51 PromiL(Rock) - Ankara

beyler tabrikler gusell olmus :D bu arada bısey sorucam kayıtlar Cubase den sanırım.. Gıtarlarda pedal kullandınız mı yoksa plug ın mı ben bazı problemler yasıorumda pedal oldugunda.. Dawul da cubase dımı??

ceWo demiş ki:
beyler tabrikler gusell olmus :D bu arada bısey sorucam kayıtlar Cubase den sanırım.. Gıtarlarda pedal kullandınız mı yoksa plug ın mı ben bazı problemler yasıorumda pedal oldugunda.. Dawul da cubase dımı??

Davullar Pc Drummer Demo programından yazılmıştır :D . Gitarlarsa suzuki 25 watt la kaydedilmiştir :D . Pedal kullanmadık malesef. Amfiden..

Bu arada dawul ıcın plug ın lere ıhtıyacım war bunnarı nerden bulacam eger cubase kullanıosanız bı adres mumkun olursa sewınırım.... Sımdı dınlıom bırasdan yapacam elestırıyı :D :D :D

marsbass demiş ki:
[

en kötüz zaman :LOL: esralı 51 promili (manayı) özledim :LOL:

bu arada hayalet sevgilimi dinledim gerçekten süper olmuş ecemin sesi biraz daha yüksek olsaydı daha iyi olurdu... başlarda anlaşılmıyor...

bi de sonlarına doğru özgünün ergenliğe yeni girmiş gibi bir ses tonuyla konuşması var hatta ve hatta "(bilmem neyi)... verseydin" diyor. "Reverb" olabilir... :D

Olum emir yeter rezil ettiğin.Biz onu iyi dinliyo musunuz diye bakmak için her kayıda koyuyoruz :p

Basta bas cok sılık olmus yane aslında sade olması kanımca ıyı ama hane bı gaz olayı wardır ya onu pek alamadım... Gıtarların tonu yakısmıs.. Bıde sanıyorum overdrıve bu?? Aralardakı arpejler bence bıraz daha komplıke olabılırdı yane yannıs anlamayın :D sonuc olarak vokal de saglam okumus duygu olayını ben bılmem ( sınırlerı aldırdım da :D ) ama sade ve bence yapılana uygun.. Tabe programlar cıktı mertlık bozuldu artık dawulculara ıhtıyacımız yok :D :D umarım yakında buna bıde dawul cakarsınız.. Tebrikler tum NEMA ailesinden...

ozge90 demiş ki:
kesinlikle kıyaslama olsun die söylemiorum; minenin sesini canlı dinlediim çok olmuştur, onun vokalliğine gerçekten laf yok!.. eceyle yapılan 3 demoyu da(desem de inanma,kadın,hayalet sevgilim) dinledim we gerçekten ece ye karşı inanılmaz bi hayranlık duydum, çünkü insanı inanılmaz etkileyen, yumuşak bi ses tonu war. en yakın zmnda gelip dinlemek isterim. onun dışında yorumlamalar gerçekten güzel olmuş, tebrikler başarılar..

ece bunu duyduguna çok sevinicektir eminim..çok güzel bir yorum.. ;)

Şarkıyı sizin şarkınız yanılmıyorsam . Bence güzel olmuş (ev kaydına göre) . Yaşıtlarınız gruplardan çok çok iyisiniz bana göre , gelecek vaadeden bir grupsunuz . Vokalistinizin daha oncede dediğim gibi ses rengi çok hoş ama bu şarkıda çok türk işi yapmış o gırtlak pek gitmemiş bir bayan sesine bence . Birazda eğitim alırsa vokaliniz dahada iyi olacaktır . Kolay gelsin ...

LOby demiş ki:
Şarkıyı sizin şarkınız yanılmıyorsam . Bence güzel olmuş (ev kaydına göre) . Yaşıtlarınız gruplardan çok çok iyisiniz bana göre , gelecek vaadeden bir grupsunuz . Vokalistinizin daha oncede dediğim gibi ses rengi çok hoş ama bu şarkıda çok türk işi yapmış o gırtlak pek gitmemiş bir bayan sesine bence . Birazda eğitim alırsa vokaliniz dahada iyi olacaktır . Kolay gelsin ...

Çok teşekkürler yorumun için.Ama gonul isterdiki bu guzel sarkı bizim olsun :p Yanlış anlaşılmasın şarkı bizim değil.Uzunda bir hikayesi var."İrem-Hayalet Sevgilim" olarak geçiyor.Şarkıyı yazanın sevgilisinin öldüğü ve hatta yazanın da intahar ettiği söyleniyor.Bildiğimiz bunlar.Beğenip kendi çapımızda yorumladık :D
sevgiler saygılar

[quote="marsbass

bi de sonlarına doğru özgünün ergenliğe yeni girmiş gibi bir ses tonuyla konuşması var hatta ve hatta "(bilmem neyi)... verseydin" diyor. "Reverb" olabilir... :D[/quote]

yaw orda ne dediğini uğraştım uğraştım bi türlü anlayamadım.. sen nası anladn :LOL:

gençler ellerinizesağlık yine döktürmüşünüz.. Bi tek o en baştaki olay kötü olmuş.. hani anlaşılmayan.. Onun dışında harika.. Bence sesin gitmiş şarkıya.. Zaten nereye çeksen oraya gidio :LOL:

Tebrikler canlar.. stüdyo kayıtlarını dört gözle bekliorm..

