Charvel / Jackson Başlığı

pro serisi dk2 dink lerin fiyatı nedir ki, laylaylom 750 eurolarda , ikinci el piyasası ne durumda.
bide laylaylom daki fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz, çünkü 2. el 750 dolara satiyordu birisi dk2 yi

dk2 dinky eds

acil help

ikinci elleri 600 usd ile 750 usd arasında rengiyle temiziğine göre değişir. laylay ı boşver sıfır alcaksan yurtdışından al hatta forumda birkaç arkadaş getiriyor. ille laylay dan alcaksan benim param çok diyosan da o paraya al uçak biletini git yurtdışına, hem gezmiş olursun hemde gitarını alırsın

eger yut dışında 750 dolar ise turkiyede 750 euro gayet uygun lll olsa bile.
sorum şu durki bu işte bi iş mi var. lll bu dk2 de indirime falan mı gitti.

değişik kampanyaları var mesela indirimli fiyattan parayı veriyosun gitar 3 ay sonra geliyor. onların sitesini ve dükkanını takip etmediğim için fiyatları bilmiyorum. birde son günlerde ben dahil birçok müzisyen arkadaşımında jackson/fender firmasına gönderdiğimiz maillerin sonucu bir ucuzlama olabilir...

valla ben fenderle 2 kez mailleş tim bu konuda malum son muhabbetlerden dolayı...
lll dkmg de falan 100 euroluk bir indirime gitti de farketmemişim ben dk2 ed deki indirimi.

bu alet phil collen ın imzalı seri gitarı.fender le alakası yok adam strat tarzı sevio die yapmışlardır.custom shop tan cıkma zaten.cok acaip güzel bi gitar.calma serefine nail olamadım ama def leppard grubunu dinlersen tonu hakkında fikir edinebilirsin.

charvel ın Türkiye satıcısı laylaylom müziktir. İstediğiniz bir model varsa sipariş getirtebiliyorsunuz, fiyatlar çok uygun. Yakın bir zamanda da bazı modeller getirtilecek.

mray demiş ki:
charvel ın Türkiye satıcısı laylaylom müziktir. İstediğiniz bir model varsa sipariş getirtebiliyorsunuz, fiyatlar çok uygun. Yakın bir zamanda da bazı modeller getirtilecek.

Genelde "uygun fiyat" ve "Laylaylom" aynı cümlede pek fazla kullanılan kalıplar değil... :D

Herneyse, Jackson JS30KV King V'ler nerede üretiliyor? Laylay'dan alsam verdiğim 700 küsür milyona değecek bir gitar mı? Üzerindeki manyetikler nasıldır, biraz bilgi verseniz biliyorsanız...

Manticore demiş ki:
mray demiş ki:

Genelde "uygun fiyat" ve "Laylaylom" aynı cümlede pek fazla kullanılan kalıplar değil... :D

Herneyse, Jackson JS30KV King V'ler nerede üretiliyor? Laylay'dan alsam verdiğim 700 küsür milyona değecek bir gitar mı? Üzerindeki manyetikler nasıldır, biraz bilgi verseniz biliyorsanız...

muhtemelen endonez yapımıdır o fiyata ikinci el daha iyisini bulabilirsin...

Slaytanic demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
o gitar uzun yıllardır var.def leppard gitaristi phil collen'ın signature modeli. PC1.

üstündeki manyetikler de custom üretimdi sanırım, öylemi?

valla üzerinde di marzio super 3 hum di marizo hs2 birde jackson un sustainer/driver sistemi var.custom değil yani.

js serisi endonezya doğru.ama jackson js35kv (floyf rose lular js35 ,floyd rose olmayanlar sj30 diye gecer)kesinlikle emg hz manyetik takviyesi ile 10 numara gitar haline gelir.tavsiyedir.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar... :)

JS30KV'nin ikinci el piyasası nasıl peki? Kaça bulabilirim bu gitarı ikinci el? Hatta daha önemlisi, bulabilir miyim? Ya da bana önereceğiniz başka sabit köprülü King V var mıdır?

Geri