Deep Inside (Doom Death) - Ankara

ges-tapo demiş ki:
Beyler bende yeni fırsat buldum yazmaya gerçekten mükemmel bi konserdi (herşeye rağmen :twisted: )bende nacizane bir dinleyici olarak sizi niye daha önce izlemedim diye düşündüm hem metal dinle hem adamları izleme :evil: the trooper ve final countdown da böle bi bodom etkileşimi gördüm umarım yanılmıyorumdur bu arada baterist arkadaşı ve Fahri'yi ayrıca tebrik etmek istiyorum çok çok iilerdi.
Süper bir kitleye sahipsiniz seyirci ayrıca mükemmeldi bence yeni bir konseri merakla bekliyorum.
Saygılar.............

Teşekkür ederim dostum yorumun için şunları ekleyeyim de haberin olsun dedim ;)

Final Countdown - Norther Coverı
Trooper - Sentenced Coverı
Yani beni de öyle kandırdılar dediler böyle bi parça var , otur dediler oturdum , çıkar dediler çıkardım , çal dediler çaldım :D

Konserde bizlere eşlik edip , yalnız bırakmayıp , kafanız kopana kadar headbang yaptığınız için teşekkürler :metalhead

BaTsFLy demiş ki:
Konser çok güzeldi , hala boynum ağrıyor a.k :D
Aslında uzunca bi yorum yapmıştım ama bilgisayar sağolsun hepsini sildi süpürdü :) bi daha da yemedi yazmak toparlayamadım da :)

*Bu arada bütün parçaları kaydettim amatör bi şekilde :D
Bi ara grup elemanlarına dağıtırım :twisted:

Eywallah kardeşim... :metalhead Bekliyoruz görüntüleri bizde merak ediyoruz.. Foto da bekliyoruz gelecek yakında inşallah :metal

Evet ya Norther'ı :? feci atlamışım hatta şu an elimde o albümü tutuyorum
bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim....

ya izlemeye gelemedim alpagocum ve fatexciim kusura bakmayın cebimde 5 kuruş para yoktu valla ... :(

yapılan yorumlara bakılırsa bayaa bi coştumuşsunuz milleti iyi çalmışsınız helal olsun valla aynen böyle devam tam gaz !!!

eywallah gestapo sizede başarılar :metal

mooreath demiş ki:
ya izlemeye gelemedim alpagocum ve fatexciim kusura bakmayın cebimde 5 kuruş para yoktu valla ... :(

yapılan yorumlara bakılırsa bayaa bi coştumuşsunuz milleti iyi çalmışsınız helal olsun valla aynen böyle devam tam gaz !!!

Eywallah baba... Sizde tam gaz dewam ha konserde ordayız origami origami uheuehueh :LOL: :metal

BaTsFLy demiş ki:
Konser çok güzeldi , hala boynum ağrıyor a.k :D
Aslında uzunca bi yorum yapmıştım ama bilgisayar sağolsun hepsini sildi süpürdü :) bi daha da yemedi yazmak toparlayamadım da :)

*Bu arada bütün parçaları kaydettim amatör bi şekilde :D
Bi ara grup elemanlarına dağıtırım :twisted:

ahuahah ağrıycak tabe :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: parçaları bekliyoruz :p

ges-tapo demiş ki:
Beyler bende yeni fırsat buldum yazmaya gerçekten mükemmel bi konserdi (herşeye rağmen :twisted: )bende nacizane bir dinleyici olarak sizi niye daha önce izlemedim diye düşündüm hem metal dinle hem adamları izleme :evil: the trooper ve final countdown da böle bi bodom etkileşimi gördüm umarım yanılmıyorumdur bu arada baterist arkadaşı ve Fahri'yi ayrıca tebrik etmek istiyorum çok çok iilerdi.
Süper bir kitleye sahipsiniz seyirci ayrıca mükemmeldi bence yeni bir konseri merakla bekliyorum.
Saygılar.............

eyvaaallaaaaah :twisted:

mooreath demiş ki:

eyvallah muratcımsağol..canın sağolsun yav bidahakine gelirsin sende :twisted:

organizatörlere seslenelim o zaman konser için burdan :!: ;)

fotoları çeken arkadaşlarımız ve ben...eyvallah arkadaşlar fotolar için ;) keşke grupcada çekinseymişiz :? o gazla unuttuk a.q. yaa :evil:

Deep Inside...
En son Biziz de izlemiştim sizleri arkadaşlar.Aradan biraz zaman geçti.İçiniz dışınız değişti :!: :!: :!:
Gelelim konsere....
BENCE :!:

Alpago : Ben bu adamın Metallica söylemesine şiddetle karşıyım :!: :!: :!: Karşı olmayada devam edeceğim.Benden başkada zaten kimse bu duruma muhalefet değil anlaşılan :?: Mesela git Tornado falan söyle :twisted: Genel olarak iyiydi...

Fahri : Konserden sonra kendine gelenlerden.Sahnenin havasını alıp gidenlerden oluyor :!: Kayıtları dinlemende fayda var ;)
Sana birşey demem olmaz :twisted:

Mert : Yeni gurubu ile ilk kez sahneye çıkan mert beyimiz....(reklamlar)
İlk konsere göre benim gözümde kötüydü :!: Neden diyeceksiniz neler gördük senden Mert bey...

KADİRCAN :!: :!: :!:

Şimdi ben bu adama ne diyim :!: Ne desem yeridir :?: Ben seni kendinle başbaşa bırakıyorum.Öve öve bitiremiyorlar seni :)
Tek diyeceğim ŞOV YAPMA :!: :!:
En azından önce müziği yap...

Seyirci güzeldi.Atmosfer güzeldi.Amfi sıkandalı yaşandı ciddi ciddi.Kötü bir organizasyona göre,heyecanlı bir seyirci,kopan kafalar vs. gibi bir geceydi...Eylendirdiler bizde eylendik.Zaten eylenmeye gitmeyen adamın oralarda işi olmaz(Gurupları izlemeye sadece nerede hata yapacaklarına bakmak için gidenlere :!: :!: :!:)

Sizde gelecek var beyler....Kimde yok ki :twisted:

Yolunuz açık olsun başarılar...

Metal Bless You :!: :!: :!:

Gerçektende mükemmel bir konserdi teşekkürler deep inside önceki konserlerinize göre büyük bi gelişme gösterdiniz özellikle alpin vokal ve LEAD gitar bayağı oturmuşş yeni konserler bekliyoss arayı soğutmayın çalışmaya dewam .FOREVER METAL. :metalhead :metalhead :metalhead

Purgatory84 demiş ki:
Gerçektende mükemmel bir konserdi teşekkürler deep inside önceki konserlerinize göre büyük bi gelişme gösterdiniz özellikle alpin vokal ve LEAD gitar bayağı oturmuşş yeni konserler bekliyoss arayı soğutmayın çalışmaya dewam .FOREVER METAL. :metalhead :metalhead :metalhead

eyvallah :twisted:

Geri