Charvel / Jackson Başlığı

ya DKMG'de de böyle fantastiklikler olmayacak di mi sadece köprüsüyle manyetikleri değişir deyin de içim rahatlasın ben de yeni aldım valla uf uf herkes de DK2 'yi öneriyo' o yüzden de kuşkuya düştüm DK2 mi alsaydım diye :(

serkann demiş ki:
Tek manyetik tek düğme DK-2M olacak,hemen alırım :)

DK2-LE!

jcfDK2LE.jpg

Yani Dk2- Limited Edition. En sevdiğim birkaç gitardan birisi. 24 tane üretildi bunlardan. Şimdi bir çok insan dk2m alıp dk2le'lerinin saplarıyla değiştirmeyi düşünüyor. Ama bence bu gitar bu haliyle DK2M'den bile çoook daha güzel...

Merhaba birşey sorucam.
88 yapımı kemik renginde japon rr3 alıyorum bir arkadaştan 600 dolar. ne diyorsunuz? deniycem tabi gitarı da. benim pek bilgim yoktu jacksonlar hakkında. teknik olarak yani. fikir beyan ederseniz sevinirim . yoksa jackson candır.

O potun orada çok yakın olmasının sebebi soloist mantığıdır. Ritm ve solo sırasında ve ayrıca efekt amaçlı olarak volume pedal gibi kullanılması içindir.

valla benim jackson potlarından tek şikayetim çok sert olmaları örneğin testament-burnt offeringsteki giriş zımbırtısını yeni gitarımla yapamıyorum.Ben o potu yumuşatabilirmiyim?

Ama bazı arkadaşlar için volume potun daha güvenli bi yerde olması daha iyi mesela Marty Friedman hatta chuck baba gibi paranoya yapıp iki nota bastıktan sonra eli volume pota gidenler vardır ulan yanlışlıkla kıstım mı diye :D

Deathcallsdeath demiş ki:
Merhaba birşey sorucam.
88 yapımı kemik renginde japon rr3 alıyorum bir arkadaştan 600 dolar. ne diyorsunuz? deniycem tabi gitarı da. benim pek bilgim yoktu jacksonlar hakkında. teknik olarak yani. fikir beyan ederseniz sevinirim . yoksa jackson candır.

88 Model??

O gitarın resimlerini buraya koyabilir misin? Ayrıca sen almazsan ben alıcam onu :D

DaveMustaine_64 demiş ki:
Deathcallsdeath demiş ki:
Merhaba birşey sorucam.

88 Model??

O gitarın resimlerini buraya koyabilir misin? Ayrıca sen almazsan ben alıcam onu :D

sen de almazsan gitar barınağına vereceklermiş onu.

Geri