51 PromiL(Rock) - Ankara

Işıl--Çok sağol bu konu hakkında biraz daha aydınlattığın için.Ama hala bir sonucumuz yok.Ortada herkesin bildiği bir hikaye var.Ama doğru mu yanlış mı?İrem ölmüş mü ölmemiş mi?Halen belli değil.Senin getirdiğin örneklerden bazıları İrem'i tanıyanlar galiba.Onların sözü daha doğru olabilir.Ama bazıları İrem'in öldüğünü söylerken İrem in tanıyanlar bunu sadece ortalığı karıştırmak veya belki de şarkının duyulması için üretilmiş bir hikaye olduğunu söylüyorlar benim anladığıma göre.

Sonuç olarak bence çok çok güzel bir şarkı.Tabi konunun aydınlanması da iyi olur.Ama hala birşey bilmiyoruz ve herkes başka birşey söylüyor.
Neyse şarkı için:

http://rapidshare.de/files/4352469/51_PromiL_-_Hayalet_Sevgilim.mp3.html

İlginize teşekkürler.Konu hakkında kesin bilenler(kaynağıyla) bizi aydınlatabilirler.

Sevgiler&saygılar

bizim basçının sevgilisinin arkadaşı mı ne kızı tanıyormuşşş...Benim bildiğim hikaye de sevgilisiyle kavga ediyorlar....SEvgilisi hışımla evden çıkıyor araba kazası yapıyor...Arkadaşları da kızın bu şarkısını cep telefonlarıyla kaydediyorlar...Trajik bir hikaye...Şarkıyı dinlerken okuyunca insanı etkiliyor.Yoksa ilk dinlediğimde şarkıya sıradan demiştim ama hikayeyi okuyunca koymutu...ama herkes gibi benim de aklıma hemen acaba bu hikaye ne kadar doğru sorusu gelmiyor değil...

51 Promil'in ellerine sağlık ayrıca...Gerçekten güzel yorumlamışlar kardeşlerim benim :)

İrem benim dayımın oğlunun büyük büyük teyzesinin baba tarafından gelmeymiş.. Yuok daha neler..

Abi kim bu irem! :D:D

Evet arkadaşlar 51 Promil olarak iremden bir açıklama bekliyoruz.. Yani ne biliyim "Ben öldüm" gibi bişey de olabilir.. Eğer ölüyse de ruh felan çaırak ya.. Herşey irem için! :D

Saygular Sevgular,.. Porsuklar ve Martılar.. Filler ve Dudaklar şimdi.. Mujk!

RBC demiş ki:
Hayalet sevgilim kayıtı guzel de davullar biraz zayıf kalıyor.Guitar Pro yada Fruity Loops dan daha guzel davul sesleri geliyor,bir onları da deneyin isterseniz.. Gene de çok güzel iş çıkarmışsınız..tebrikler..

Ya Friuty Loops'u download edebilceğimiz bi de Crack'ini bulabileceğimiz bi adres var mı acaba?

Aneifkenoib demiş ki:
Uykum waaaaar..!!

Dün gece özgürle sabaha kadar yeni bir besteyle uğraştık.. Herşeyi tamam inşallah onu da kaydedicez.. Ama ben hala uyuyamadım çok uykum waar :(

Evet sabahın körunde (saat 06:00) uyandırıp beste dinnettiler.Ve beğendim ama şu an hatırlamıyorum.Özgür de arkamda uyuyo.Kafayı yiyebilirim.Bu arada siteye şarkı konmuş.Ece nin olan:) Ve ben bunu forumdan öğrendim :D Bide dün bu adamlar bizde kaldı.Eminim aydının hiç birinden haberi yoktur :D :D

Ya çocuklar yeni demonuz "Yok" da bi problem var.. Bu sefer çok fazla mikrofon sesi çıkmış. diğerlerinde bu kadar yoktu...
ama en azından bu sefer özgürün sesi duyulmuo kayıtta :LOL: :LOL: :twisted:

Başarılı başarılı.. dewam

bu arada özgür bana yeni besteyi dinletin bi ara..

KaRaKKeDi demiş ki:
Ya çocuklar yeni demonuz "Yok" da bi problem var.. Bu sefer çok fazla mikrofon sesi çıkmış. diğerlerinde bu kadar yoktu...
ama en azından bu sefer özgürün sesi duyulmuo kayıtta :LOL: :LOL: :twisted:

Başarılı başarılı.. dewam

bu arada özgür bana yeni besteyi dinletin bi ara..

Evet bu kayıt zaten ev kaydı bile değil. Koyma fikride son anda aklımıza geldi. Zaten davulu bası da yok. Ancak stüdyo kayıtlarında yeni düzenlemesiyle olacak.

Ecenin kendi çalıp söylediği şarkının ilk hali. :D

teşekkürlerr

Geri