten...sadece dikkatimi çeken noktayı sölemek istemiştim...

grubun ilerde çok daha güzel şeyler yapması dileklerimle...

ha bi de keserim biçerim dien bi ark war dı..üstte...

lafla halledilmeyen hiçbişi yoqtur..böle kafa tutmayla olmaz bu işler... bi gün kesemicein bi kaya gelir önüne dikkat etmelisin...

son olarak da sanırım adilcan dı...
grubunuza en ufak bi b.k attım mı güzel kardeşim ?

bişiler eksik demek istedim ama abartmışız karşılıklı olarak herkes sanırım.. belli sizin de sinirleriniz bozuk...başarılarınızın dewamı dileriz...
istanbulda bi kaç etkinlik olucaktı özel olarak haber etmek isterim aramızda görmek isteriz...

ya kusura bakma sinirden aji nin yazısını sen yazdn sandım lafım aji ye dir... çünkü sanki bizi böyle burnu havalarda kendini virtüöz üz sanan gençler şeklinde tasvir etmiş... Halbuki şuan belli bi seviyede olmamıza rağmen kesinlikle yeterli olmayacak bi seviyedeyiz...

Sinirler gerçekten bozuk şimdi biraz daha rahatladım artk tartışmak yerine müzik konuşmak istiyoruz bunun içinde konser lazım, grubu toparlamak lazım...

İstanbul işi içinde şartlar uygun olduğu sürece olumlu düşünürüz tabi malesef bu yıl öss derdi olduğundan özellikle davulcumuz erman biraz sıkıntıda neyse bunlar özelden halledilecek şeyler...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri