Cort gitarlar hakkında

peki kardeşim o zaman hepimiz cort alalım.
Patlamışsınız dışarı vurmuyorsunuz mertliğe bok sürdürmem hesabı. Yapmayın beyler her gitaristin gönlünde bir soloist- bir caparison - bir jem yatar.
Yatmaz diyende yalan söylüyordur.

Ben Jemi çok severim bak onu bulsaydım alcaktım ama. Çok pahalı. Aama senin dediklerinden ben onları çıkardım onun için ben tekrar söylüyorum ibanez jackson kötü demiyorum çok iyi gitarlar ama cortu hafife alma diyorum sadece.

I Love you JEM :D

janmoreye demiş ki:
Lazio demiş ki:
peki kardeşim o zaman hepimiz cort alalım.
Patlamışsınız dışarı vurmuyorsunuz mertliğe bok sürdürmem hesabı. Yapmayın beyler her gitaristin gönlünde bir soloist- bir caparison - bir jem yatar.
Yatmaz diyende yalan söylüyordur.
Yatmaz

yatmaz nedemek kapısından geçmez.. özellikle sl1.. steve vai'ı çok severim ama hiç jem sahibi olmak istemedim.. :p

Slaytanic demiş ki:
Kerwyn demiş ki:
Cortun USA daki piyasasına bakarsan çok büyük olduğunu görüceksin.

Kerwyn demiş ki:
Herkez cort alıo çünkü Cort türkiyede distribütörlü var 2yıl garantili ama ibanezin yok.

atarken biraz destekli atalım arkadaşlar ayıp oluyor

Arkadaşım ben sallamıyorum. Bunlar gerçek Cort gitar piyasasında çok büyük yer edindi. Ayrıca Cort 2 yıl garantisi var. İbanezin yok. Çünki ibanez yurt dışından kaçak geliyor. Cort Jackson bunların türkiyede distribütörlüğü var. Ama ibanezin yok.

Kerwyn demiş ki:
Slaytanic demiş ki:
Kerwyn demiş ki:
Cortun USA daki piyasasına bakarsan çok büyük olduğunu görüceksin.

Kerwyn demiş ki:
Herkez cort alıo çünkü Cort türkiyede distribütörlü var 2yıl garantili ama ibanezin yok.

atarken biraz destekli atalım arkadaşlar ayıp oluyor

Arkadaşım ben sallamıyorum. Bunlar gerçek Cort gitar piyasasında çok büyük yer edindi. Ayrıca Cort 2 yıl garantisi var. İbanezin yok. Çünki ibanez yurt dışından kaçak geliyor. Cort Jackson bunların türkiyede distribütörlüğü var. Ama ibanezin yok.

İşte bu gerçekten desteksiz oldu :)

Desteksiz değil gerçek ister inannın ister inanmayın. İbanezi biri getiryor. Ve satıcılara dağıtıyor. Sürekli el değiştiriyor ve fiyatı artıyor. Ama inanmak istemiosanız o ayrı. Ben araştırdım da sölüyorum kaba yerlerimden sallamıyorum. Neyse tartışmanın yeri burası değil.

yani ben cevap bile verme gereği duymadım. bu cortun çok büyük pazarı olan usa nerede acaba hindistanın oralarda falan mı? benim caoğrafyam zayıftır ondan soruyorum.

Geri