Deep Inside (Doom Death) - Ankara

deep inside üyeleri kabuklarına mı çekildi yoksa yeni repertuara mı kasıolar bakiim :p ?? :LOL: :LOL:

arkadaşlar besteler bomba olucak onu biliyorum!!! biraz daha d.t.q çalsanız olmamı yaff :roll:

alpagocum terasınıza 5 çayına beni kabul buyururmusunuzz :roll: :LOL: ;)

kolay gelsin arkadaşlar!!!! d.t.q ye yüklenin göriim sizi

Lead gitaristimiz fahriyle olan dönemde bize katkılarından dolayı,teşekkür etme zamanı gelmiştir...

yeni lead gitaristimizi bulup yolumuza devam edeceğiz...

ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilirler...Ayrılık nedeni ise müzik düşüncelerimizdeki farklılıklar....

şimdiden ilgilenen arkadaşlar için teşekkürler :metalhead

Müzikal anlamda anlaşmazlıklar her grupta olur .. Düşündüğümüz müziği ve istedklerimizi yapabilmemiz için bizmle aynı düşüncede bir lead gitaristle yolumuza devam edeceğiz .. En kısa zamanda bestelerimizle sahnede olacağız ..

Stay Heavy :twisted:

Bu D.T. zaten herkesi yaktı biliyorum ben :twisted:

Neyse yolunuz açık olsun arkadaşlarım...

Yeni lead gitaristinizle en kısa zamanda tanışmak ümidi ile...

fahri gardaşımıza ne oldu.
deep inside elemanları tam bi açıklma istiyorum bilmek hakkımız sanırım. değil mi?
yeni lead gitaristede başarılar diyelim.

Açıklama yapar mı bilmem ama fahriye teşekkür etmekten başka yapabiliceğimiz birşey yok.Ayrılık konusunu büyütmeyelim.Her grubun başına gelebilen birşey bu.Fahriyede başarılar diliyoruz müzik hayatında...

DeadLead demiş ki:
SMITD demiş ki:
fahri buralarda biryerdeysen teşekkur ederiz.
yolun açık olsun

Eyvallah cok saol.. Tekrar yolunuz acık olsun kardeslerim.. Zaten yine gorusup bira icip geyik muhabbeti yapicaz.. Yolunuz acık olsun..

tamamdır ;) ama her türlü desteğini bekliyoruz gene :metalhead aramızda bir kırgınlık kızgınlık yok :!: Bunu da herkes bilsin...sadece müzikal farklılıklar var bu da olağan birşey ;)

içeriz bu arada içmemi :içelim

merhaba, durumlara üzüldüm ama olabilir böyle şeyler...
geride kalanların bütünlüğünün bozulmaması için alpay lead gitar olsa daha iyi olur...
önerim istektir...
sevgiler tüm gruba...

manowar kaydınızı dinledim kaydın hücum olmasından kaynaklanan sorunların dışında baya güzel...ayrıca alpago yu tanımama ragmen öle bi ses cıkrmı diye düşünmüştüm gayette çıkıyomuş helal valla:) konser haberlerini bekliyoz....

Arkadaşlar umarım istediğiniz gibi bir gitarist bulursunuz, ayrılan arkadaşa da bundan sonrası için başarılar, severek dinlediğimiz grup dip insayd'a da çok çok başarılar.

allapoligies erd goelge ve OGUZ-- çok teşekkürler yorum ve düşünceleriniz için...umarım çabucak buluruz aradığımız kişiyi ve şu besteleri bitirebiliriz...

allapoligies erd goelge ve OGUZ-- çok teşekkürler yorum ve düşünceleriniz için...umarım çabucak buluruz aradığımız kişiyi ve şu besteleri bitirebiliriz...

istediğins gibi bi lead gtarist bulmanıs dileği ile...yolunus açıq olsn basarıların devanmını dilermm...bu arada abartma falan yapmadm sadece benm için doru olanı söledm :D :D :D

Geri