nema(alternatif rock) - Ankara

ozgur196 demiş ki:
Çok güzeldi nema bugün tebrikler. Ayrıca yardımlardan dolayıda hepsine tek tek teşekkür etmem lazım. Nice beraber konserlere...

biz de sizinle aynı sahneyi paylaşmaktan çok zevk aldık.bu ilkti ama devamı gelir veumarım nice beraber konserlerle...bu arada unutmadan çok iyiydiniz..:)

beyler tebrikler ilk defa garage da izledim forumun en başında çok polemik warmış ama bunları aştığınızı görüyorum.gerçekten çok ''temiz'' çaldınız.ben de çok beğendim naftalin çok iyiydi başarılAR

ıyıdınız ıyı bızde ordaydık zevk aldık dınlemekten özellıkle bestelerden nese kendınıze ıyı bakın..............twist-off..........

.......................BASARILAR..................

twist_off demiş ki:
ıyıdınız ıyı bızde ordaydık zevk aldık dınlemekten özellıkle bestelerden nese kendınıze ıyı bakın..............twist-off..........

.......................BASARILAR..................

Çok çok teşekkür ederiz :) gelip bizi dinleme zahmetini gösterdiğiniz için . bizde sizin bi konserinize gelip sizi dinlemek isteriz

sixdodo demiş ki:
beyler tebrikler ilk defa garage da izledim forumun en başında çok polemik warmış ama bunları aştığınızı görüyorum.gerçekten çok ''temiz'' çaldınız.ben de çok beğendim naftalin çok iyiydi başarılAR

teşekkürler sixdodo . naftalin i internetten bulabilirsin istersen . gerçi bulmuşundur ama :) www.purevolume.com/nema adresinden. walla açıkçası temiz çalıp çalmadığımızı pek anlayamadım çünkü monitörler ii ayarlı olmadığı için tam sesimizin nası geldiğini bilmiyoruz.

Daha öncede belirtmistim naftalin isimli sarkınız cok hos bence cok guzel bir karar vermissiniz ben yarısmaya katılan grupların(hepsinin olmasada)cogunu dinledim ve sizi daha basarılı göruyorum bence cok iyi bir derece alcaksınız gibime geliyor nese nazarım degmesin ;)
Size bol sans basarılar...

pasakli_kedi demiş ki:
Daha öncede belirtmistim naftalin isimli sarkınız cok hos bence cok guzel bir karar vermissiniz ben yarısmaya katılan grupların(hepsinin olmasada)cogunu dinledim ve sizi daha basarılı göruyorum bence cok iyi bir derece alcaksınız gibime geliyor nese nazarım degmesin ;)

çok teşekkürler pasaklı kedi...Açıkçası kayıdı çok iyi değil naftalinin fakat dinleyicinlerin beğenmesi bu şarkıyı seçmeye itti bizi...umarım dediğin gibi olur:)

pasakli_kedi demiş ki:

pasaklı kedi bu yarışmada 7 jüri olcak 8. jüri olarakta halk oylarına bakacaklar . yani oylama yapılcak site üzerinden. siteden takip ederek naftaline oy verebilirsin .

arkadaslar oylama pazartesi basliyor www.nokiasupersound.com adresine girip yarısmaya katılan grupların sarkılarını dinleyip oy verebilirsiniz... sizin oyunuzda en az juri uyeleri kadar degerli bizi ve sarkılarımızı seven herkezin oylarını bekliyoruz...

Geri