51 PromiL(Rock) - Ankara

Bu şarkıyı söleyen kızın sevgilisine allah ziyan vermesin kendini koru kardeşim sese bak.. :) valla ne diyeyim çok içten sölemiş helal bi kaç düzenleme dışında hiçbi eksik yok devam

Biziz konseri barın sezon açılışının bir hafta ertelenmesi sebebiyle 24 üne alındı.Yani yine bu 3 grup 24 ünde biziz de sahne alıcak.Bu konserden sonra da bir festival konseri var ancak tarih uygun olursa çıkabilicez.Tam belli olunca burdan tarih ve saati bildiricez.

hepinizi bekliyoruzz :)

demoları başka bir forumdaki arkadaşlarım aracılığyla indirdim... çilekeşin kendimden geriye cover'ı fena değil, hayalet sevgilim biraz daha gerçekçi olmuş...D:

canacanka-t demiş ki:
ulan iyi mi herkes dinlemiş hayalet sevgilimi bi ben dinleyemedim özgün olum olmuyor indiremiyorum nası olcak len.. :)

Açılan Sayfada Alttan Free yi seçersen yeni açılan sayfada altta geri sayım göreceksin. O bitince link çıkacak. Eğer yine olmazsa msn den konuşalım ayrıntılı anlatıyım :)

DEATH_KNIGHT demiş ki:
demoları başka bir forumdaki arkadaşlarım aracılığyla indirdim... çilekeşin kendimden geriye cover'ı fena değil, hayalet sevgilim biraz daha gerçekçi olmuş...D:

Kendimden Geriye'yi yayınlamamıştık ama sanıyorum birisinden aldın. Neyse Yorumların için Teşekkürler..

ozgur196 demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
ulan iyi mi herkes dinlemiş hayalet sevgilimi bi ben dinleyemedim özgün olum olmuyor indiremiyorum nası olcak len.. :)

Açılan Sayfada Alttan Free yi seçersen yeni açılan sayfada altta geri sayım göreceksin. O bitince link çıkacak. Eğer yine olmazsa msn den konuşalım ayrıntılı anlatıyım :)

DEATH_KNIGHT demiş ki:

Kendimden Geriye'yi yayınlamamıştık ama sanıyorum birisinden aldın. Neyse Yorumların için Teşekkürler..
biz en iyisi msnden halledelim gene olmadı free den de bişe bulamadım :?

canacanka-t demiş ki:
beyler çok güzel bir parça olmuş gerçekten çok beğendim ece mi söledi bu parçayı??

hepinizin ellerine sağlık çok güzel...

Çok sağol yorumların için.Ece söyledi.Elektronik versiyonda yeniden söyledi o daha güzel sanırım.teşekkürler yeniden :)

Bu arada İrem bize ulaştı galiba.Eğer bi arkadaşımız bize şaka yapmıyorsa :!: Şarkı zaten patentliymiş ama biz ticari olarak kullanmıyoruz bu şarkıyı.Kendisi de (ki eğer oysa) öyle bir hikayenin olmadığını söyledi.Şarkıyı yayınlamamızın da bir zararı yokmuş :)
Dileriz gerçek İremdir ve başka İremler çıkmaz :D :D

...

sanırım konser çalışmaları olduğu için yeni şarkı koyamadınız buraya?
eylül de eylül diyodunuz da bi aralar...gerçi bitmedi eylül,ortasındayız...ben beklemedeyim... :)
kolay gelsin...

Re: ...

HuH-HuN demiş ki:
sanırım konser çalışmaları olduğu için yeni şarkı koyamadınız buraya?
eylül de eylül diyodunuz da bi aralar...gerçi bitmedi eylül,ortasındayız...ben beklemedeyim... :)
kolay gelsin...

Yok şarkısı için:

http://rapidshare.de/files/5027961/yok.mp3.html

Yok un ev versiyonunun son halidir yukarıdaki link.
Haklısın aslında Eylül'ün başında bitirmeyi düşünüyoduk ama işte bitmedi bir türlü.Hala (şu an Ece yanımda :) ) devam ediyoruz.Bu hafta sonu bir stdyo kaydına giricez.24 ündeki konserden sonrada daha profesyonel bir kayıt olucak.Sanıyorumki 3veya 4 şarkı tamamlanmış olucak.

canacanka-t demiş ki:
24 ünde geliyoruz yine izlemeye beyler hayalet sevgilimi çalcak mısınız??

Tabii ki. Elektronik versiyondaki altyapıları kullanamasakta bizim ilk versiyonumuzu çalıcaz. Pek bi fark yok zaten. Eğer bir İstanbul projesi olursa ki gelecek yaz var. İrem'in kendisiylede düet yaparak güzel bir sürpris yapabiliriz. Tabi ben bunu söylediğim için biraz sürprisden çıktı ama neyse :)

Geri