51 PromiL(Rock) - Ankara

ece sesini verimli kullanabildiği yerlerde harika söylüyor!bunu gözardı etmeyin..buradan hareketle,eğer erkek vokalin ağırlıkta olduğu bir parça seçecekseniz ece' nin sesine göre yeniden düzenleyin(ya da sadece transpoze edin)..acizane fikrimdir... (ece' ye söyledim ama yine de burada belirtme gereği duydum)

kolay gelsin...
bol şans!..
hoşça kalın...

not:'can kırıkları' gayet iyiydi!

tebrikler bu gece cok guzeldiniz wokalin sesi dışarda hiç duyulmadı gerçi ...
bi de bascınız Emin'e noldu ?
yeni bascınızda cok iyiydi sanırım rahatsızlandı bi ara ama gfecmiş olsun diyorum onada
tekrar tebrikler

SeLaMmMmMm

Selamlar hadi be özgür gelin artık ya ne sınavmış zaman bi türlü geçmiyor çorlu sizi özlüyor ve bekliyor :p herkese selamlar ve kolay gelsin şunu unutmayın SİZDEN İYİSİ YOK :D hadi kendinize iyi bakın Orkun

Bundan Önce Andaç Cafedeki bir konserimiz iptal olmuştu.Görememiştik ancaç ın yüzünü :) Ancak hepimiz nerdeyse Tüm Ankaranın sevindiği gibi Andaç a tekrar kavuştuğumuz için mutluyuz.Ya Program yada konser olarak Andaçta sahne almak mutluluk verici olucaktır. Bu cuma Günü Konserlerimize Herkesi bekliyoruz.

ben ilk defa nokia super sound dan dinlemiştim sizi. gökkuşağıydı sanırım o parça baya beğenmiştim. pazar günüde garage da ki konserdeydim ama beklediğim kadar iyi değildi kayıttaki şarkılar çok daha iyi. belklide garage daki ses sisteminden dolayı bana öyle gelmiş olabilir bilmiyorum. saklıkent konserinize de gelmeye çalışcam umarım çok daha iyi olur :) başarılar diliyorum :)

Daha grubunuzu dinlemek nasib olmadı ama bascınız abim sayılır Emin gibi bir bascıya sahip olduğunuz için çok şanslısınız en yakın zamanda Antalya'ya beklioruz...

Bu Konuda kendi adıma konuşmak istiyorum. İyi bas çalmaktan daha önemli şeyler vardır hayatta. İçinde dostluk olmayan bir grupta çalışma veya herhangi birşey adına hiçbirşey gerçekleşmez.Grup elemanlarının birbirleri arkasından iş çevirmemeleri gerekir, birbirinin dostu olması gerekir. Dostluk içinde insanın karşısına bir şans çıkar.Sende bunu kaybettin. Konuyu daha fazla uzatmamak için herşeyi yazmıyorum buraya ama sanıyorum yeterli mesaj alındı. Daha fazlada uzatmayalım kışkırtacak şeyler söylemeyelim. Bu Cuma görüşmek üzere.Sevgiler...

Konu ne bilmiyorum ancak bunların yeri burası değil...Madem böyle bi konu vardı benim neden haberim yoktu acaba?Nys bu da bir ders oldu bana "kimseye yardım etmeye çalışma"...Bu konu ile ilgili son mesajımdır rica ediyorum uzamasın sinirlenmek istemiyorum boşu boşuna...

Geri