Charvel / Jackson Başlığı

Acaba bu "anti-laylaylom" hareketinin bir sonucu mu?

Jackson uyandı, "Türkiye'de madem bu fiyatlara rağmen Jackson satışları iyi, o halde tüm dünyaya zam yapalım" mı dediler acaba? Durduk yere neden zam yaptılar?

(Bu arada çok depreşmemiş Jackson hayalimi uzun bir süre daha gerçekleştiremeyeceğim demek oluyor bu...)

hayır.custom shop dediğim bildiğin custom shop.custom orderlar yani.
bunun dışındakiler de %25 olacak.(importlardan tam emin değilim ama)

yani kesin olan şu.custom shop'ta %50
usa'lerde %25 zam olduğu kesin.
importlar'da da olacak sanırım.

yalnız %25, %50 aşırı yüksek rakamlar ya, boyle zam mı olur? tamam duncan koydular vs takdir edilesi hareketler ama o %25 fazlasıyla istediği manyetiği alırdı rahat rahat zaten herkes..

Ben jackson değilde lll olarak anladım.Bu durumda tekel muhabbeti tabi geçersiz kalır.

Yeni partiler zamlı mı yoksa şu %25 indirim geyikleriyle yılbaşına kadar devam mı edecek?Eğer öyleyse KE3ü için şansımı bir deneyeceğim.

Belliydi bu tarz birşeyler olacağı zaten. Özellikle custom Jacksonlar için. Bir süre önce custom shop gitarlar için list price veren generator'ı siteden kaldırmışlardı yenilenecek diye. Yeniden koyduklarında fiyatlar değişmemişti. Garipsemiştim o zaman da. Demek ki 2007'yi beklediler. Düşük fiyatlar da gitarları için iyi bir tanıtım oldu. Seneye yüksek fiyatlara satabilirler yani :mrgreen:

Jackson resmi bir açıklama yapmadan inanmamak lazım ama yine de :)

Geri