51 PromiL(Rock) - Ankara

Hehe :) .Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Şenlikleri söz konusu.Kesinleşince burdan belirticez onun dışında ufukta bir Konya konseri, Haziranda İstanbul ve Çorlu konseri gözüküyor :) Ama henüz kesinlik yok oldukça hepsini belirticez. Ayrıca 2 beste daha koyucaz sanırım yakın zamanda http://51promil.anatolianrock.com a.Yeni bestelerimizede burdan ulaşabilirsiniz.

Defakto grubunada Teşekkürler.İzlemek nasib olmadı ancak başka sefere :) ... görüşmek üzere...

Başta özgür ve ouz olmak üzere 51 promil grubundaki herkesten özür diliyorum.İnsanlara dostça yaklaştık ters karşıladılar benle ilgili olan bir olaya(aslında yokta denilebilir)promilin adını katarak tatsızlık çıkarmışlardır.Bir hatam olmasada hepinizden özür dilerim dostlarım üzgünüm:(

Orkun

51promil accountundan girdiğim için ö.m ni alamamışım. eğer telefonunö.m yoluyla verebilirsen hemen onu sana ulaştırayım...

51PromiL 19 Mayıs 2006 Tarihinde HOTEL AYMA da düzenlenen Stress Out organizasyonunda sahne alacaktır. Giriş:: 12.5 YTL Bira::3.5 YTL dir. 18:00 da başlayacak organizasyonda 51PromiL 23:00 da sahne alıcaktır.

:D
ewt canlar bu afiş de bnm eserim ama dediim gibm daha ilk ya oyusden kusurm warsa affola.. :oops: ışık warmış bnde öle diolar ilerletjm işllh.. :)

632830006853192916.JPG

51 promil i de gördük andaçta.herkes abartıo her grubu veya ne çalıosa o şekilde.onun davulcusu şunun gitaristi.gitaristiniz seni kendime sakladım ı metalzone ile çaldı herhalde.davulcu da fusion davulcusu gibi direk deneysel.bi de liseli hayran kitleniz var böle heryere geliolar sizi etrafa bişeymiş gibi gösteriolar.yiyosa kulaklıkları takıp metronomla kanal kayda girin.kısacası fason durumlar.hade bakalım:)

senin başka işin yok mu arkadaşım...buraya millete sataş diye diil,yapıcı eleştrilerde bulun diye konu açıyo bu adamlar!!ilginç ne diyim... :S

ruhsalatasiD demiş ki:
51 promil i de gördük andaçta.herkes abartıo her grubu veya ne çalıosa o şekilde.onun davulcusu şunun gitaristi.gitaristiniz seni kendime sakladım ı metalzone ile çaldı herhalde.davulcu da fusion davulcusu gibi direk deneysel.bi de liseli hayran kitleniz var böle heryere geliolar sizi etrafa bişeymiş gibi gösteriolar.yiyosa kulaklıkları takıp metronomla kanal kayda girin.kısacası fason durumlar.hade bakalım:)

öncelikle fusion dan ne kadar anladığın konusundan lafa gireyim dedim. Çaldığımız "seni kendime sakladım" Duman- seni kendime sakladım değildi. Biz insanları eğlendirmek için ordaydık. Eminim insanlar orda o şarkıyı BİZİM YORUMUMUZLA dinlerken eğlendiler. Ayrıca sırf sendem bu eleştiriyi aldığımız için emin ol en kısa zamanda istediğin gibi bir kanal kayıtla karşınızda olucaz.. O zaman da yorumlarını bekleriz. Yine zahmet edip lyazı yazdığın için teşekkürler. cuma günü HOTEL AYMA konserinde görüşmek üzere sevgiler...

Choqonat demiş ki:
senin başka işin yok mu arkadaşım...buraya millete sataş diye diil,yapıcı eleştrilerde bulun diye konu açıyo bu adamlar!!ilginç ne diyim... :S

sen bızı yanlıs anlamıssın bu form olayını ;)

formda yapıcı yıkıcı kısısel grupca sahne konser her turlu muzık ıcra ettıklerı gunun olayın yorumu yapıcı yada yıkıcı yapılır...

ya 51 promılım konser eyvallah hos olmusta 12.5 ytl bıraz abartı degılmı? bıde organızeyı yapan arkadası gordumde :roll: :? :LOL:
isinize karısmak gıbı olmasında soyle dıgım tanıdıgım kımse 12.5 ytl bu tur bı konsere verecek ınsanlar degıl.. bı de dıger grupları kımler?

lan sız bole bı seye nasıl gırdınız bak sızede kızdım sımdı :) :p

evet "şunu şöyle yaparsananız daha iyi olur", "şu şöyle olursa daha iyi olur" dense. çokta yapıcı olabilir eleştiriler. ama abartılıyosunuz, yiyosa şöle kayıt yapın falan filan manası olmayan laf atılmak amaçlı söylenmiş şeyler diye düşünüyorum.

Neyse bu bir okulun partisi zaten okulun insanları olucak partidede. Bu yüzden 12.5 ytl bir fiyat var. Yani farklı gruplar olsada giriş aynı olacaktı.. Kim ne kadar insan gelir bilinmez tabiiki okul dışından.
Ama biz yine üzerimize düşen payımızı yapıp organizasyonun da kendimizinde reklamını yapıcaz. Görüşmek üzere...

metronom sesini duyunca görücez sizi.ayma otelde artık garsonlar eşliğinde metalzone un üstüne çıkarak çalarsınız 3 kişi.evet laf attım çünkü atılmayacak gibi değil:)ben böle eleştiri yapıorum işinize geliosa.bana türkiyeden bi tane tarzı fusion olan bi davulcu söyleyin o zaman.türkiyede sonradan görme bi rock gençliği mevcut oldu acaip şekilde.bunlar da direc-t i çilekeş i adam yaptılar başımıza.nu-metal die türkiyeyle alakasız bi müziği ortamlara ve kişilere empoze etmeye çalışıolar.işte sizde bu sonradan görme gençliğe dahilsiniz.bunlar mor ve ötesi ve sonrası rock dalgalanması sonucu türedi.inşallah 2 yıl içinde yok olacak bunlar.hayatınızda başarılar size:)

Tamam abi bir numarasın biz de b*k gibi çalıyoruz. sonradan görme özenti gençleriz. ben de deneysel bi davulcuyum fusionla alakam yoktur ama dediğin gibi olsun tam anlamıyla bi fusion davulcusu gibi çalıyorum. seni kendime sakladımı metal zonela çaldık hayatmızın hatasını yaptık ama bilmiyoruz napalım affeyle. senin de boyun uzadı.

teşekkür ederiz..

Not: Metronom sesinden çok korkuyoruz.

ben 1 numarayım demedimki.1 numara KURBAN ve PENTAGRAM.siz de ööle tepelere çıkartılan biçok gruptan birisiniz.fazlaca abartılan.ben buna anlam veremiorum.ne güzel şarkıların her yerini dolduruosun joey gibi:) canlarım benim.hangi taşı kaldırsan 51 promil:) aman aman ı da morello gibi çalsın gitaristiniz:) hade bakalım:)

Geri