GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

trtmurat demiş ki:
:dan İpek, :dan Gonca Olmaz ki be kardeşim sizde sınavlarınız bitince kaçıyosunuz hemen... :elsalla
İki günde GaReZ için kalın Ankara'da...:zipla
Hayırlısı olsun arkadaşlar...
Sağolun varolun... GaReZ daha çok konserler ve programlar yapıcak gelirsiniz...
:metal

muratcım evdeyim ancak bugün gördüm mesajını :( canım ya kardeşim de sınava gircek biraz da onun yanında olmam gerek di miii amaa :) neyse kısmet diilmişşş :( :cry:

GaReZ 18-Haziran Pazar BİZİZ Rock Barda

GaReZ 22 sularında sahnede olacak.
ÖSS Night'ta bombalar gibi eylenmek ve müziğe doymak isteyen herkesi bekliyoruz...

:LOL: :twisted: :LOL:

merhaba arkadaşlar.bu gün bir konseri daha geride bıraktık.ama bu günün benim için ayrı bir önemi vardı.bu gün benim için aslında biraz hüzünlü bir konserdi.çünkü bu grupla son konserimdi.gazeri 1.5 sene önce birlikte kurduk.birlikte bu noktalara getirdik.iyi yada kötü bir çok anımız oldu.bir çok sahne deneyimimiz oldu.grubumuzda dede nin gruba girmesi dışında şu ana kadar kadro değişikliği olmamıştı.arda murat serkan ben gruba girdikten sonra dede hepimiz 1.5 sene boyunca oldukça özverili bir şikilde çalıştık.grubu bir yerlere getirmek için.kimi zaman birimiz kimi zaman ötekimiz daha fazla özveride bulundu ve birbirimizi tetikledik.iyi işlerde yaptık kötülerinide.ama öyle yada böyle artık birşeylerin sonuda geldik.benim mesleki tercihlerimden dolayı daha açık bir şekilde kendi mesleğimde bir işte çalışmak için İnşallah salı akşamı istanbula gidiceğim.ve oraya yerleşeceğim.bu yüzden grubu bırakmak zorundayım.çünkü gruba ayak bağı olmak istemiyorum.zaten ankara istanbul arası yürütülecek bişey değil bu iş.bu yüzden grubu tamamen bırakıyorum.İnşallah arkadaşlarım benim yerime benden çok çok daha birilerini bularak İnşallah daha başarılı olurlar.GaReZ severler GaReZ i siz yanlız bırakmazsınız bunu biliyorum.sevgili arkadaşlarım yani kısaca grup elemanları sizde çok çok çalışın.İnşallah hayal ettiğimiz yerlere gelebilirsiniz.bundan sonra bir dinleyici olarak sizi izleyeceğim dinleyeceğim.İnşallah fırsat olursa ankara'dayken konseriniz olursa gelirim.İnşallah en yakın zamanda zaten size istanbuldan bir konserde ayarlıyacağım.

neyse öyle yada böyle bu foruma GaReZ gitaristi olarak bu son yazım.bundan sonra forumunuzu dinleyici olarak takip edeceğim.bakalım dışardan nasıl duruyomuşuz.:D en yakın zamanda kanal kayıtları bekliyorum.yazın oturun çalışın kuzu kuzu.:D

arkadaşlar grup üyelerinin ve siz dinleyenler İnşallah beni anlamışsınızdır.1.5 sene az emek vermedik.İnşallah daha iyi yerlere geldiğinizi hepbirlikte görürüz.bu kararımı zaten grup üyelerine bildirmiştim daha önce işte burda sizlerlede paylaştım.

İnşallah GaReZ ' i çok daha iyi yerlerde görmek dileğiyle.

GaReZ eski gitaristi melih.:D

kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

GaReZ'in mi var be oğlum bize böyle duygulu duygulu yazmışsın... :( :( :(
Sevgili MELİHİM, DOSTUM...
Dün sahneden indikten sonra giderken inan çok duygulandım...
Gitarını sırtlayıp, gitmeden önce sana sarılırken öyle zor bir andıki...
Bu grup adına yaptığın herşey için ,emeğin için, çaban, gayretin, samimiyetin için ve daha sayamayacağım bir çok şey için sana sonsuz teşekkürler sevgili dostum...
Sen herşeyi yukarıda açıklamışsın...
Ama hiç unutma ki GaReZ varoldukça,
Sen GaReZ'den fiziken ayrılsanda, ruhun ve senden bir parça olan UMUT'un la hep var olacaksın bizimle...
Dilerim bundan sonra ki hayatında herşey istediğin gibi olur...
Güle Güle :arrow: GaReZ Gitaristi MELİH. :arrow: ..
HEP MUTLU OL...........

DOSTUM yolun hep açık olsun hayatta biz bi dost olarak herzaman arkanda olucaz bizim için grup için verdiin tüm emekler için saol muratta çok güzel anlatmış bazı şeyleri ben burda tekrarlamıycam ama herşeyin ilki unutulmaz o yüzden verdiğimiz tüm konserleri tüm çalışmalarımızı hiç unutmayacaz işallah bir gün başka şekilde aynı sahnede buluşmak dileğiyle senin tabirinle k.i.b :D :( :D :( :D

DOSTUM yolun hep açık olsun hayatta biz bi dost olarak herzaman arkanda olucaz bizim için grup için verdiin tüm emekler için saol muratta çok güzel anlatmış bazı şeyleri ben burda tekrarlamıycam ama herşeyin ilki unutulmaz o yüzden verdiğimiz tüm konserleri tüm çalışmalarımızı hiç unutmayacaz işallah bir gün başka şekilde aynı sahnede buluşmak dileğiyle senin tabirinle k.i.b :D :( :D :( :D

saolun dostlarım.bende sizleri çok seviyorum.özlüyorumda ama hayatta bazı şeyler için bazı şeylerden feragat etmek gerekiyo.şimdi iş yerinde harıl harıl çalışıyorum.arada bi 5 dakka mola verdim ondada sizlere bişiler yazıyım dedim.İnşallah en kısa zamanda hak eden bir gitarist bulursunuzda çalışmalara başlarsınız.sizlerden sıkı işler bekliyorum.İnşallah çok daha sıkılarını başaracaksınız biliyorum.İnşallah sizlerde ömrünüz boyunca mutlu olursunuz.benim değimimle kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D :LOL:

Gerçekten üzüldüm ama sanırım mecburiyet durumları var.gerçekten duygulanıyo insan okurken forumu umarım tüm dilekleriniz bi an önce gerçekleşir beyler uzun yolunuuzda başarıalr dilerim...

Saygılar...

Geri