Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

buraya da koyalım afişi =)

1515.jpg

fail-i meçhul okul gruplarının içinde yer alıyor. sanırım sevda dan dolayı böyle yazıldı. 51 promil de var gördüğünüz gibi =) çok güzel bi konser olucak. başarılar...

bu grubun ismi çalıntıdır.....fail-i mechul.......2003te kurulmustur!....dikkatle duyurulur!...sagdan soldan duydygunuz isimleri grubunuza koymayın ok hadi çocuklar öss de basarılar!

vay vay vay..çalıntı mıymış :LOL: puhauahuha hay allah'ım ya bıktım artık bu amatör çoğu gruba b.k atılmasından :twisted: yeter?! :twisted: :idea: :twisted:

arkadaşlar size o kadar özeniyorum ki. bi de istanbulun taşı toprağı altın derler. hiç öyle değil valla. ne varsa ankara'da var. asıl müzik ankarada yaw... :cry:

biz kimseye b.k atmıyoruz arkadaslar!!!!!!!sadece grubun ismi alıntı yapılmıs....biz sizi niye karalayalım...kimseye garezimiz yok...ama herkes kendi müzigini kendi ismi altında yapsın lütfen :!: :!: :!: :!: :!:

ya bir şey diyeceğim sadece...sen bu grubun adının 2003 ten önce koyulmadığını nerden biliyorsun? belgeler var mı ? ... [töbeee]

ya grup ismi konusu dogru olabilir ama sonucda amator gruplar ikiside ve birbirlerinden haberi yok buyuk ihtimalle ayrıca bunu bırakın 2 grubun elemanları kendi aralarında konusup halletsinler

bide su gazi senliginişn afişi gerçekten cok komik olmus afişi yapan arkadas grup isimlerini yazmayamı usenmiş yoksa 51 promil afiş hazırlayana para feln mı teklif etmiş (sadece saka tartısma yaratmayalım)

hard9rock demiş ki:
biz kimseye b.k atmıyoruz arkadaslar!!!!!!!sadece grubun ismi alıntı yapılmıs....biz sizi niye karalayalım...kimseye garezimiz yok...ama herkes kendi müzigini kendi ismi altında yapsın lütfen :!: :!: :!: :!: :!:

Arkadaşım yani öyle bi konuşmuşsun ki sanki grubunuz cook tanınmış bi grup da biz aaa ne güzel isim hadi biz de koyalım demişiz :LOL: Bi kere sizin grubunuzun varlığından su dakka haberim oldu-kaldı ki biz grubumuza isim ararken,isim türetirken bulduğumuz bi isimdir(arastırmadık yani öyle konusurken cıkmış bişi)Kendimiz bişiler yapıyorsak tamamen bize ait olmasını isteriz ve isim konusunda da aynı sey gecerli güzellik :idea: Ya ben olsam grubumun ismini baska birinde de görünce aynı tepkiyi verirdim,AMA tek fark önce sorardım nezaketen :!: Hatta simdi birdenbire grubumun ismini baskasında görünce ben de ister istemez senin gibi düşünüorum sizin grup hakkında-gerci bizim grup da öyle cook tanınmıs bi grup değildir ama kendi capımızda bi tanınmıslığımız,sanımız vardır ;) :) Bide merak etme kendi müziğimizi KENDİ ismimiz altında yapıyoruz-en azından ankarada fail-i mechul denince akla gelen sevda,berker,tolga,naci ve kayra olur ;)

hayır berker bence yapmalısın cunku gercekten komik yani bu ne ya bole okul gruplarımız sanki müzik hocası seciyo grupları cok sacma bence zman olsa itiraz edin duzeltilsin derim ama bana düşmüyo işte

ozgur196 demiş ki:
rebelde_gokhan demiş ki:
51 promil afiş hazırlayana para feln mı teklif etmiş

Yoo para aldık 8) (yanlızca şaka tartışma yaratmayalım :D ) BEnde forumda gördüm. Afişle ilgili bişiy bilmiyorum.Yarın güzel olucak Başarılar...

ya yok gerçekten işin sakası bi yana bence afiş gerçekten komik belki hak verirsin bana benim anlamadıgım nokta neden butun gruplarını ismi yazılmıyo 3 saatlık konser kac tane grup olabilir yani

hayır arkadaşlar gerçekten sandığınız veya düşündüğünüz gibi değil. afişi hazırlayan arkadaşım çok acele hazırladı çünkü ertesi gün okula asılması gerekiyordu. o sırada da konsere çıkacak gruplar ve adları kesin belli değildi (okul grupları tek konserlik gruplar ve öylesine ad koyuyolar o da son günlerde belli oluyo genelde). ama 51 promil'in konserde yer alacağı kesindi ve afiş öyle hazırlandı. yani onlara torpil olsun diye veya size kasıtlı olsun diye ya da okul gruplarını ezmek amaçlı bi afiş değil. aceleyle hazırlandığı için böyle oldu. yine de özür dileriz ben olsam ben de bozulurdum şahsen. üstelik okul grubu da değilsiniz. haklısınız özür... ayrıca yarın da görürsünüz afiş konusunda 51 promil'e de çok büyük haksızlık yapıldı. okuldaki afişlere bakın diyorum sadece. son olarak yarın güzel bi gün olacak başarılar...

Geri