Deep Inside (Doom Death) - Ankara

SinceYourDeath demiş ki:
alpay kafalari kopardınız olm....harikaydınız..başarılarınızın devamını diliyorum..

aykarcım bizde sana ayrıca teşekkür ediyoruz taa eskişehirden kalktın geldin bizim için eyvallah :p ama sözümü tuttum judgument ı sana armağan ettim :twisted: berkerede çok teşekkürler :twisted:

teoWOman demiş ki:
çok iiydi yaa..tebrik ederim :)

eyvallah burcucum :twisted:

dhresden demiş ki:
muhteşem bi konser oldu bence..sizi ilk defa dinledim dün ve acayip etkilendim..boktan ses sistemine rağmen harika çaldınız..özellikle davulcu arkadaş çok iyiydi..tebrikler arkadaşlar...

başarılar..

Bizi ilk kez izlemene rağmen bu yorumları yapman çok güzel bizim için :) eyvallah :twisted:

:metalhead :twisted: heavy metal :twisted: :metalhead

gelemedim.kaçırmışım galibaa hala milletin boynu ağrıyo walla.gurur duydum arkadaşlar sizle.alpago biz söyleyince inanmıyosun ama geliştirdin kendini.ama sakın hava yapma aynı gaz dewam çalışmalara.umarım daha iyi konserler yaşarsınız.

Arkadaşlar konsere gelemedim ama yorumlardan okuduğum kadarıyla süpper bir konser olmuş.Orda olmak vardı.neyse yakında görüşmek üzere...

merhabalar beyler.gerçekten baya iyiydi,gazdı performansınız,tebrik ederim.Bu arada yardımlaşmalarınızdan dolayı çok teşekkürler.
Kolay gelsin beyler

guitar352 demiş ki:
merhabalar beyler.gerçekten baya iyiydi,gazdı performansınız,tebrik ederim.Bu arada yardımlaşmalarınızdan dolayı çok teşekkürler.
Kolay gelsin beyler

sağolasın erencim :twisted: hacettepe haberlerini bekliyoruz :)

Alf demiş ki:
Arkadaşlar konsere gelemedim ama yorumlardan okuduğum kadarıyla süpper bir konser olmuş.Orda olmak vardı.neyse yakında görüşmek üzere...

filizcim boludan gelicek haberi bekliyoruz sabırsızlıkla :twisted:

sixdodo demiş ki:
gelemedim.kaçırmışım galibaa hala milletin boynu ağrıyo walla.gurur duydum arkadaşlar sizle.alpago biz söyleyince inanmıyosun ama geliştirdin kendini.ama sakın hava yapma aynı gaz dewam çalışmalara.umarım daha iyi konserler yaşarsınız.

sağol doğancım eyvallah :) yok be tanımıyosun sanki beni :D bitaraflarımı kaldırıcak bi müzik yapmıyorum olm ;) :twisted:

Az once, yani 5 dakika falan once itibariyle Deep Inside'in bir parcasini dinledim. Kayit kotu, davul bas hicbirsey yok ama sound super! Sevdim bu cocuklari. Ellerinden tutulsa neler yapacaklar demek ki.

beyler iki gün oldu konser olalı hala boynum agrıyo şerefsizim :) ne diyeim mükemmel bi konserdi garage daki herkes büyülendi sanırım bi ara arkaya döndüm baktım ritm tutmayan yok gibiydi...merti tebrik ediyorum girdigi gibi çıkartmış şarkıların hepsini,yetenekli bi arkadaştır...en begendiim şarkı phobia oldu ,hail and killde herkesi coşturdu başarılarınızın devamını diliyorum..sizden beste beklediimide belirtiriim haberiniz ola..

