GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

uzun bi aradan sonra tekrar meraba GaReZ..melihçim..ayrıldığını murattan öğrendim..çok üzüldüm ama sen kendin için en doğru kararı vermişsindir,yolun açık olsun..iş hayatında başarılar canım..ve yeni gitarist..hoşgeldin :)
hepinizi çok özledim...

slm leona.bende ayrıldığıma üzüldüm ama napalım işte böyle gerekiyodu.neyse İnşallah yazdan sonra bir gün garez konserini birlikte dinleyelim de keyif yapalım.bundan sonra bende senin gibi dinleyiciyim.İnşallah bende burda kendi grubumu en kısa zamanda toplıycam.bakalım İnşallah olursa artık benide dinlemeye gelirsiniz demi garez ekibi ve leonacım.:D neyse yaa garezle ilgili şeyler konuşulsun burda ben gevezelik yepmıyım boş yere.hadi hepiniz kendinize iyi bakın.garez ii çalışın la.:D hele o kısa paçalı davulcu. :p yavv özledim vallaha hepinizi.neyse İnşallah bi ara geldiğimde görüşelim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

selam giray hoşgeldin öncellikle... ya bi konser istiyoruz olmuyo böyle... dinleyemeden dönersem eve gözüm açık kalır uyuyamam walla... başarılar.... dede topla gel bi gün milleti ya yolu biliyon :LOL:

Melihcim artık bi konser çek bize istanbuldan.
Grubunuda kur babalar gibide sahnede çoşalım çoşturalım ama dimi yav. :LOL:

Gelicez city lounge ye canlarım. :D

Arkadaşlar hepinize desteğiniz için teşekkür ederiz.

Giray la çalışmalara bombalar gibi başladık. Şu an ağustos sonuna hazırlayacağımız yeni demo albümde yer alacak parçalar üzerinde çalışıyoruz.

arkadaşlar, destekleriniz için çok teşekkürler, sper şarkılarla geliyoruz, umarım iyi kayıtlarla birrikimlerimizi sizinle paylaşıcaz, mutlu kalın...

DEDE gitarıst sorununuzu hallettığınize sevindım valla abi seni dınlemeyı çok istiyorum buarada benım kım olduğumu anlamıssındır umarım neyse kardes görüsürüz erbil ben

bu arada, arda staj olayı için ankara dışında olduğu süre içerisinde bize çalışmalarımızda yardımcı olan Furkan Yıldırım'a da çok teşekkür ederiz... :D ellerin dert görmesin e mi?? :D

Valla iyi demişsin Giraycım. :)

Sevgili dostum Fukan zamanını ayırıp çalışmalarımızda bizlerle birlikte olduğun
ve yardımını bizden esirgemediğin için sonsuz teşekkürler.
Ellerine, emeğine, zillerine, bagetine , bicümle tüm azalarına sağlık ve afiyet. :LOL:
Sağol Varol... :LOL:

lan olum bu ne lan bende varım burda.duygulandım lan.:) yaa 2 aya yakındır burdayım ve 1 aydır ankaraya gelmiyorum.özledim vallaha ankara'yı.olum murat iice aştın kendini klipler falan.olum bunlarla uğraşcağına git 2 iş ara be. :LOL: :LOL: :LOL: bide alevli yazı koymuşsun.garez alev alev yanıyor.(kızlar uzak durun baksanıza ateşleri yükselmiş bunların:) ) abi o değilde o yazıyı görünce pavyonlardaki alevli meyveler geldi aklıma.yanar dönerli böyle.olum rock yapmayı bıraktınızda taverna müziğine mi döndünüz len. :LOL: :LOL: :LOL: neyse çok geyik yaptım.hadi ben kaçar.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Pu hahaa :twisted: :twisted: :twisted:
yuh be olum Melih geyik yapacak yer mi burası.
Ne var o yazıları yapmakta yahu.. Hem tavernayla ne alakası var. 8O
Ateş olunca taverna mı oluyo alahallah... :twisted:
Hem sen kaç gün oldu gideli de.
Sen taverna müziğimi yapıyodun yavrum... :twisted:

melih istanbulda tavernalar alemine dalmış sanırım :D :D olm sen bırakta o tavernaları işine odaklan bak soora patron şutlamasın seni :D :D :D bu arada garez çalışmalara tam gaz devam ediyo yanilikler pek yakındır :LOL:

yok be olum ne tavernalar alemi burda kafamı dışarı uzatcak vakit zor buluyorum.akşamlarıda yorgun argın eve gidiyorum.dışarı çok az çıkıyorum.yani bırak tavernayı bi bara gidip bira içmeyi bile özledim vallaha.:D neyse GaReZ tüm yeni çalışmalarını merakla bekliyorum... bekliyoruz...kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri