CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

:arrow: Uyur; tugce tugce bızım grup bıle daha ıyı degılmı tugce...
diye bir yorum yapmıssın baska bir grup formunda ben burdan cevap vereyim...
:idea: :arrow: Ben sizin grup hakkında bı yorum yapmadım sadece kayıtların kotu oldugunu sölemıstım ama ben o kayıtlarda eglence ve uyanıklık seziyorum..uyanıklık=burda koyulan bukayıtlarla milleti konusturup konserdede dumura ugratmak ;)
Nese konserinizi buyüzden bu dusuncem dogrumu degilmi diye gelip izleyecegim o güne dek size grupca kolay gelsin basarı sizinle olsun ;)

tesekkurler tugce...

bende oyle olsun ıstıyorum konserde burda zart zurt yapanların azını 1 karıs acık bıraktırmakk ıcın ugrasacagız... carsamba gunu ılk denmelerımıze baslıyoruz yenı lıstemızle ayın 1 ıne kadar ger gun 1 saat sonra 18 ıne kadarda her gun 2 saat calısma yaptırıcagım gruba.. kımse olmasa bıle davul ve ben bırlıkte gıgecegız ama o konser ya sonumuz olacak yada yolumuzu acıcak bununda farkındayız elımızdern gelenı yapıcaz.. garageye geldıgındede bı el salla da barı tanıyım :D

cezci demiş ki:
bunda emek falan yok neresinmde emek var.artık sevmeyeceğim coverının neresinde emek var allahaşkına.artık bunun göreceli bi kavramlığı kalmamışki.

sen emeksiz yaratılan birşey gördün mü!!?? bence sadece beğenmeyerek kendi kafanda yaratığın fikri savunmak için saçmalıklara baş vuruyosun(kusura bakma)!! bu bir emek ürünüdür!!

cezci demiş ki:
bunda emek falan yok neresinmde emek var.artık sevmeyeceğim coverının neresinde emek var allahaşkına.artık bunun göreceli bi kavramlığı kalmamışki.

gerçekten haklı bu konuda cezci
çok kötü bir cover,biz elemanlarla ilk stüdyoya girdiğimizde kimse kimseyi tanımadığında bile bu kadar kötü olmamıştı
yani BENCE biraz daha seçici olun her yaptığınızı yayınlamayın
ben sizi canlı dinlemedim ama bu demolar bir fikir sahibi etti beni açıkcası

saygılar

PunK_dREaM demiş ki:
cezci demiş ki:

gerçekten haklı bu konuda cezci
çok kötü bir cover,biz elemanlarla ilk stüdyoya girdiğimizde kimse kimseyi tanımadığında bile bu kadar kötü olmamıştı
yani BENCE biraz daha seçici olun her yaptığınızı yayınlamayın
ben sizi canlı dinlemedim ama bu demolar bir fikir sahibi etti beni açıkcası

saygılar

hangi kawiri diosun?

art1k sewmeeceimin nas1 olduunu kaç kere annatcam daa blmiorum...
bak ben sansüre gircektim wokal birden bire art1k sewmeeceim dedi bende rasgele wurdum.. daa önce iç denememi_tik... ondan öle garip bisi oldu... ama gen elenceli bence... nerde suscaklar1n1 bile bilediim için ataklar öle irenç oldu

ortada bisilerimiz olsun istedik iyi weya kötü... biz beyenmedik ama beyenenler war... dnliyenler war... mesela bizim dersanede tenefüslerde bile çalio... zuhahaha ramazanda çalmadi ama...en azindan 1 kisi dinlio. 1 kisi bili dinliosa elestirirken bufa göz önune alinmali... dinliyen kisilerede dokunuyo ucu...

yan ne bilim artık sevmeyeceğim mesela ya en azından bi uniso olması lazım4 tane üçleme çakılamıyomu yani ardarda bu kadar zormu.bunu bi insan nası dinler anlamıyorum yani.içip stüdyoya girdik sabah ondan diyosun.neden ne gereği var çalışıp böle özenip girilse olmazmı ayrıca emek bunun içme kısmında oluyo başka yerinde değil.

PunK_dREaM demiş ki:
o zaman size başarılar daha güzel demolarla Punk a katkılarla:)

Evet punk'a katkının devam etmesini bende canı yürekten istiyorum ama punk ı benimseyerek ya buarada merak ettim sizin kendi besteniz varmı?Konserde sadece cover'mı calacaksınız yoksa :?:
:idea: Buarada uyur baska bir forumda yine biseyler yazmıssın benim hakkımda tesekkürler dikkat et yenge görmesin ;)
:arrow: garageye geldıgındede bı el salla da barı tanıyım demissin uyur merak etme ben geldigim yerde zaten dikkat cekerim el sallamama gerek yok ;)

Hadi size kolay gelsin Basarılar.....

tugceye tesekkur ederım tekrar..

cezci senın soruna cevabıda öm ıle yazdım formda bu tur seyler olunca modlar benı uyarıyor..

kısısel degıl grup ıle ılgılı merakın varsa gıderırım

Beyler vokal güzel olmuş ama çok çalışmak lazım demo yapcaz kendimizi kanıtlıcaz diye kasmayın çalışın daima...özellikle davulcu çok çalışman lazım ne olursa olsun. çok iyi çalsan bile...bak ben zamanında yapmadım eksikliğini hissediorum..neyse bende yapcam bişiler..Başarılar...Arkanızdayım...Ha unutmadan gruptakiler yaşlar kaç?

cok cok tesekkur ederım... vokal benımde :)

grupca elımızden gelenın en ıyısını yapıcaz.. calısmalarımız 2 gun sonra baslıyor bu konser ıcın aralık 17 sıne kadar calısıcagız... cok buyuk lokma yedık buyuk konustuk umarım dedıgımız her seyı yapabılırız.. abılerımıze ablalarımıza ustatlarımıza kucuk dusmeyız..
benım yasım 18 davul 18 sanırım electro ve bass ta 17 olmaları gerekıyor..

CherokeeKid

dostca elestırın ıcın tekrar tesekkur edıyorum.. yanımızda olman basarı dıleklerını sunman her zman mutlu edecektır bızı..

Geri