nema(alternatif rock) - Ankara

arkadaşlar uşak'tan döndük.gerçekten mükemmel bir organizasyondu.Adının amatör olmasına rağmen oldukça profesyonelce hazırlanmıştı.Elbette ki ufak tefek eksikler vardı ama gittikçe çok daha iyi bir organizasyon olacak.Seyirci çok iyiydi.Eee bunda sonra da bize çalmak kaldı:)bu festivalin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz!!!

ewet arkadaslar ilk isfamızda midi nemadan olmustur. ona olan sevgimizden yerine kimse alınmayacaktır :p ve her yılın 1 ekiminde anılacaktır

ninex demiş ki:
yeni gorevinde basarılar midi nema... senin yerin dolmaz :(
SAGOL canım valla uşak konserı ii geçmiş bi çok nema bulun muş ve hatta dahil edilmiş bile olabilir o yüzden tek tek sevdigim bu insanlara dahıl olmuyorum ( bı ara tek tek kafalerını kırcam ama ......,) bu arada 51 promil yarın bronxda :)

yaw deryacım gıden gıder kalan saglar NEMA nın ... :D sayın spıder ismi lazım degil ilk harfi zeynep :D cok acı bısey senı kaybetmek benı bıle yordu yane dusun :D neyse bız senle baska gruplarla calısırız canımın ıcı uzulme NEMA nın maası ıyı deıldı zaten... :D :D

maco demiş ki:
arkadaşlar uşak'tan döndük.gerçekten mükemmel bir organizasyondu.Adının amatör olmasına rağmen oldukça profesyonelce hazırlanmıştı.Elbette ki ufak tefek eksikler vardı ama gittikçe çok daha iyi bir organizasyon olacak.Seyirci çok iyiydi.Eee bunda sonra da bize çalmak kaldı:)bu festivalin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz!!!

ahhh be ben olcaktım kı orda :D :D ben olmadan sen bı hıcsın dedım ya sana ole deılmıssın be palam.. I LAW YU :D :D

ceWo demiş ki:
yaw deryacım gıden gıder kalan saglar NEMA nın ... :D sayın spıder ismi lazım degil ilk harfi zeynep :D cok acı bısey senı kaybetmek benı bıle yordu yane dusun :D neyse bız senle baska gruplarla calısırız canımın ıcı uzulme NEMA nın maası ıyı deıldı zaten... :D :D
ewet hayatım haklısın walla 51 promile geçtim karnımz doymaya başladı:) hatta benim dogum gunumdede sahne alıyoolar şirin insanlar eee bide tabi insanın kardeşi gibi olmuyoo canım üçüzlerim benim :p deryacım burda sen el oglu oluyoosun askım :) kızma :p

Arkadaşlar uşakrockfest'in 2.'si düzenlenecek.Nerede olduğu tam belli değil ama büyük bir ihtimalle Eskişehir'de olacak.Başvurmak isteyen gruplar www.usakrockfest.com adresinden foruma girerek başvuru yapabilirler.Biz çok memnun kaldık inanıyoruz ki ikinci festivalde başarılı geçecek...

arkdaslar derya ya soyledım ama size ilettimi bilmiyorum bi program hazırlıyorum ve sizide buna dahil etmem isteniyoo sizinle bı ara görüsebilirsem sevinrim bana ulasın ok sevgilerle cansu

spider_in_mud demiş ki:
arkdaslar derya ya soyledım ama size ilettimi bilmiyorum bi program hazırlıyorum ve sizide buna dahil etmem isteniyoo sizinle bı ara görüsebilirsem sevinrim bana ulasın ok sevgilerle cansu

Beni salı gunu 17.00 den önce arayabilirsen görüsebiliriz cansu.... tarık

arkadaslar sızı bıkere dınledım cok ıyı bır grupsunuz.anladıgıma gore grupcada bırbırınıze baglısınız neyse kendınıze ıyı bakın bızı twist_off olarak herzaman arkanızdayız

eğer program akşama dahilse veya hafta sonu ise banada haber verin burdan bu arada nasıl gidior ben iş ndniyle çıkamıorum valla en son deryaya msj atmıştım ama oda baya oldu sanırım nese beyler görüşürz bi ara :LOL:

Geri