Öptüm hepinizi

Hayalet sevgilim kayıtı guzel de davullar biraz zayıf kalıyor.Guitar Pro yada Fruity Loops dan daha guzel davul sesleri geliyor,bir onları da deneyin isterseniz.. Gene de çok güzel iş çıkarmışsınız..tebrikler..

...

ehe,bence stüdyo kayıtlarınızı beklemek gerek...ama orijinalini de biliyom şarkının,böyle de güzel...ece de gün geçtikçe daha güzel söylüyor şarkıları...ben bunun daha bebeykene(abartmayalım lisedeydik:)) konserlerini dinler idim okulumuzun şenliklerinde...hayırlısı olsun,mine de bak yazmış beğenmiş...mutlu oldum sorun çözülmüştür inşallah...
yok benden kaçış, eylül geliyo stüdyo kaydı isterem...

Arkadaşlar şarkıyı dinleyip te ağlayan bir iki arkadaş msn'den bana kızıyolar :D .Şarkı bizim değil Bir suçumuz yok :D
Tekrar hatırlatayımki şarkı İrem'in yanılmıyorsam.Biz sadece coverladık.Bir cok sitede de yanlış anlaşılma oldu.Şarkının bizim olduğunu sananlar,bizim ortalıkta dolaşan bir şarkıyı kendimizinmiş gibi gösterdiğimizi sananlar ve hatta İrem'in bizim vokalimiz olduğunu sananlar bile oldu.
Çok teşekkürler yorumlarınız için.
Sevgiler&Saygılar

arkadaslar hikayeye bi yalan dioalr bi doğru..son idda su bi ark. şöle yazmış..

bendebu şarkının ilk kaydı var arkadaş ortamında söölenmiş.benim bi dostumun arkadaşıymış irem.yanlız kayıt amr sadece telefonda dinlenebiliyor.çevirici program yok mp3 e çeviremiyorum.(Zaten mp3 olarak varda, bu kayıt başka) bide sevgilisinin gerçekten vefat ettiğini söölüyo arkadaşım.Bi aksilik çıkmazsada yakın bi zamanda iremle tanışcaz inşallah.Bunun haricinde iki şarkısı daha var.İlgilenenlere duyrulur.Hoşçakalın

yorum sizin

ya bu şarkının ikl kaydı bende de ar telefondan dinliodm 24 saat...bu arada irem benm arkadaşımın arkadaşı, e gerçekten se gilisi öldü yalan değil!!!!!allah kimsenin başına ermesin....ç kötü bir durum...ama yine de iyi ki yazılmış....üstüne ç 1 şarkı tanımıorm!!!!

bide bu var bazıalrıda yalan diolar reklam diolar ama bilmiorum neye inanacagımı sasırdım.

açıkcası maria ben irem in katılmış olduğu bir forum a girdim ve böyle birşey olmadığını söyledi zaten böyle bir olayın arkasından bu kadar ses titremeden bir sevgilinin şarkı söyleyebileceğine inanmıyorum(sadece detone olmalar var dikkat edin üzülmenin titremesi değil ). zaten söylebiliyorsa da bir insan sevmiyordur gibi geldi. Evet sevgilisi ölmüş olabilir ki orada böyle birşey olmadığını içtenlikle söyledi ama bu hemen ardından olan bir şarkı olduğuna kesinlikle inanmıyorum bu kayeyi kim yazmışsa iyi yazmış (irem hanımın kendi sözlerine yakındır bu yazdığım). kayeyi buraya yazmamın tek nedenide öyle bir kayenin olmaması boşuna insanları kandırmaya gerek görmedim (irem hanmın sözlerine dayanarak yazdım bunu ). Bence şarkı ç güzel ve muhteşem

kesinlikle yorumsuz:)

bakın butun yorumlarınıza baktım hepınız sacmalıyorsunuz sızın gıbıler bır suru yorum yapıyor ortlığı karıstırıyor dıye uye olup cevap yazdım sıze okuyun aslını
bu sarkı telefona cekılmıstır ılkı (inanmaya bılırsınız bunu 4. dınleyen kısıyım telefondan) bu sarkının hıkayesı kız ıle erkek ayrı dunyalardalar ama bırbırlerını cok sevıyorlar erkek kız arkadasına kızmamak ıcın kapıyı carpıp cıkıyor sonra trafık kazasında oluyor kız beklıyor ama erkek arkadası gelmıyor oldugunu anlayınca gunlerce aglıyor kız ama sonunda bu sarkıyı yazıyorlar benım arkadasta bu kıza tesellı etmek ıcın yanına gıdıyorlar o sırada sarkıyı calarken kaydetmelerını ıstıyorlar ve telefona kaydedılıyor sonrada kız ıntıhar edıyor yanı anlıcagınız gıbı kız yasamıyor baska bır sarkıda yapamaz ama su ınternettekı ıremın hayalet sevgılım mplerı duzeltılerek sunulmustur orjınalı dah baskadır or:http://www.forever-isc.co.uk/ bu sıtedekı gıbı orjınalı degıldır gerekenı sıze soyluyorum artık baska yorum yapmanızada gerek yoktur heralde kendinize iyi bakın byesss

bide bu cok mu buldum ne :)

Geri