51 PromiL(Rock) - Ankara

konyadaki festivalde süperlerdi ya kutluorm hepsini herkesin üstünde bi performans göstererek kendilerini kanıtladılar süper bi grup umarım çok ii yerlerde olrlar

gatorgrup demiş ki:
konyadaki festivalde süperlerdi ya kutluorm hepsini herkesin üstünde bi performans göstererek kendilerini kanıtladılar süper bi grup umarım çok ii yerlerde olrlar
dün 42 rockfeste dinlediğim en iyi gruplar arasındaydı tebrikler arkadaşlar :metal

maresal demiş ki:
Konserlerinizden birine gelmeyi çok isterim.Canlı hiç izledim fakat kayıtlarda çok başarılısınız.Başarılarınızın devamını dilerim.
kimsin sen güzelim yan sanayi maresalx misin nesin ben anlamadım naapmaya çalışıyosun ayrıca türkçeyi katletmişsin!!!
Can hiç izledim ne demek üle

Herkese teşekkürler arkadaşlar..Şunu belirteyim ki İrem'in bizimle hiç bir alakası yok.Bir çok insan bizim internet sitemize ve her yere yazmamıza rağmen Ece'yi İrem sandı :)

Güzel ve zevkli bir konserdi.Çok güzel bir deneyim daha oldu.1000 kişiye konser vermek her gün nasip olmuyor..Bizimle eğlenen herkese teşekkürler..Çok yakında Ankara Garage Bar'da bir konserimiz olucak..Herkesi bekliyoruz..

maresalx demiş ki:
maresal demiş ki:
Konserlerinizden birine gelmeyi çok isterim.Canlı hiç izledim fakat kayıtlarda çok başarılısınız.Başarılarınızın devamını dilerim.
kimsin sen güzelim yan sanayi maresalx misin nesin ben anlamadım naapmaya çalışıyosun ayrıca türkçeyi katletmişsin!!!
Can hiç izledim ne demek üle

Bi nicki paylaşamadınız be kardeşim... :p :LOL:

51PromiL 26 Mart'ta Garage Bar'da sahne alacaktır.21:30 da sahne alacak DePReM grubundan önce çıkıcaz.Bizden önce de Kılçık grubu çıkıcaktır.

31Mart Cuma günü ise SaklıKent'te saat 21:00 da sahne alıcaz..Afişleriyle beraber ayrıntılı bilgiyi yakında buraya yazıcaz..Konsere herkesi bekliyoruz..

Hadi bakalım canların 2 konserde de başaılar...
31 Mart'ta bizim yerimize kardeşlerimiz çıkacak Kılçık ve Rakun! ile birlikte saat 21:00 gibi...

...Sevgil&Saygılar...

pelusuumm(ece) hiç bahsetmiosn konser filan ayıp yane girmesek buraya hiç haberimiz olmayacak . . . Nese başarılaaarrrrrrrr . . . .

abi açın siteyi koyun artık yeni demoyu hepten merak eder olduk :)

bu arada sağlam konserler veriyorsunuz sanrım, tanrı dahasını da naip eder insalla ..

:) yaa düşünüorum da şimdi ben hiçbirini tanımıo olsam we şöle bi forumu okusam, demoları dinlesemm, vega olayını duysam vs vs..kısacası objektif bakıldıında dermky yaa adamlara baq anaaa, daa gitaristleri yeni reşit olmuş(=P) ama adamlar tamm gas ileri!.. :D
helal ossun hepinise janlarım bnm daa ne diim yaa.. :p hepinisi chok ösledmm umarm bu pazar biaksilik çıkmas da gelebilrm ama gelemssm de hepinise şimdiden çook başarılar..öptm!

Geri