SisterMary demiş ki:
Az once, yani 5 dakika falan once itibariyle Deep Inside'in bir parcasini dinledim. Kayit kotu, davul bas hicbirsey yok ama sound super! Sevdim bu cocuklari. Ellerinden tutulsa neler yapacaklar demek ki.

tam parça denmez aslında ama ama melodiyi beğenmene sevimdim sağol :twisted:

diyvlead demiş ki:
beyler iki gün oldu konser olalı hala boynum agrıyo şerefsizim :) ne diyeim mükemmel bi konserdi garage daki herkes büyülendi sanırım bi ara arkaya döndüm baktım ritm tutmayan yok gibiydi...merti tebrik ediyorum girdigi gibi çıkartmış şarkıların hepsini,yetenekli bi arkadaştır...en begendiim şarkı phobia oldu ,hail and killde herkesi coşturdu başarılarınızın devamını diliyorum..sizden beste beklediimide belirtiriim haberiniz ola..

sağol yenercim gelip kafa salladığın için :twisted: ve destek olduğun için :) beste süpriz ole yapıcaz yapıcaz diyip insanları kandırmak istemiyoruz çıkarsa bişeyler ki çıktı gibi gözüküyo :) düzenleyip koyarız buraya :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

Arkadaşlar herkeze teşkkürler.. Bunları duymak inanın bizi acaip gaza getirdi..

SisterMary walla snrm alpay sana bi kayıt yollamısh biz Deep Inside olarak bi kayıt yapmadık ama alpay ın da dediği gibi tam anlamıyla besteleri oluşturduktan sonra buraya koyacağız.. Okul , konserserler vs dolayısı ile pek beraber çalışamıyoruz Mert de yeni katıldı aramıza ki çok çabuk uyum sağladı ve ayrıyetten bizi de iice gazladı zilleriyle :LOL:

Tekrar görüşmek üzere

:metalhead eywallah :metalhead

bide

Stay Heavy :twisted:

Arkadaşlar nete yeni girebildim kusura bakmayın , konser yorumu kısa ve öz.Seyirciye ve yardımlaşan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.Yine her türlü destek ve kulis muabbetleri yardı beni sağolasınız..

Görüşmek Üzere..

Selam Fatex,

Alpay'in yolladigina bir 'Deep Inside' kayidi denebilir mi bilmiyorum, denemez herhalde..Ben onu 'Deep Inside' olarak caldiginizi hayal ederek yazdim yorumumu :) Anladigim kadari ile iyisiniz, devam edin, gaza gelin, parca yapin, kayit yapin, gercek metal dinleyelim biraz. TV'lerdeki o ecis bucus arabesk-rock karisimlarini dinlemekten biktim ben sahsen.

SisterMary demiş ki:
Selam Fatex,

Alpay'in yolladigina bir 'Deep Inside' kayidi denebilir mi bilmiyorum, denemez herhalde..Ben onu 'Deep Inside' olarak caldiginizi hayal ederek yazdim yorumumu :) Anladigim kadari ile iyisiniz, devam edin, gaza gelin, parca yapin, kayit yapin, gercek metal dinleyelim biraz. TV'lerdeki o ecis bucus arabesk-rock karisimlarini dinlemekten biktim ben sahsen.

Eywallah .. Yakında deep inside kayıtları olucaklar inşallah :LOL: Bende yollaym bi kaç kayıt sana en ham halleriyle dinlmş olrsn hakkettn şimdi :LOL:

Konser çok güzeldi , hala boynum ağrıyor a.k :D
Aslında uzunca bi yorum yapmıştım ama bilgisayar sağolsun hepsini sildi süpürdü :) bi daha da yemedi yazmak toparlayamadım da :)

*Bu arada bütün parçaları kaydettim amatör bi şekilde :D
Bi ara grup elemanlarına dağıtırım :twisted:

Beyler bende yeni fırsat buldum yazmaya gerçekten mükemmel bi konserdi (herşeye rağmen :twisted: )bende nacizane bir dinleyici olarak sizi niye daha önce izlemedim diye düşündüm hem metal dinle hem adamları izleme :evil: the trooper ve final countdown da böle bi bodom etkileşimi gördüm umarım yanılmıyorumdur bu arada baterist arkadaşı ve Fahri'yi ayrıca tebrik etmek istiyorum çok çok iilerdi.
Süper bir kitleye sahipsiniz seyirci ayrıca mükemmeldi bence yeni bir konseri merakla bekliyorum.
Saygılar.............

Geri