Deep Inside (Doom Death) - Ankara

alpago demiş ki:
alpago demiş ki:
junkcan demiş ki:
ayikkucuk.jpg

Bronx demiş ki:
drumscat demiş ki:
konsere çıkamayacağına üzüldüm kerem ama vardır bi bildiğin.grubun göze çarpan elemanlarından biriydin.

deep inside'a yeni elemanıyla başarılar dilerim.

Ben de göze çarpar mıyım diyorsun ? :)

inşallah mert içinde deep inside için de çok iyi olur.mert ın nasıl bir davulcu olduğunu son konserinde herkes gördü zaten :metal

Hoşgeldin mert :metalhead

Bronx demiş ki:
drumscat demiş ki:
konsere çıkamayacağına üzüldüm kerem ama vardır bi bildiğin.grubun göze çarpan elemanlarından biriydin.

deep inside'a yeni elemanıyla başarılar dilerim.

Ben de göze çarpar mıyım diyorsun ? :)

senin davulculuğun hakkında yorum yapmadım ki :) . çok az dinleyebildim zaten daha önce. hayırlısı olsun. ben sadece kerem için yazmıştım.

discouragedone demiş ki:
Yeni kadronuzla başarılar sizlere.. :D

Teşekkürler.. 26 sında bekliyoruz o zaman yeni davulcuyu merakediyosundur şimdi :LOL: Mert sanki uzun zamandır bizimle çalıyormush gibi çok çabuk uyum sağladı.. Önceki konsere göre daha iyi bir Deep Inside karışınızda olucak :metal

:metalhead eywallah :metalhead

bi de

Stay Heavy :twisted:

ODTÜ Seçmeleri bizim açımızdan iyi geçti.. Mert le 2 stüdyo yapmamıza rağmen gayet iyiydi bana göre... Walla odtü deki o prefabrik stüdyodaki saound beni çok şaşırttı.. Bi çok stüdyodan daha iyi bi sound vardı içeride.. Herkes birbirini rahatlıkla duyabiliyor.. Amfilerde çok ii di... Artık sonuçları bekliyoruz.. Umarız bizim için hayırlısı olur...

Geri